CAC Brno 17.10.2009

Rozhodčí / Judge:  Marián Novák, SK

 

 

66 LR

PSI / DOGS  27
Dorost / Puppy Class 4
Bard Carlise Belle Moravia VN1
King´s Word Bohemia Bras x Anne Lulu Chaseland´s
chov.R.Ulmannová, maj.R.Kelblová
Quatro Queen Kelečský Poklad VN2
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad
Coral Cliff Belle Moravia VN3
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia
Herry Choco z Trojánku N
Great Guy Tetřeví Dvůr x Deana z Trojánku
Mladých / Young Class 7
Kares Bučianska Dolina V1, CAJC
Mallorn´s Rogue Gallery x Anika Ranný Svit
chov.R.Kollár, maj.L.Polcrová
Phoenix Pinox Kelečský Poklad V2
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad
chov.S.Sehnalíková, maj.D.Mikulenka
Repay Evil With Good Bohemia Bras V3
Waifin´s Perfect Storm x I´m Your Safety Bohemia Bras
chov.A.Krutská, maj.R.Ulmannová
Avalanche Guverline´s V4
Rising Sun Tankaram x Genesis Star Royal Standard
chov.D.Sležek, maj.J.Stránský
Charley Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Alda Olešské Stráně VD
Roulette Cashier v.d.Weeward x Athena Terre de Cassel
Modesty Sagron Royal Standard VD
O´Sofinas Play a Game x Almond Eyes Royal Standard
Mezitřída / Intermediate Class 5
Chandler od Himalájského Cedru V1, CAC
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Kratochvílová
Haley Gold z Orvetu V2, r.CAC
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
chov.J.Kosíková, maj.R.Friedrich
Chain od Himalájského Cedru VD
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
Forest Flint Sarblet VD
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
Morris z Grodu Hrabiego Malmesbury VD
My Brand Explorer x Giocanda z Grodu Hrabiego Malmesbury
Otevřená / Open 7
Griffin od Tří Jasanů V1, CAC, NV, BOB
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
chov.J.Stránský, maj.J.Žlábek
Ben z Obolecké Hájenky V2, r.CAC
Royal Standard Tankaram x Bibi z Pařízku
chov.J.Munia, maj.S.Fajčíková
Zachary Gorska Fantazja V3
Kindly American Eagle v.d.Weeward x Unica Gorska Fantazja
chov.B.Radomska, maj.P.Tůmová
Heaven Born z Havlova Dvora V4
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku
chov.J.Havlová, maj.Vymlátilovi
Garp od Himalájského Cedru V
Mallorn´s Chocomania x Follies Instant Coffee
Amir Ideal Dog VD
Sason du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Fogel Hlara Connemara VD
Devonshire Wilson Drem of the Hill x Annabelle of Clay Diggers
Pracovní / Working Class 2
Andrew od Lužáneckého Parku V1
Vitality of Tankaram x Bára z Holaseckých Kopečků
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák
Roy Sable Blues VD
Weathertop Storm Cloud x Fee Sable Blues
Vítězů / Winner Class 2
Ziggi Choco z Trojánku V1, CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.O.Král
Grand Prix Royal Standard V2, r.CAC
vitality of Tankaram x Upward Star of Tankaram
chov.M.Fialová, maj.V.Videcká
FENY / BITCHES

 39

Dorost / Puppy Class 6
Caramelle Cream Belle Moravia VN1
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia
chov.R.Ulmannová, maj.L.Pajerová
Ca Chessie Magic Belle Moravia VN2
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia
Erin z Pařízku VN3
Aron z Rožnovského Údolí x Dora z Pařízku
Corry Belle Moravia VN4
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia
Bára od Schreberových Zahrad VN
Royal Standard Tankaram x Kitti z Muchovy Boudy
Dolbia U Look Good Dolbia VN
Forsythe´s Mr.Big x Uncomon Joy of Tintagel Winds
Mladých / Young Class 9
Afrodithé Excellent Dogs V1, CAJC
Tapeatom Born a Star x Princessa Libošovská Blata
chov.a maj.K.Vlnová
Inés Gold z Orvetu V2
Tapeatom Born a Star x Gina Gold z Orvetu
chov.a maj.J.Kosíková
Coffee Royal Standatd od Lužáneckého Parku V3
O´Sofinas Play a Game x Evening Star Royal Standard
chov.a maj.A.Brablíková
Bessi Serene Sunset V4
Eddie od Jaloviska x Fany Nisus
chov.M.Benkovičová, maj.D.Jelínková
Bally Brittany of Dashby V
Linjor Merlot x Charway Old Silk
Bolla od Šimonova Mlýna V
My Faith Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty
Penelope Princess Kelečský Poklad V
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad
Bonnie od Šimonova Mlýna VD
My Faith Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty
Miky z Vlčích Luk VD
Tsarodej Killykeen x Odra z Vlčích Luk
Oxy z Dančí Stráně VD
Mallorn´s Chocomania x Enigma Royal Standard
Mezitřída / Intermediate Class    9
Elen-Gala z Vinice V1, CAC
Tapeatom Born a Star x Xandra Gala z Vinice
chov.M.Průšová, maj.J.Zdarsa
Octávia Olympy Kelečský Poklad V2, r.CAC
Best of Royal Standard x Amálie Cortex Canellae
chov.S.Sehnalíková, maj.V.Videcká
Flora Black od Bílých Jelenů V3
O´Sofinas Play the Game x Annabela z Trojánku
chov.a maj.R.Šlechta 
Unmistakable z Muchovy Boudy V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí
Felicita z Temné Jeskyně V
Roulette Cashier v.d.Weeward x Venny ze Zámek Ribry
Hannele Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Oliviána Omolly Kelečský Poklad V
Best of Royal Standard x Amálie Cortex Canellae
Bony od Kovářovské Hůrky VD
Iron Man Draco Minor x Chyta Larier
Paula z Pískovny VD
Amberside Forget me Not x Country Call Tankaram
Otevřená / Open 10
Eleanora Od Himalájského Cedru V1, CAC
Tapeatom Born a Star x Peach od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.E.Plachká
Amber Mersi od Dashby V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru
chov.D.Gotzová, maj.Gotzová + Hrubanová
Fellon z Brného V3
My Faith Tankaram x Angela z Brného
chov.L.Vítková, maj.I.Kašparová
Anabell Blazing Diamond V4
Landrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes
chov.a maj.H.Veselá
Apple Black Gilli Fortunate V
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds
Axa Ideal Dog V
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Axana od Ademarden V
Royal Standard Tankaram x Ann-Marie zd Dvora Osterházi
Laura z Havlova Dvora V
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku
Princessa Libošovská Blata V
Attikonak Truly Madly Deeply x Justicia od Himalájského Cedru
Divine Lady Harmony Line odstoupila
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White
Pracovní / Working Class    

 3

Dona z Choče V1, CAC, NV
Mallorn´s Corbusier x First Lady Aldamity
chov.V.Paluška, maj.B.Babinská
Tiffany Libošovská Blata V2, r.CAC
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.S.Rubič
Aura z Ledenických Zahrad VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
Vítězů / Winner Class 2
X´Black Jambi Sun in their Eyes V1, CAC
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their Eyes
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá
Enny Via Brunensis V2, r.CAC
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip
chov.L.Linduška, maj.Krčmovi

 

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2009