CLUB SHOWs KCHLS, České Budějovice

8.-9.5.2010

Rozhodčí / Judges:  

 

H.W.Fone, A.Lavelle

Výsledky jsou bez záruky!

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS  8.5. H.W.Fone 9.5. A.Lavelle
Dorost / Puppy Class 1 0
Aztek Chocolat Dark Angel od Teplic VN1 x
Chablais John Kaffe x Grace od Tří Jasanů    
Mladých / Young Class 5 1
Avalanche Guverline´s V1, CAJC x
Rising Sun Tankaram x Genesis Royal Standard    
chov.D.Sležek, maj.J.Stránský    
Aaron Royal Rescue V3 V1, CAJC
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard    
chov.M.Vonešová, maj.P.Hadačová    
   
Hubert Hunter Tetřeví Dvůr V4 nenastoupil
Daleabbey´s Kind of Magic x Dudu Destiny Tetřeví Dvůr    
chov.B.Protivánková, maj.Lahodovi    
Verita Vince of Bohemia Bras V2 x
Mallorn´s Rogue Gallery x King´s Swear Bohemia Bras    
chov.A.Krutská, maj.P.Bednářová    
X´Sailor z Muchovy Boudy VD x
Farbourne´s Dutch Marine x Qwendy z Muchovy Boudy    
Mezitřída / Intermediate Class 4 4
Master of Chocolate Skyfire V1, CAC V2
Big Leaguer Nipntuck x Southern Charm Skyfire´s    
chov.S.Harris, maj.J.Janěvová    
Aldamity Quiet Delight V4 nenastoupil
Devonshires French Harmony x Aldamity Keep on Moving    
chov.D.Bartošová, maj.R.Krejčí    
Forever and Ever Harmony Line V3 V3
Willcare Huntmors Gamemaster x Stenveyz Chestnut Shade    
chov.J.Janěvová, maj.I.Nytrová    
Tad Tattletale of Bohemia Bras V2, r.CAC V4
My Brand Explorer x Fairyland Bohemia Bras    
chov.A.Krutská, maj.T.Vrchota    
Caramel Cream You´re the Inspiration x V1, CAC
Devonshires French Harmony x Strongline´s Eye Candy    
chov.Z.Merašická, maj.R.Kaufmann-Doetsch    
Otevřená / Open 8 8
Avalanche Guverline´s x V
Rising Sun Tankaram x Genesis Royal Standard    
Alf Brizel V V2, r.CAC
Carromer´s Hurricane Joe x Delfi z Havlova Dvora    
Dag ze Steré Výšiny V3 x
Unforgettable Tankaram x True Tale Tankaram    
chov.a maj.Z.Kotěborský    
Damián Libošovská Blata V V3
Mallorn´s Rogue Gallery x Dalwood Kind of Magic    
chov.K.Jedlička, maj.P.Dusová    
Dearsons Excellent Bohemia Angel V x
Excellent Royal Standard x Angelee z Královských Lesů    
Erwin z Loveckého Zámečku V x
Amberside Forget Me Not x Berenica z Loveckého Zámečku    
Fogel Hlara Connemara V2, r.CAC V4
Devonshire Wilson Drem of the Hill x Annabelle of Clay Diggers    
chov.P.van Dee, maj.R.Krejčí    
I am your Royal Standard V4 x
Best of Royal Standard x Classic Black Royal Standard    
chov.M.Fialová, maj.P.Malčánek    
Larry z Havlova Dvora V VD
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku    
Zachary Gorska Fantazja V1, CAC, KV, BOB V1, CAC
Kindly American Eagle v.d.Weeward x Unica Gorska Fantazja    
chov.B.Radomska, maj.P.Tůmová    
Full Contact Harmony Line x VD
Willcare Huntmors Gamemaster x Stenveyz Chestnut Shade    
Jim Beam z Havlova Dvora x V
Carromer´s Hurricane Joe x Jasmin Draco Minor    
Pracovní / Working Class 3 4
Afternoon Delight Capronca V3 V2, r.CAC
Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady    
chov.M.Fičko, maj.M.Planý    
Bodo z Ledenických Zahrad V1, CAC V1, CAC, Jihočeský
Tsarodej Killykeen x Gale of Bohemia Bras   vítěz, BOB
chov.L.Šeráková, maj.Korda + Kubeš    
Krabat Ithaka Bohemia V2, r.CAC V4
Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram    
chov.M.Bárta, maj.Čerešňáková+Střihavka    
Tylah Free Mind x V3
Alanwood Mr.Motivator x Rave-Up of Tintagel Winds    
chov.B.Krumpak, maj.R.Kaufmann-Doetsch    
Vítězů / Winner Class 2 1
Argo Bohemian Jewel V1, CAC x
Royal Standard Tankaram x Ambra od Staré plovárny    
chov.T.Kocour, maj.D.Sečová    
Billty the Brave Essention of Life V2, r.CAC V1, CAC
Carromer´s Hurricane Joe x Rosanan Just a Rose    
chov.a maj.P.Pražan    
FENY / BITCHES 8.5. A.Lavelle 9.5. H.W.Fone
Dorost / Puppy Class 4 3
Galla Little Bubble N3 x
Mallorn´s Chocoloco x Mallorn´s Runaway Bride    
Ginger Rescator VN1 VN1
Nicolass z Dančí Stráně x Witchcraft of Tankaram    
   
Glamour Girl Rescator  VN2 VN3
Nicolass z Dančí Stráně x Witchcraft of Tankaram    
   
Granada Little Bubble N4 VN2
Mallorn´s Chocoloco x Mallorn´s Runaway Bride    
   
Mladých / Young Class 16 11
Rosette Górska Fantazja V V2
A-Blizard for Misty Dreams x Umbrella Gorska Fantazja    
chov.B.Radomska, maj.Votrubcovi    
Betty Jane Sable Blues VD V4
Tullochmohr oh so Thrilling x Fee Sable Blues    
Cindy Blazing Diamond  VD  
Rocheby Smokescreen x Christmas Star Sable Blues    
Dolbia U Look Good V V
Forsythe Mr.Big x Uncommon Joy of Tintagel Winds    
Ema z Ledenických Zahrad V V3
Philipstown Prionsa x Gale of Bohemia Bras    
chov.L.Šeráková, maj.M.Drha    
Erna z Ledenických Zahrad V1, CAJC, Kl.vítěz V1, CAJC
Philipstown Prionsa x Gale of Bohemia Bras mladých  
chov.a maj.L.Šeráková    
Forget Me Not Something Beautiful VD x
Aldamity Nother Dancer x Joan Jet Aldamity    
Ginger Honey Daysi Art V4 V
Afternoon Delight Capronca x Envy Gucci Daysi Art    
chov.a maj.I.Lázničková    
Cheryl Gold z Orvetu V x
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu    
Isabel od Tří Jasanů V3 VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram    
chov.J.Stránský, maj.Fléglovi    
Jaje z Českomoravské Vysočiny VD V
I´M Your Dram Falmarka x Hidden Happiness Tankaram    
Kansas Rose Harmony Line V VD
Jaycourt Natural Star x Easy to Love Harmony Line    
Keep Smiling Harmony Line VD VD
Jaycourt Natural Star x Easy to Love Harmony Line    
Lasie z Ročkova VD  
Trendsetter of Tintagel Winds x Brigita z Ročkova    
Ora Javorův Dvůr VD V
Wick z Vinice x Gina Javorův Dvůr    
Time Bomb Bohemia Bras V2 x
My Brand Explorer x Fairyland Bohemia Bras    
chov.A.Krutská, maj.Gebauerovi    
Mezitřída / Intermediate Class 4 4
Afrodithé Excelent Dogs VD3 V1, CAC
Tapeatom Born a Star x Princessa Libošovská Blata    
chov.a maj.K.Vlnová    
Hidden Beauty Harmony Line V1, CAC V2, res.CAC
Excellent Royal Standard x Caffe Latte Harmony Line    
chov.a maj.J.Janěvová    
N Royal Star z Havlova dvora VD4 V3
O´Sofinas Play the Game x Innocent Beauty Tankaram    
chov.J.Havlová, maj.Stoklasa + Samlerová    
Tora Sable Blues V2, res.CAC nenastoupila
Tapeatom Born a Star x Double Delight Sable Blues    
chov.L.Malíková, maj.M.Nováčková    
Time Bomb Bohemia Bras x V4
My Brand Explorer x Fairyland Bohemia Bras    
chov.A.Krutská, maj.Gebauerovi    
Otevřená / Open 7 7
Apple Black Gilli Fortunate V V
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds    
Hot Chocolate Harmony Line V4 V4
Excellent Royal Standard x Caffe Latte Harmony Line    
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková    
Jolanka z Ročkova V VD
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr x Bona Cyrcon Sagitarius    
Nougat Harmony Line z Dančí Stráně V1, CAC V1, CAC
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standard    
chov.J.Jelínek, maj.J.Janěvová    
Penelope z Kostelce u Jihlavy VD V
Best of Royal Standard x Helga z Kostelce u Jihlavy    
Xandra Libošovská Blata V2, res.CAC V3
Tapeatom Born a Star x Mášenka Libošovská Blata    
chov.K.Jedlička, maj.K.Jedlička + Koudelkovi    
Xope z Vlčích Luk V3 V2, res.CAC
Philipstown Prionsa x Óda z Vlčích Luk    
chov.J.Kubeš, maj.I.Nytrová    
Pracovní / Working Class 9 8
Abby Kate Cambrella V2, res.CAC V
Attikonak Q One For two x Kathleen Draco Minor    
chov.I.Bártová, maj.J.Horníčková    
Aura z Ledenických Zahrad VD V2, res.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras    
chov.L.Šeráková, maj.P.Tůmová    
Caya z Ledenických zahrad V V
Philipstown Prionsa x Gale of Bohemia Bras    
Grey od Tří Jasanů V V1, CAC
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram    
Hillary z Czafikovho Dvora VD x
Farbourne´s Dutch Marine x Cindy z Czafikovho Dvora    
Ibi z Českomoravské Vysočiny V4 V3
I´M Your Dram Falmarka x Hidden Happiness Tankaram    
Iris z Ročkova V V
Unforgettable Tankaram x Bony Cyrcon Sagitarius    
Kerry Ithaka Bohemia V3 V
Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram    
chov.M.Bárta, maj.J.Vanda    
Whisky and Soda Sable Blues V1, CAC V4
Bubbling Yves x Faith Sable Blues    
chov.L.Malíková, maj.M.Jirousková    
Vítězů / Winner Class 6 5
Amina z Ledenických Zahrad V V2, res.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras    
Caffe Latte Harmony Line V1, CAC, KV V3
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram    
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková    
Easy to Love Harmony Line V2, res.CAC V1, CAC, Jihočeský vítěz
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram    
chov.a maj.J.Janěvová    
Hortensie z Ročkova V3 V4
Unforgettable Tankaram x Brigita z Ročkova    
chov.a maj.E.Polesná    
Kyara z Kostelce u Jihlavy V4 V
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy    
chov.A.Tůmová, maj.Peniška + Jurková    
X´Black Jambi Sun in their Eyes V x
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their Eyes    
Třída Veteránů / Veteran Class 2 2
Brigita z Ročkova V1 V2
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu    
chov.a maj.E.Polesná    
Rosanan Just a Rose V2 V1
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone    
chov.R.Aslamo, maj.P.Pražan    

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!