SPECIAL SHOW RK-CZ, Konopiště

30.5.2010

Rozhodčí / Judges:  

 

Mrs.Linda Harvey Major, UK

Výsledky jsou bez záruky!

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS   
Štěňat / Baby Class 1
Colin Rickey Cambrella VN1
Roulette Cashier van de Weeward x Arya Tracey Cambrella  
chov.I.Bártová, maj.Z.Šímová  
 
Mladých / Young Class 5
Kenzo od Himalájského cedru V1, CAJC
Mallom´s Rogue´s Gallery x Fanny Fiona od Himalájského cedru Junior BOB
chov.M.Dočekalová, maj.J.Urianková  
 
Hubert Hunter Tetřeví dvůr V2
Daleybbey's a Kind of Magic x Dudu Destiny Tetřeví dvůr
chov.a maj.B.Protivánková  
Aaron Royal Treasure V3
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard  
chov.M.Vonešová, maj.P.Hadačová  
Nicki od Jakuba Krčína V4
Imposant z Podblanicka x Gaby od Jakuba Krčína  
chov.B.Slavíčková, maj.J.Pánek  
Dax od Dubu Trojáku VD
Best of Royal Standard x Bessy od Dubu Trojáku  
chov.P.Marván, maj.I.Machalická  
Mezitřída / Intermediate Class 4
Art Court Royal V1
Roulette Cashier v.d.Weeward x Casey Janis Joplin  
chov.J.Januš, maj.S.Blažková  
Charley Gold z Orvetu V2
Tapeatom Born a Star x Daisy z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.B.Friedrichová  
Kares Bučianska dolina V3
Mallorn's Rougue's Gallery x Arnika Ranný svit  
chov.R.Kollár, maj.L.Polcrová  
Merlin od Račáku V4
Iason od Klárky x Iris z Trčkových lesů  
chov.L.Jakubec, maj.E.Hamanová  
Otevřená / Open 4
Haley Gold z Orvetu V1, CAC
Tapeatom Born A Star x Daisy Gold z Orvetu Vítěz výstavy Konopiště 2010
chov.J.Kosíková, maj.R.Friedrich  
Zachary Górska Fantazja V2, RES.CAC
Kindly American Eagle V.D. Weeward x Unica Górska Fantazja
chov.B.Radomska, maj.P.Tůmová  
Arthur Bohemia Alex V3
Indigo z Podblanicka x Agy z Velkého ostrova  
chov.V.Kovaříková, maj.S.Votoček  
Larry z Havlova dvora V4
Hargitaváralja Amaretto x Anuschka z Trojánku  
chov.J.Havlová, maj.J.Hlinová  
Pracovní / Working Class 1
Afternoon Delight Capronca V1, CAC
Dario Lab Treasure's x Whisky Džemojady  
chov.M.Fičko, maj.M.Planý  
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Chablais John Kaffe V1
Ch Chablais Momento x Ch Chablais Mioumiou Veteran BOB, Veteran BIS
chov.J.-L.Blais & M.Charest, maj.J.Janěvová  
 
FENY / BITCHES  
Štěňata / Baby Class 4
Fidorka Janis Joplin VN1
Zachary Górska Fantazja x Aura z Ledenických zahrad  
chov.P.Tůmová, maj.M.Kosíková  
Granda Little Bubble VN2
Marlon´s Chocoloco x Marlon´s Runaway Bride  
chov.J.Černická, maj.R.Bulawová  
Ornela z Podblanicka VN3
Lab Treasure's Erase And Rewind x Karol z Podblanicka  
chov.Z.Forejt, maj.E.Heřmánková  
Athéne Lovely Shine VN4
Chablais John Kaffe x Cherlyn Sable Blues  
chov.a maj.Š.Písecká  
Mladých / Young Class 8
Caramelle Cream Belle Moravia V1, CAJC
Bradston's Under A Texas Moon x Awendy Belle Moravia  
chov.R.Ulmannová, maj.L.Pajerová  
 
Rosette Górska Fantazja V2
A'Blizard-for-místy-dreams x Umbrella Górsla Fantazja  
chov.B.Radomska, maj.M.Votrubec  
Dessy od Dubu Trojáku V3
Best of Royal Standard x Bessy od Dubu Trojáku  
chov.P.Marván, maj.K.Sedmerová  
Abby Royal Treasure V4
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard  
chov.a maj.M.Vonešová  
Dolbia U Look Good V
Forsthe's Mr.Big x Uncommon Joy of Tintagel Winds  
chov.I.Dudkowiak, maj.J.Bučilová  
Amel z Královských teras VD
Cappuccino Górska Fantazja x Bessy od Dřevnické lávky  
chov.a maj.J.Pokorná  
Fanny z Dolánských látek VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Cela z Dolánských látek  
chov.a maj.J.Hornický  
Františka Libošovská blata VD
Sretlaw Sea Biscuit x Rosemary Libošovská blata  
chov.K.Jedlička, maj.J.Anrášková  
Mezitřída / Intermediate Class 5
Naiken Youthful Geena V1, CAC
Ghoststone Hyspire Dressed To Impress x Naiken Russian Rhythm
chov.J.Hodge, maj.B.Protivánková  
 
Fanny Brown od Bílých jelenů V2, RES.CAC
O'Sofinas Play The Game x Annabella z Trojánku  
chov.R.Šlechta, maj.Bláhová+Kejř  
Bally Beatricia Of Dashby V3
ICH Linjor Merlot x CH Charway Old Silk  
chov.a maj.D.Gotzová  
Feya Star od Bílých jelenů V4
O'Sofinas Play The Game x Annabela z Trojánku  
chov.R.Šlechta, maj.I.Fojtů  
Grace Kelly Harmony Line VD
Excellent Royal Standard x Ráchel Bri-Col Black and White  
chov.J.Janěvová, maj.M.Holub  
Otevřená / Open 6
Bally Brittany Of Dashby V1, CAC
ICH Linjor Merlot x CH Charway Old Silk  
chov.a maj.D.Gotzová  
 
Dotty od Himalájského cedru V2, RES.CAC
Sretlaw Sea Biscuit x Palabras Peach  
chov.M.Dočekalová, maj.M.Konvalinková  
Upsadaisy Draco Minor V3
Roulette Cashier v.d.Weeward x Princess Beauty Draco Minor
chov.A.Klečková, maj.P.Bočan  
Umbrella z Muchovy boudy V4
Trendsetter Of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.A.Draksiak  
Kesy z Proutku VD
Iron Man Draco Minor x Fata z Proutku  
chov.a maj.M.Šarařík  
Chessie Chocolat od Tří jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.J.Stránský, maj.M.Konvalinková  
Pracovní / Working Class 5
Black Sugar Orinco V1, CAC
Best of Royal Standard x Nisa z Voldušského vrchu Vítěz výstavy Konopiště 2010
chov.a maj.J.Kolářová BOB
 
Lara z Proutku V2, RES.CAC
Roulette Cashier v.d.Weeward x Diana z Proutku  
chov.a maj.M.Šarařík  
Mallorn's Runaway Bride V3
Mallorn's Romeo x Mallorn's Terracotta  
chov.A.Honkapirtti, maj.M.Bulawa  
Cherlyn Sable Blues V4
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper's Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.Š.Písecká  
Airis Tristana Bohemia VD
Excellent Royal Standard x Aischa Lucky Honey  
chov.D.Tajčová, maj.Tajčová + Kalhous  
Vítězů / Winner Class 2
Araya Tracey Cambrella V1, CAC
Q One For Two Attikonak x Kathleen Draco Minor  
chov.a maj.I.Bártová  
 
Charway Old Silk V2, RES.CAC
Rocheby Old Smokey x SH CH Swed Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!