Klubový výstava RK CZ Konopiště

17.6.2012

Rozhodčí / Judge:  

 

Mrs.Pat Harrison UK, Mrs.Dale Elliot, UK

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

BOB, VÍTĚZ KONOPIŠTĚ 2012, JUNIOR BOB, CAJC

Darlene Derrya Jewel Chaseland´s

chov.Iva Vítková, maj.Eva Černá

PSI / MALES  
Dorost / Puppy Class  
Cute Merlin Bally od Dashby VN1
Abbeystead Wager x Charway Old Silk Puppy BIS
chov.a maj.D.Gotzová  
Glenn Blazing Diamond VN2
Mallorn´s Rogue Gallery x X´Black Jambi Sun in their Eyes  
chov.a maj.H.Košuličová  
Adonis od Orpilu VN3
Tapeatom Born a Star x Trixi Libošovská blata  
chov.R.Radovesnický, maj.R.Novák  
Joey z Trojánku VN4
Great Guy Tetřeví dvůr x Deana z Trojánku  
chov.J.Soukup, maj.A.Bélaiová  
Mladých / Junior Class  
Lar Libošovská blata V1, CAJC
Tapeatom Born a Star x Mášenka Libošovská blata  
chov.K.Jedlička, maj.K.Bužek  
Ballou Chocolat z Kladenských zahrad V2
Chablais Sable Blues Caramelo x Chessie Chocolat od Tří jasanů  
chov.M.Konvalinková, maj.D.Soukup  
Copper Moravia Tamperamento V3
Vagabound od Himalájského cedru x Summe z Muchovy Boudy  
chov.P.Peschelová, maj.I.Trushnikova  
Nicolas Old z Orvetu V4
Arlon Hyspire Bohemian Ink x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.Lmrkvová  
Bren z Hamburských luk V
Afternoon Delight Capronca x Kerry Ithaka Bohemia  
Corben Orinco V
Daleabbey´y King of Magic x Black Sugar Orinco  
Mezitřída / Intermediate Class  
Essence of Sorbon´s Legend V1, CAC
Faith ze Zámek Ribry x Be Mine Lilly Sorbon´s Legend  
chov.S.Dudová, maj.E.Bambuchová  
El Charmeur Sorbon´s Legend V2, res.CAC
Faith ze Zámek Ribry x Be Mine Lilly Sorbon´s Legend  
chov.a maj.S.Dudová  
Otevřená / Open Class  
Dear Suerte Sorbon´s Legend V1, CAC
Oakhouse Office Boy x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Flynn Sable Blues     OPRAVA V2, res.CAC
Tapeatom Born a Star x Candy Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.I.Horáková  
Art Spation Temporal V3
Great Guy Tetřeví dvůr x Kyara z Kostelce u Jihlavy  
chov.M.Peniška, maj.B.Hulinová  
 
Clide Calm River V4
Best of Royal Standard x Vanessa z Trojánku  
chov.I.Severová, maj.S.Nováková  
Charley Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.B.Friedrichová  
Charming Chico Tetřeví dvůr V
Naiken Xplorer x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
Pracovní / Working Class  
Aaron Royal Treasure V1, CAC
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard  
chov.M.Vonešová, maj.P.Hodačová  
Falco De L´etang Balancet V2, res.CAC
Joni Amaretto of Finwoods x Cassy De L´etang Balancet  
chov.A.Ch.Dreyfus, maj.M.Kůstková  
Art Court Royal V3
Roulette Cashier v.d.Weeward x Casay Janis Joplin  
chov.J.Januš, maj.S.Blažková  
Chocolate Chester Tetřeví dvůr V4
Naiken Xplorer x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
chov.a maj.B.Protivánková  
Vítězů / Winner Class  
Mallorn´s Chocolate Baloo CAC, Vítěz Konopiště 2012
Mementos Mario x Mallorn´s Chocomotion  
chov.A.Honkapirtti, maj.V.Valentová  
Veteránů / Veteran Class  
Orin z Voldušského vrchu V1
Sretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu  
chov.F.Kuneš, maj.J.Kolářová  

FENY/ BITCHES  
Dorost / Puppy Class  
Cool Carmen Bally of Dashby VN1
Abbeystead Wager x Charway Old Silk  
chov.a maj.D.Gotzová  
Polydamné z Českomoravské vysočiny VN2
Billy the Brave Essention of Life x Eliz-Gala z Vinice  
chov.M.Horká, maj.E.Martínková  
Mladých / Junior Class  
Darlene Derrya Jewel Chaselan´ds CAJC, Best Junior, BOB
Show me the Way Ethan for Aldamity x Anne-Anatázie Chocolate Jewel  
chov.I.Vítková, maj.E.Černá  
Extravanza You´re the Inspiration V2
Tabatha´s Burly x Strongline´s Eye Candy  
chov.Z.Chudá, maj.Chudá + Červinka  
T´Famous Molly Sun in their Eyes V3
Chablais your Place of Mine x Especially for you Little Bubble  
chov.V.Valentová, maj.H.Košuličová  
Kaja Bohemia Angel V4
Zachary Górska Fantazja x Angelee z Královských lesů  
chov.S.Cvečková, maj.R.Brunst  
Tiffany z Dančí stráně V
Mallorn´s Rogue Gallery x Enigma Royal Standard  
Mezitřída / Intermediate Class  
Eimee Blazing Dimond V1, CAC
Tapeatom Choir Master x X´Black Jumbi Sun in their Eyes  
chov.a maj.H.Košuličová  
Antea z Hamburských luk V2, res.CAC
Afternoon Delight Capronca x Kerry Ithaka Bohemia  
chov.a maj.J.Vanda  
Flying Flap Ears Frederike VD3
Dave von der Steinmauer x Grille vom Hirschthurl  
chov.J.Hildebrand, maj.Z.Červenková  
Otevřená / Open Class  
Christina Christie Tetřeví dvůr CAC, Vítěz Konopiště 2012
Naiken Xplorer x Dudu Destiny Tetřeví dvůr  
chov.B.Protivánková, maj.Jakubů  
Ballantine Riverdance Bohemia V2, res.CAC
Devonshire Stash x Bailie Pohoda  
chov.a maj.P.Otevřelová  
All about Chocolate Dark Angel od Teplic V3
Chablais John Kaffe x Grace od Tří jasanů  
chov.D.Maděrová, maj.P.Horák  
Annabel z Podbrdských skal V4
Voody Bri-Col Black and White x Dara od Berandubu  
chov.K.Stehlík, maj.P.Beranová  
Pracovní / Working Class  
Black Sugar Orinco V1, CAC
Best of Royal Standard x Nisa z Voldušského vrchu  
chov.a maj.J.Kolářová  
Aza Wood Passion V2, res.CAC
Mallorn´s Rogue Gallery x Darling Excellent Bohemia Angel  
chov.S.Horníčková, maj.M.Kubička  
Františka Libošovská blata V3
Sretlaw Sea Biscuit x Rosemary Libošovská blata  
chov.K.Jedlička, maj.Červenka + Andrášková  
Fiona Fawn Tetřeví dvůr V4
Iron Man Draco Minor x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.B.Protivánková, maj.Jakubů  
Aura Horské vršky V
United Kingdom Tankaram x Kelly od Byšiček  
Phibi Sun in their Eyes V
Mallorn´s Rogue Gallery x Emily Katie´s Labrador Yard  
Vítězů / Winner Class  
Naiken Youthful Geena V1, CAC
Ghostone Hyspire dressed to Impress x Naiekn Russian Rhythm  
chov.J.Hodge, maj.B.Protivánková  
Rosette Gorska Fantazja V2, res.CAC
A´Blizard for Místy Dreams x Umbrella Gorska Fantazja  
chov.B.Radomska, maj.Votrubcovi  
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V3
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Veteránů / Veteran Class  
Fairywood´s Tara V1
Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken Veteran BOB
chov.C.Mvan Elewoud, maj.I.Vítková  
Asta Kelesis V2
Rijan Rangers  Email x Ellen z Veselského zámku  
chov.L.Kelemen, maj.S.Dudová

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!