CACIB Brno 6.2.2010

Rozhodčí / Judges:  

 

H.Jokisilta - psi / dogs, K.Luomanen - feny / bitches, FIN

 

 

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

 

 

 

Budger Sorbon´s Legend

 

 

CAC, CACIB, BOB, BIG 2

PSI / DOGS 
Dorost / Puppy Class 3
X´Sailor z Muchovy Boudy VN2
Farbourne´s Dutch Marine x Qwendy z Muchovy Boudy
Dolbia Will to Please VN1
Wheatertop Storm Cloud x Dolbia Pride and Joy
Eman Molto Bene VN3
Sheabourne´s Finigan Rainbox x Gillyflower Molto Bene
Mladých / Young Class 16
Avalanche Guverline´s V1, CAJC
Rising Sun Tankaram x Genesis Royal Standard
chov.D.Sležek, maj.J.Stránský

 

Ben Kenobi da Real Corte V2
Winnie´s Wing and Prayer x Donna Carlota da Real Corte
chov.L.Peixoto, maj.K.Pastusiak
Aldamity Quiet Delight V3
Devonshires French Harmony x Aldamity Keep on Moving
chov.D.Bartošová, maj.R.Krejčí

 

Verita Vince of Bohemia Bras V4
Mallorn´s Rogue Gallery x King´s Swear Bohemia Bras
chov.A.Krutská, maj.P.Bednářová

 

Charley Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Aaron Royal Rescue V
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard
Ginger Goody Daysi Art V
Afternoon Delight Capronca x Envy Gucci Daysi Art
Coral Cliff Belle Moravia V
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia

 

Kares Bučianska Dolina V
Mallorn´s Rogue Gallery x Anika Ranný Svit
Tad Tattletale of Bohemia Bras V
My Brand Explorer x Fairyland Bohemia Bras

 

Adolf Royal Rescue VD
Bono Black z Trojánku x Bronze Glamour Royal Standard
Baron Hubertova Leč VD
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth
Bard Carlisle Belle Moravia D
King´s Word Bohemia Bras x Anne Lulu Chaseland´s
Brit Hubertova Leč D
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth
Alfie Royal Rescue neposouzen
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard
Joel od Himalájského Cedru neposouzen
Rocheby Union Jack x Zaira od Himalájského Cedru
 
Mezitřída / Intermediate Class 10
Darling Libošovská Blata V1, CAC, r.CACIB
Mallorn´s Rogue Gallery x Dalwood Kind of Magic
chov.a maj.K.Jedlička

 

Dolbia Summer Love V2, r.CAC
Devonshire Limited Edition x Becky Bayo Gorska Fantazja
chov.a maj.I.Dudkowiak
Aldamity Quality of Live V3
Devonshires French Harmony x Aldamity Keep on Moving
chov.a maj.D.Bartošová

 

Lenny Sun in their Eyes V4
Rocheby Secret State x Cambremer Miss Muffet
chov.V.Valentová, maj.Z.Gašparová

 

Loresho Bronze Blush V
Strongline´s Dalwinnie x Loresho Fudgy Brownie
Umberto Muchova Bouda V
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
Haley Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Lab Treasure´s Erase and Rewind V
Mocca´s Kieran of the Work Fellows x Lab Treasure´s Hollywood
Repay Evil With Good Bohemia Bras V
Waifin´s Perfect Storm x I´m Your Safety Bohemia Bras
Chandler od Himalájského Cedru

VD

Tapeatom Choir Master x Tangerina od Himalájského Cedru
Otevřená / Open 6
Dolbia So in Love V1, CAC
Devonshire´s Limited Edition x Becky Bayo Gorska Fantazja
chov.I.Dudkowiak, maj.S.Koperek

 

Bodo z Ledenických Zahrad V2, r.CAC
Tsarodej Killykeen x Gale of Bohemia Bras
chov.L.Šeráková, maj.Korda + Kubeš

 

Garp od Himalájského Cedru V3
Mallorn´s Chocomania x Follies Instant Coffee
chov.M.Dočekalová, maj.L.Zavřelová

 

Zachary Gorska Fantazja V4
Kindly American Eagle v.d.Weeward x Unica Gorska Fantazja
chov.B.Radomska, maj.P.Tůmová

 

Griffin od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
Fogel Hlara Connemara D
Devonshire Wilson Drem of the Hill x Annabelle of Clay Diggers

 

Pracovní / Working Class 6
Guideline´s Trade Gothic V1, CAC
Licithas Terje Vigen x Guideline´s Leaflet
chov.O.Teslenko, maj.E.Vasilieva

 

Dark Side of Rose Rosemade V2, r.CAC
Follies of the Oncle x Princess of the Night Siriorosi
chov.R.Agostini, maj.L.Blaha

 

Afternoon Delight Capronca V3
Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady
chov.M.Fičko, maj.M.Planý
Piter V4
Ebony Star v´T Meijelicht x Vostorg Vivat Gerda
Iason od Klárky VD
Tsarodej snowstorm x Faith Sable Blues
Chaplin Royal Standard VD
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standard Tankaram
Šampionů / Champion Class 6
Budger Sorbon´s Legend V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesys
chov.a maj.S.Dudová

 

Mallorn´s Rogue Gallery V2, r.CAC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta
chov.A.Honkapirtti, maj.V.Valentová
Dolbia Manolo Blahnik V3
Johny Bravo v.d.Peppelenbosch x Uncommon Joy of Tintagel Winds
chov.I.Dudkowiak, maj.E.Fosciak
Jack Daniels Royal Standard V4
Follies Man Oncle x U After Royal Standard Tankaram
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová
Mardas Divinsky V
Greenworth Vincent O´Brien at Mardas x Lindall Double Honour for Mardas
Guideline´s Timanti Solid VD
Licithas Terje Vigen x Guideline´s Leaflet
FENY / BITCHES - jen pořadí / placements only
Mladých / Young Class
Ain´t Got no Money I Can Fly V1, CAJC
Stenveyz Get Popular x Dafne Gorska Fantazja
chov.a maj.M.Marecka
Aurora la Rosa Rubie V2
Balrion Weathertop Casey Jones x Whisky and Soda Sable Blues
chov.M.Jirousková, maj.I.Sendlerová
Izabel Gold z Orvetu V3
Tapeatom Born a Star x Gina Gold z Orvetu
chov.J.Kosíková, maj.R.Dočkal
Stenveyz O´Shera V4
Guideline´s Trade Gothic x Stenveyz Paprika
chov.T.Dimitru, maj.E.Vasillieva
Mezitřída / Intermediate Class
Kanga Gorska Fantazja V1, CAC, CACIB
Suttonpark Manifesto x Udine Gorska Fantazja
chov.B.Radomska, maj.Bumbuliai

 

Dolbia Smooth Operator V2, r.CAC
Devonshires Limited Edition x Becky Bayo Gorska Fantazja
chov.a maj.I.Dudkowiak

 

Ibi z Českomoravské Vysočiny V3
I´m Your Dream Falmarka x Hidden Happiness Tankaram
chov.a maj.M.Horká
Cambremer Silver Lace V4
Silver Suede over Rocheby x Cambremer Copper Coin
chov.D.Brabban, maj.K.Habryn
Otevřená / Open
Midnight Sun Sea Storm V1, CAC
Weathertop Storm Cloud x Kellygreen Symphony
chov.Z.Kiss, maj.I.Dudkowiak
Terezka z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
Chov.R.Krejčí, maj.P.Tůmová

 

De Luxe Kiss of Little Bubble V3
Mallorn´s Corbusier x Bubbling Temptation
chov.J.Černická, maj.I.Tormová
Coralia Calenzana V4
Mainline´s Knight of Honor x Katrin od Himalájského Cedru
chov.a maj.H.Kotasová
Pracovní / Working Class
Rocheby Opium V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Rocheby Hyacint Blue
chov.M.Hopkinson, maj.V.Valentová

 

Kerry Ithaka Bohemia V2, r.CAC
Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.J.Vanda

 

Winnie´s Under My Spell V3
Winnie´s Jam Session x Winnie´s Head Set
chov.P.Razera-Brulin, maj.E.Vasillieva

 

Bára Good Breeding V4
Philipstown Prionsa x Aja Good Breeding
chov.B.Honzík, maj.Š.Lukeš
Aldamity Queen of Hearts V
Devonshires French Harmony x Aldamity Keep on Moving

 

Šampionů / Champion Class
Gillyflower Molto Bene V1, CAC, r.CACIB
Stenveyz Get Popular x Alegoria Zabajone
chov.a maj.A.Gruza

 

Vittori iz Doliny Solntsa V2, r.CAC
Fairywood´s Ultramonte x Izabelle is Shokoladnoi Skazki
chov.S.Ivanyukov, maj.V.Rezchikova
Aster Liberti Labro Venecia V3
Aprilmist Justin x Goodquite´s Loved by All
chov.Chepniyan, maj.V.Nelin
Awendy Belle Moravia V4
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
chov.a maj.R.Ulmannová

 

kompletní výsledky na www.cmku.cz

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2010