CACIB Čerské Budějovice

31.3.2012

Rozhodčí / Judge:  

 

S.Hoger, Austria

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

Výsledky (pouze psů) / Results (dogs only)

PSI / MALES  
Dorost / Puppy Class  
Irving z Vltavotýnských lesů N
Keepers od Himalájského cedru x Amy Black z Vltavotýnských lesů  
Lion Heart Bohemia Angel VN
Chablais Sable Blues Caramelo x Caly z Choče  
Pedro od Tří jasanů VN
Avalanche Guverline´s x Valentine Girl Tankaram  
Mladých / Junior Class  
Eliminator Danger of Bohemia Bras V1, CAJC
Sidewild Northem Frost x I´m Your Safety of Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.M.Šlemr  
Bolt Chocolat z Kladenských  zahrad V2
Chablais Sable Blues Caramelo x Chessie Chocolat od Tří jasanů  
chov.M.Konvalinová, maj.V.Kovalová  
Corben Orinco V3
Daleabbey´s Kind of Magic x Black Sugar Orinco  
chov.a maj.J.Kovářová  
Freshwind to Sail of Bohemia Bras V4
Tad Tattletale of Bohemia Bras x Chaste Girl of Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.P.Kaláb  
Express Delivery of Apollo Thirteen V
Apollo Harmony Line x Astral Way Apollo Thirteen  
Casper Moravia Temperamento VD
Vagabound od Himalájského cedru x Summe z Muchovy Boudy  
Mezitřída / Intermediate Class  
El Charmeur Sorbon´s Legend V1, CAC
Faith ze Zámek Ribry x Be Mine Lilly Sorbon´s Legend  
chov.a maj.S.Dudová  
Otevřená / Open Class  
Dear Suerte Sorbon´s Legend V1, CAC, CACIB
Oakhouse Office Boy x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Whitfield Crimson Creek V2, res.CAC
Suttonpark Benjamin at Rocheby x Rocheby Ice Maiden  
chov.a maj.K.Kosowska-Mizera  
Buddy Brown Belle Moravia V3
King´s Word Bohemia Bras x Anne Lulu Chaseland´s   
chov.R.Ulmannová, maj.Z.Horníková  
Art Spation-Temporal V4
Great Guy Tetřeví dvůr x Kyara z Kostelce u Jihlavy  
chov.M.Peniška, maj.B.Hulinová  
Flynn Sable Blues V
Tapeatom Born a Star x Candy Sable Blues  
Charlie z Trojánku V
Great Guy Tetřeví dvůr x Elisha z Trojánku  
Tarn z Bohyně lovu VD
Argo z Jezerní kotliny x Gina z Bohyně lovu  
Pracovní / Working Class  
Repay Evilwith Good Bohemia Bras V1, CAC, res.CACIB
Waifin´s Perfect Storm x I´m Your Safety Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.R.Ulmannová  
Jeff-Gala z Vinice V2, res.CAC
Tapeatom Born a Star x Xanta Gala z Vinice  
chov.M.Průšová, maj.P.Listopadová  
Aaron Royal Treasure V3
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard  
chov.M.Vonešová, maj.P.Hadačová  
Chlup z Vltavotýnských lesů V4
Zachary Górska Fantazja x Amina z Ledenických zahrad  
chov.J.Brom, maj.M.Klouda  
Awendy z Višňovských vrchů V
Roulette Cashier v.d.Weeward x Ori z Voldušského vrchu  
Chit z Temné jeskyně V
Lab treasure´s Erase and Rewind x Ebby z Temné Jeskyně  
Šampionů / Champion Class  
Budger Sorbon´s Legend V1, CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Cappuccino Górska Fantazja V2, res.CAC
Johny Bravo v.d.Peppelenbosch x Pola in Honorum of Herbu Potok  
chov.B.Radomska, maj.A.Klečková  
Keepers od Himalájského Cedru V3
Mallorn´s Rogue´s Gallery x Fanny od Himalájského cedru  
chov.M.Dočekalová, maj.D.Doležal  
Umberto z Muchovy Boudy V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.B.Petrovická  
Aldamity Quite Delight V
Devonshires French Harmony x Aldamity Keep on Moving

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!