SPECIAL SHOW RK-CZ, Konopiště

29.5.2010

Rozhodčí / Judges:  

 

Mrs.Caron L.Morton, UK

Výsledky jsou bez záruky!

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS   
Dorost / Puppy Class 1
Aztec Chocolate Dark Angel od Teplic VN1
Chablais John Kaffe x Grase od Tří jasanů  
chov.a maj. Maděrová Dana  
Mladých / Young Class 6
Verita Vince in Bohemia Bras V1, CAJC
Mallorn´s Rogue´s Gallery x King´s Swear Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.P.Bednářová  
 
Kenzo od Himalájského cedru V2
Mallom´s Rogue´s Gallery x Fanny Fiona od Himalájského cedru
chov.M.Dočekalová, maj.J.Urianková  
 
Hubert Hunter Tetřeví dvůr V3
Daleybbey's a Kind of Magic x Dudu Destiny Tetřeví dvůr
chov.a maj.B.Protivánková  
Nicki od Jakuba Krčína V4
Imposant z Podblanicka x Gaby od Jakuba Krčína  
chov.B.Slavíčková, maj.J.Pánek  
 
Coudy od Třech Bendysů VD
Rocheby Smokescreen x Dora od Svrateckého splavu  
chov.Bednářová Renata, maj.Hüttl Stanislav  
Nero Bastien Nepean River VD
Igor ze Zámek Ribry x Eucalyptus Gum Nepean River  
chov.Š.Šimková, maj.P.Jaroš  
Mezitřída / Intermediate Class 3
Aldamity Quite Delight V1, CAC
CH Devonshires French Harmony Devonshires x CH Aldamity Keep On Moving
chov.D.Bartošová, maj.R.Krejčí  
 
Charley Gold z Orvetu V2, RES.CAC
Tapeatom Born A Star x Daisy z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.B.Friedrichová  
 
Black Murphy z Bohyně lovu V3
Diamond of Tankaram x Hany z Bohyně lovu  
chov.H.Pirnerová, maj.H.Medřická  
 
Otevřená / Open 10
Umberto z Muchovy boudy V1, CAC, Vítěz Sp.Výstavy
Trendsetter Of Tintagel Winds x Katte z Muchovy boudy
chov.R.Krejčí, maj.B.Petrovická  
 
Haley Gold z Orvetu V2, RES.CAC
Tapeatom Born A Star x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.R.Friedrich  
 
Zachary Górska Fantazja V3
Kindly American Eagle V.D. Weeward x Unica Górska Fantazja
chov.B.Radomska, maj.P.Tůmová  
 
Arthur Bohemia Alex V4
Indigo z Podblanicka x Agy z Velkého ostrova  
chov.V.Kovaříková, maj.S.Votoček  
Dag ze Staré Výšiny V
Unforgettable Tankaram x True Tale Tankaram  
chov.a maj.Z.Kotěborský  
Car Dan Frost od Prokopa VD
Bubbling Yves x Sunny Frost od Prokopa  
chov.J.Mráz, maj.J.Ježek  
Gaylord Girault Tetřeví Dvůr VD
Paddy De Chantemelse x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
chov.B.Protivánková, maj.P.Rybínová  
Jack ze Zámek Ribry VD
Borgo Calenzana x Táňa ze Zámek Ribry  
chov.J.Haltuf, maj.I.Janáková  
Larry z Havlova dvora VD
Hargitaváralja Amaretto x Anuschka z Trojánku  
chov.J.Havlová, maj.J.Hlinová  
Zar Gala z Vinice VD
Hargitaváraljai Amaretto x Héra z Vinice  
chov.M.Průšová, maj.P.Liška  
Pracovní / Working Class 2
Afternoon Delight Capronca V1, CAC
Dario Lab Treasure's x Whisky Džemojady  
chov.M.Fičko, maj.M.Planý  
Trendsetter of Tintagel Winds V2, RES.CAC
Carpenny Catch Pole x On the Road again of Tintagel Winds
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Vítězů / Winner Class 2
Skyfire Master Of Chocolate V1, CAC
Nipntuck Big Leaguer x Skyfire's Southern Charm  
chov.S.Harris, maj.J.Janěvová  
 
Great Guy Tetřeví dvůr V2, RES.CAC
Paddy De Chantemelse x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
chov.B.Protivánková, maj.I.Soukupová  
 
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Chablais John Kaffe V1
Ch Chablais Momento x Ch Chablais Mioumiou  
chov.J.-L.Blais & M.Charest, maj.J.Janěvová  
 
FENY / BITCHES  
Štěňata / Baby Class 4
Granda Little Bubble VN1
Mallorn's Chocoloco x Mallorn's Runaway Bride  
chov.J.Černická, maj.r.Bulawová  
 
Galla Little Bubble VN2
Marlon´s Chocoloco x Marlon´s Runaway Bride  
chov.J.Černická, maj.H.Veselá  
 
Fidorka Janis Joplin VN3
Zachary Górska Fantazja x Aura z Ledenických zahrad  
chov.P.Tůmová, maj.M.Kosíková  
 
Orion z Podblanicka VN4
Lab Treasure´s Erase And Rewind x Karol z Podblanicka  
chov.Z.Forejt, maj.D.Gazdová  
 
Mladých / Young Class 9
Caramelle Cream Belle Moravia V1, CAJC
Bradston's Under A Texas Moon x Awendy Belle Moravia Junior BOB
chov.R.Ulmannová, maj.L.Pajerová  
Holy Hunter Tetřeví dvůr V2
Daleabbey's King Of Magic x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
chov.B.Protivánková, maj.P.Švábová  
Rosette Górska Fantazja V3
A'Blizard-for-místy-dreams x Umbrella Górsla Fantazja  
chov.B.Radomska, maj.M.Votrubec  
Lasie z Ročkova V4
Trendsetter Of Tintagel Winds x Brigita z Ročkova  
chov.E.Polesná, maj.M.Petrlíková  
Amel z Královských teras VD
Cappuccino Górska Fantazja x Bessy od Dřevnické lávky  
chov.a maj.J.Pokorná  
Cindy Blazing Diamond VD
Rocheby Smokescreen x Christmas Star Sable Blues  
chov.a maj.H.Veselá  
Dolbia U Look Good VD
Forsthe's Mr.Big x Uncommon Joy of Tintagel Winds  
chov.I.Dudkowiak, maj.J.Bučilová  
S'Blueberry z Havlova dvora VD
Capuccino Górska Fantazja x Innocent Beauty Tankaram
chov.J.Havlová, maj.N.Kavánková  
Vesna z Voldušského vrchu VD
Boss Choco Ja-Sta Czech x Anet Orinco  
chov.F.Kuneš, maj.N.Janoušková  
Mezitřída / Intermediate Class 5
Carol Royal Standard od Lužáneckého parku V1, CAC
O'Sofinas Play The Game x Evening Star Royal Standard  
chov.A.Brablíková, maj.M.Konvalinková  
Naiken Youthful Geena V2, RES.CAC
Ghoststone Hyspire Dressed To Impress x Naiken Russian Rhythm
chov.J.Hodge, maj.B.Protivánková  
Bally Beatricia Of Dashby V3
ICH Linjor Merlot x CH Charway Old Silk  
chov.a maj.D.Gotzová  
 
Carmen Electra Lucky Honey VD4
Tapeatom Born A Star x Norma z Voldušského vrchu  
chov.L.Botrubcová, maj.L.Votavová  
Feya Star od Bílých jelenů VD
O'Sofinas Play The Game x Annabela z Trojánku  
chov.R.Šlechta, maj.I.Fojtů  
Otevřená / Open 11
Xandra Libošovská blata V1, CAC, Vítěz Sp.Výstavy
Tapeatom Born A Star x Mášenka Libošovská blata BOB
chov.K.Jedlička, maj.Jedlička + Koudelkovi  
 
Bally Brittany Of Dashby V2, RES.CAC
ICH Linjor Merlot x CH Charway Old Silk  
chov.a maj.D.Gotzová  
 
Dotty od Himalájského cedru V3
Sretlaw Sea Biscuit x Palabras Peach  
chov.M.Dočekalová, maj.M.Konvalinková  
 
Upsadaisy Draco Minor V4
Roulette Cashier v.d.Weeward x Princess Beauty Draco Minor
chov.A.Klečková, maj.P.Bočan  
 
It's Tequila Nepean River V
Bubbling Yves x Ridge View Latoya Americana  
chov.Š.Šimková, maj.Z.Šurdová  
Umbrella z Muchovy boudy V
Trendsetter Of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.A.Draksiak  
Eliane z Peříčka VD
Zakan of Brownbank Cottage x Frona Bohemia Lediny  
chov.J.Kulhánek, maj.P.Martišová  
Jannali Nepean River VD
Bubbling Yves x Centre- Point Nepean River  
chov.Š.Šimková, maj.V.Houška  
Kesy z Proutku VD
Iron Man Draco Minor x Fata z Proutku  
chov.a maj.M.Šarařík  
Paula z Pískovny VD
Amberside Forget Me Not x Country Call Tankaram  
chov.J.Břicháček, maj.R.Hrubý  
Rezinka Draco Minor VD
Adolf of Brownbank Cottage x Filgi z Muchovy boudy  
chov.A.Klečková, maj.Kempní  
Pracovní / Working Class 4
Black Sugar Orinco V1, CAC
Best of Royal Standard x Nisa z Voldušského vrchu  
chov.a maj.J.Kolářová  
 
Lara z Proutku V2, RES.CAC
Roulette Cashier v.d.Weeward x Diana z Proutku  
chov.a maj.M.Šarařík  
 
Mallorn's Runaway Bride V3
Mallorn's Romeo x Mallorn's Terracotta  
chov.A.Honkapirtti, maj.M.Bulawa  
 
Airis Tristana Bohemia VD4
Excellent Royal Standard x Aischa Lucky Honey  
chov.D.Tajčová, maj.Tajčová + Kalhous  
 
Vítězů / Winner Class 2
X´Black Jambi Sun in their eyes V1, CAC
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their eyes  
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá  
 
Charway Old Silk V2, RES.CAC
Rocheby Old Smokey x SH CH Swed Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!