Hanácká národní výstava psů Brno

7.1.2012

Rozhodčí / Judge:  

 

Alena Krutská, CZ

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

Výsledky / Results

 

Dajen Nisus - CAC, Národní vítěz, tř.vítězů

(Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus)

 

Casper Moravia Temperamento - Výborný 1, CAJC, tř.mladých

(Vagabound od Himalájského Cedru x Summer z Muchovy Boudy)

 

Kuba Libošovská Blata - Výborný 1, CAC, mezitřída

(Follies Man Oncle x Dalwood Kind of Magic)

 

Bradston´s Blaze of Glory - Výborný 2, res.CAC, mezitřída

(Ludarol Lunar Orbit x Bradston´s Que Sera)

 

Bailey Excelent Dogs - Výborný 3, mezitřída

(Zachary Górska Fantazja x Princessa Libošovská Blata)

 

Quite Delight Aldamity - Výborný 1, CAC, tř.pracovní

(Devonshires French Harmony x Keep on Moving Aldamity)

 

Aaron Royal Treasure, Výborný 2, res.CAC, tř.pracovní

(Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard)

 

Man on the Moon Aldamity, Velmi dobrý 3, tř.pracovní

(Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity)

 

Irving z Vltavotýnských lesů Malý Tomáš psi třída štěňat VN1
Tobby Bobby od Himalájského cedru Prokopová Ingrid psi třída štěňat N2
Far and Away Apollo Thirteen Šenková Jana psi třída dorostu N1
Angie z Černobílé Duhy Stuchlíková Marie psi třída mladých VD4
Archibald Quido z Muchovy Boudy Jirků Helena psi třída mladých VD
Arthur Brubardony Červeňáková Soňa psi třída mladých V2
Atrei my DogMiracle Benešová Dana psi třída mladých V3
Casper Moravia Temperamento Eliášová Leona psi třída mladých V1,CAJC
Lykopolis z Českomoravské vysočiny Tupcová Stanislava psi třída mladých X
Nicolas Gold z Orvetu Mrková Ludmila psi třída mladých X
Pad z Proutku Dvorská Petra psi třída mladých VD
ATOMIC BOMB FOR JAMIDOTO OPTIMUS CANIC Kliś Tomasz psi mezitřída V4
Bailey Excelent Dogs Glasberger Tomáš psi mezitřída V3
Blaze of Glory Bradston´s Ulmannová Radka psi mezitřída V2,RES.CAC
Dwayne Chester Cambrella Sečová Denisa psi mezitřída VD
Garret od Lužáneckého parku Formánek Lukáš psi mezitřída VD
Chester z Choče Palušková Katka psi mezitřída V
Ice Caffee Days Art . Škorpil Ondřej psi mezitřída V
Kersten Od Tří Jasanů Ćmielová Monika psi mezitřída VD
Kuba Libošovská blata Ulnová Kateřina psi mezitřída V1,CAC
Arz od Vysokého smrku Linhart Miloš psi třída otevřená VD3
Charley Gold z Orvětu Fridrichová Brigitte psi třída otevřená V2
Rising R´Nicolass Kelečská poklad Videcká Vladana psi třída otevřená V1
Aaron Royal Treasure Hadačová Petra psi třída pracovní V2,RES.CAC
Argo z Peříčka juřica stanislav juřica psi třída pracovní VD4
Man on the Moon Aldamity Babinská Barbora psi třída pracovní VD3
QUITE DELIGH Aldamity Krejčí Renata psi třída pracovní V1,CAC
Dajen Nisus Krajčovičová Simona psi třída vítězů V1,CAC,NV
Umberto z Muchovy Boudy Petrovická Blanka psi třída vítězů V2,RES.CAC
Love at First Fight Bohemia Angel Cvečková Stanislava feny třída štěňat VN1
Bessy z Hejboldu Maňur Antonín feny třída dorostu VN4
Dona Dejavu Jewel Chaseland´s Macková Tereza feny třída dorostu VN2
Chara Sarblet Kolomazník Jan feny třída dorostu VN3
Chiara Bella od Lužáneckého parku Cigánek Martin feny třída dorostu X
T´Famous Holly Site Sun in their Eyes Košuličová-Veselá Helena feny třída dorostu VN1
Ágnes Molly Kunčice pod Ondřejníkem Pokludová Marie feny třída mladých VYLOUČENA
Aimee z Černobílé Duhy Filgasová Lenka feny třída mladých VD
Apple My Dogmiracle Kühlerová Darina feny třída mladých VD
Aura my DogMiracle Benešová Dana feny třída mladých V
Bea Pear Barton Götz Milan feny třída mladých V
Blueberry Moravia Temperamento Peschelová Petra feny třída mladých V
Bonita od Sihelského potoka Kelnarová Julie feny třída mladých V
Cranberry Moravia Temperamento Špičková Dagmar feny třída mladých V4
Eimee Blazing Diamond Košuličová-Veselá Helena feny třída mladých V3
Fatum Via Brunensis Svárovský Petr feny třída mladých V2
Indiane z Trojánku Vrzalová MUDr. Kateřina feny třída mladých VD
Paty z Proutku Pešková Andrea feny třída mladých V1,CAJC, BOJ
Zick Zack Draco Minor Chlustinová Michaela feny třída mladých X
Brim Over Joy of Bohemia Bras Raboň Karel feny mezitřída X
Doreen Wicky Cambrella Bártová Ilona feny mezitřída V2,RES.CAC
Chiara z Choče Palušková Katka feny mezitřída V1,CAC
Just A Little Vain Bella Mare Brablíkovi Alexandra a Petr feny mezitřída V3
Lady Gold z Orvetu Rybičková Ivana feny mezitřída VD
LARA GOLD z ORVETU Kosíková Jana feny mezitřída V4
Abby Royal Treasure Vonešová Martina feny třída otevřená V
Afrodithé Excelent Dogs Ulnová Kateřina feny třída otevřená V3
Athéne Lovely Shine Písecká Šárka feny třída otevřená V
Bally Black Rose of Dashby Götzová Dagmar feny třída otevřená V
Ca Chessie Magic Belle Moravia Kurzweilová Jana feny třída otevřená V2,RES.CAC
Elza Kaffe Od Lužáneckého parku Brablíkovi Alexandra a Petr feny třída otevřená V
Genevieve od Lužáneckého parku Smělíková Magdaléna feny třída otevřená V
Goldie Lady Alison Hallová Gabriela feny třída otevřená V4
KORA GOLD z ORVETU Kosíková Jana feny třída otevřená V
Oliviana Omolly Kelečský poklad Pokludová Marie feny třída otevřená V1,CAC
Pineapple od Himalajského cedru Brablíkovi Alexandra a Petr feny třída otevřená V
Angelina Queen´s joy Palušková Katka feny třída pracovní X
Ashley Bellissimanera Šipla Miroslav feny třída pracovní VD3
Jasmina Libošovská Blata Janotová Irena feny třída pracovní V1
Vesna z Voldušského vrchu Janouškovcová Nikola feny třída pracovní V2
BABY BLOOM Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY Kliś Tomasz feny třída vítězů V1,CAC,NV
Bally Brittany of Dashby Götzová Dagmar feny třída vítězů V2,RES.CAC
Cherlyn Sable Blues Písecká Šárka feny třída vítězů V3
O´Hara Scarlett Sun in their Eyes Videcká Vladana feny třída vítězů V4
Aida od Záměstského rybníka Hollešová Radmila feny třída veteránů V2
Bára z Holaských kopečků Brablíkovi Alexandra a Petr feny třída veteránů V1,BOV
CLASSIC BLACK ROYAL STANDARD VONEŠOVÁ MARTINA feny třída veteránů V3

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!