CACIB Brno 08.02.2009

Rozhodčí / Judge: Marion & David Hopkinson, UK, Rocheby

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS - David Hopkinson (UK) 36
Štěňata / Baby Class 2
Ben Kenobi da Real Corte VN1
Winnie´s Wing and Prayer x DA Carlota da Real Corte
Baron Hubertova Leč VN2
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth
Dorost / Puppy Class 2
Atrey Nice Friend VN1
Royal Standart Tankaram x Penelopa z Muchovy Boudy
Cambremer Silver Bullet VN2
Silver Suede over Rocheby x Cambremer Copper coin
Mladých / Young Class 7
Lab Treasure Erase and Rewind V1, CAJC
Mocca´s Kieran of the Work Fellows x Lab Treasure´s Hollywood
chov.L.Tunby, maj.Bártovi
Chandler od Himalájského Cedru V2
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Kratochvílová
Lenny Sun in their Eyes V3
Rocheby Secret State x Cambremer Miss Muffet
chov.V.Valentová, maj.Z.Gašparová
Orlando Original Kelečský Poklad V4
Best of Royal Standart x Amálie Cortex Canellae
chov.S.Sehnalíková, maj.S.Smilkovski
Arthur Bohemia Ales V
Indigo z Podblanicka x Aby z Velkého Ostrova
Chain od Himalájského Cedru V
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
Quitly Number of Bohemia Bras V
Rosanan Lazzarone x King´s Swear Bohemia Bras
Mezitřída / Intermediate Class 6
Fogel Hlara Connemara V1, CAC
Devonshire Wilson Drem of the Hill x Annabelle of Clay Diggers
chov.P.v.Dee, maj.R.Krejčí
Manhattan Mystery Kelečský Poklad V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad
chov.S.Sehnalíková, maj.K.Schwarzová
Jack Daniels Royal Standart V3
Follies Man Oncle x U After Royal Tankaram
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová
Geroy z Vlčích Luk V4
Strongline´s Original x Regatta z Vlčí Stepi
chov.J.Kubeš, maj.Kubeš+Koroh
Amir Ideal Dog V
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Normann Newell Kelečský Poklad V
Fletcher Draco Minor x Arlet Alexis Kelečský Poklad
Otevřená / Open 8
E´J Russian Black Diamond V1, CAC, CACIB, BOB
Tapeatom Goodwill x Tsea Smiling
chov.Zhukovskiy, maj.Timoshenko
Clifford od Himalájského Cedru V2, r.CAC, r.CACIB
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady 
chov.a maj.M.Dočekalová
Chaplin Royal Standart V3
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Strnadlová
Andrew od Lužáneckého Parku V4
Vitality of Tankaram x Bára z Holaseckých Kopečků
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák
Ensor Daysi Art V
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic
Fermín Rescue V
Bono Black z Trojánku x Cassie Rescue
Artur Katie´s Labrador Yard V
Rijan Rangers Email x Meggy Biely Agát
Nero z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
Pracovní / Working Class 6
Fairywood´s Ultramotane V1, CAC
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Wild Romance
chov.T.v.Elewoud, maj.I.Serebrjannikova
Mallorn´s Rogue Gallery V2, r.CAC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta
chov.A.Hankapirtti, maj.V.Valentová
Kim z Dančí Stráně V3
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol
chov.J.Jelínek, maj.S.Chytil
Iason od Klárky V4
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues
chov.J.Kvasnica, maj.L.Mrkvičková
Jim Beam Royal Standart V
Follies Man Oncle x U After Royal Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová
Borgo Calenzana V
Landrow Heron Over Oakhouse x Katrin od Himalájského Cedru
Šampionů / Champion Class 5
Yerres Leminiscatus V1, CAC
Birchbrook Paddington Bear x Tiga pod Jablonia
chob.K.Habryn, maj.G.Piekarz
Mardas Divinsky V2, r.CAC
Greenworth Vincent o´Brien at Mardas x Lindall Double Honour for Mardas
chov.D.a M.Hepper, maj.Timoshenko
Ziggi Choco z Trojánku V3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.O.Král
Dolbia Manolo Blahnik V4
Johny Bravo v.d.Peppelenbosch x Uncommon Joy of Tintagel Winds
chov.I.Dudkowiak, maj.E.Fosciak
King´s Word Bohemia Bras V
Rosanan Elvis Presley x Viking Countess Bohemia Bras
FENY / BITCHES - Marion Hopkinson (UK) 48
Štěňata / Baby Class 1
Bessi Serene Sunset N
Eddie od Jaloviska x Fany Nisus
Dorost / Puppy Class 4
Cambremer Silver Lace VN1
Silver Suede over Rocheby x Cambremer Copper coin
chov.D.Brabban, maj.K.Habryn
Ibi z Českomoravské Vysočiny VN2
I´am your Dream Falmarka x Hidden Happiness Tankaram
Omega z Dančí Stráně VN3
Mallorn´s Chcomania x Enigma Royal Standart
Especially for you Little Bubble VN4
Mallorn´s Rogue Gallery x Bubbling Temptation
Mladých / Young Class 9
Charlene od Himalájského Cedru V1, CAJC
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
chov.a maj.M.Dočekalová
Miss Joy Ithaka Bohemia V2
Gowanvale Balance x Joy of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.Bártovi
Pem z Pískovny V3
Amberside Forget Me Not x Country Call Tankaram
chov.J.Břicháček, maj.P.Dohnal
Caya z Ledenických Zahrad V4
Philipstown Prionsa x Gale of Bohemia Bras
chov.L.Šeráková, maj.J.Brom
Eliz Gala z Vinice V
Tapeatom Born a Star x Xandra Gala z Vinice
Belissa Gottesberg V
Rocheby Smokescreen x Margy od Petrovických Pláňat
Hennele Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Chelsie Chocolat od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
Nightwish Joy z Dančí Stráně V
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart
Krista z Ročkova VD
Tapeatom Born a Star x Brigita z Ročkova
Mezitřída / Intermediate Class 7
Bonie Black and White Rainbou V1, CAC
Royal Standart Tankaram x Easy z Kraje bes stínů
chov.a maj.M.Vrubel
Joy Jenny Ithaka Bohemia V2, r.CAC
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.M.Jakubec
Trendmaker´s in Motion V3
Alancobain x Trendmaker´s Italian Bella Donna
chov.P.Svensson, maj.V.Trixi
Darling Excellent Bohemian Angel V4
Excellent Royal Standart x Angelee z Královských Lesů
chov.S.Horníčková, maj.S.Cvečková
Opaia Sable Blues V
Hargitavaraljai Amaretto x Ges Pepper´s Sable Blues
Stenveyz Euforia V
Follies Storm Petrel x Mallorn´s Rosamunda
Golda z Trojánku VD
King´s Word Bohemia Bras x Kelby´s Adinachoco
Otevřená / Open 12
Imagine Sable Blues V1, CAC, CACIB
Ahti Aspen of Finwoods x La Toya Sable Blues
chov.a maj.L.Malíková
Anne-Anastazie Chocolate Jewel V2, r.CAC
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s
chov.a maj.P.Lhoták
Zarra Sable Blues V3
Ridge View Winnie the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues
chov.L.Malíková, maj.D.Slabá
Tiffany Libošovská Blata V4
Sretlaw Sea Bisciut x Jakobinia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.R.Stipo
Ambra od Vodního Hradu V
Iron Man Draco Minor x Linda ze Zámek Ribry
Grace Gold z Orvetu V
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Becky Gája-Nova V
Rocheby Smokescreen x Gábi od Petrovických Pláňat
Riana Nell z Borowskych Stawow V
Rocheby Smokescreen x Noria Inez z Borowskych Stawow
Crossington Vanilla Spice at Mardas V
Greenworth Vincent o´Brien at Mardas x Crossington Emmaze
Genesis od Kletecké Hráze VD
Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké Hráze
Lady od Byšiček VD
Igor ze Zámek Ribry x Haidy od Byšiček
Cherlyn Sable Blues VD
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues
Pracovní / Working Class 8
Whisky and Soda Sable Blues V1, CAC
Bubbling Yves x Faith Sable Blues
chov.L.Malíková, maj.M.Jirousková
Tracey Sable Blues V2, r.CAC
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues
chov.L.Malíková, maj.J.Krupička
Araya Tracey Cambrella V3
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor
chov.a maj.I.Bártová
Stanveyz Orient Sea V4
Tweedledum Against Allodds x Stenveyz Cheque for Million
chov.Dimitru, maj.I.Serebrjannikova
Qwara z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
Kyara z Kostelce u Jihlavy V
O´Sofinas Play the Game x unetta z Kostelce u Jihlavy
Bella Rose Lucky Honey V
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu
Penelopa z Muchovy Boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
Šampionů / Champion Class 5
Cambremer Miss Muffet V1, CAC, r.CACIB
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff
chov.D.Brabban, maj.V.Valentová
Terra Leminiscatus el Labrro V2, r.CAC
Roll a Taco of Tintagel Winds x Beherovka Herbu Zadora
chov.V.Labak, maj.K.Habryn
I´m Your Safety of Bohemia Bras V3
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras
chov.a maj.A.Krutská
Margy od Petrovických Pláňat V4
Strongline´s Original x Feith Draco Minor
chov.M.Planý, maj.R.Havlík
Nadia Molto Bene V
Coco Loco´s Vodka Martini x Agira z Tuszyna
Veteránů / Veteran Class 2
Jambi Sun in Their Eyes V1
Ladylands Boy x Daya Draco Minor
chov.a maj.V.Valentová
Upward Star Tankaram V2
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  
  84

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2009