CAC Brno, CZ

5.1.2013

Rozhodčí / Judge:

 

Ridarčíková Gabriela, MVDr., SK

 

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / MALES  
Štěňata / Baby Class  
Majestic Royal Glade od Lužáneckého parku VN1
Cool Boy You´re the Inspiration x Just a Little Vain Bella Mare  
Gladiator Via Brunensis VN2
O´Sofinas Play the Game  x Lady Starlight Royal Standard  
Dorost / Puppy Class  
Hanibal Blazing Diamond VN1
Rocheby Secret State x Cindy Blazing Diamond  
Cody Wooden Heaven N2
Capucciano Gorska Fantazja x Royal Star z Havlova Dvora  
Mladých / Junior Class  
Barid Wooden Heaven V1, CAJC
Zachary Gorska Fantazja x Betty Jane Sable Blues  
chov.J.Stoklasa, maj.V.Kasalová  
Dean Ideal Dog V2
Chablais Sable Blue Caramelo x Axa Ideal Dog  
chov.Tyralíková D., maj.T.Petrlík  
Corado z Muchovy Boudy V3
Aldamity Quite Delight x Unmistakable z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
Pedro od Tří jasanů VD4
Avalanche Guverline´s x Valentine Girl Tankaram  
Cute Merlin Balldy of Dashby VD
Abbeystead Wager x Charway Old Silk  
Mezitřída / Intermediate Class  
Casper Moravia Temperamento V1, CAC
Vagabound od Himalájského cedru x Summer z Muchovy Boudy  
chov.P.Peschelová, maj.L.Vaculová  
Atanu Wooden Heaven V2, res.CAC
Chablais Sable Blue Caramelo x Royal Star z Havlova Dvora  
chov.J.Stoklasa, maj.M.Fikejzová  
Nebthet z Českomoravské vysočiny V3
Lab Treasure´s Erase and Rewind x Dual Purpose Toyal Standard  
chov.M.Horká, maj.D.Růžičková  
Otevřená / Open Class  
Bradston´s Blaze of Glory  V1, CAC
Ludalor Lunar Orbit x Bradston´s Que Sera  
chov.E.a M.Brady, maj.R.Ulmannová  
Dolbia Eclipse V2, res.CAC
Balrion Weathertop John Barleycorn x Dolbia Pure Kiss  
chov.I.Dudkowiak, maj.Dudkowiak + Brablíková  
Flynn Sable Blues V3
Tapeatom Born a Star x Candy Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.I.Horáková  
Nelson z Ročkova VD4
Zachary Gorska Fantazja x Hortensie z Ročkova  
Pracovní / Working Class  
Pat z Proutku V1, CAC, NV
Zachary Gorska Fantazja x Lara z Proutku  
chov.M.Šafařík, maj.P.Kuhová  
Art Spatio Temporal V2, res.CAC
Great Guy Tetřeví Dvůr x Kyara z Kostelce u Jihlavy  
chov.M.Peniška, maj.B.Hulinová  
Norik z Ročkova VD3
Zachary Gorska Fantazja x Hortensie z Ročkova  
Vítězů / Winner Class  
Simandem Silversmith at Rocheby V1, CAC
Silver Sude Over Rocheby x Rocheby Ice Dance at Simandem  
chov.G.Grant, maj.W.Herian  
Aaron Royal Treasure V2, res.CAC
Vitality of Tankaram x Classic Black Royal Standard  
chov.M.Vonešová, maj.P.Hadačová  
FENY/ BITCHES  
Štěňata / Baby Class  
Artemis z Havlova Dvora VN1
Krabat Ithaka Bohemia x High Time Tankaram   
Dorost / Puppy Class  
Emilly Moravia Temperamento VN1
Vagabound od Himalájského cedru x Summer z Muchovy Boudy  
Lusty Royal Glade od Lužáneckého parku VN2
Budger Sorbon´s Legend x Evening Star Royal Standard  
Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku VN3
Budger Sorbon´s Legend x Evening Star Royal Standard  
Mladých / Junior Class  
Kleopatra z Českomoravské vysočiny V1, CAJC
Chablais Sable Blue Caramelo x Dual Purpose Royal Standard Best of Juniors
chov.a maj.M.Horká  
Gentle Touch Something Beautiful V2
Posters La Fin du Monde x Elite Look Something Beautiful  
chov.M.Kovalančíková, maj.Šiplovi  
Revival Star Royal Standard V3
Rising Sun Tankaram x G´Star Royal Standard  
chov.a maj.M.Fialová  
Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku V4
Cool Boy You´re the Inspiration x Zaya Sable Blues  
chov.A.Brablíková, maj.Z.Šindlerová  
Timea od Himalájského cedru V
Vagabound od Himalájského cedru x Tangerine od Himalájského cedru  
Aldamity With or Without You V
Bluveil Mr.Darcy x Aldamity Keep on Moving  
Apple Brown z Gdoru Hrabiego Malmesbury V
Mallorn´s Famous Last Words x Katia Ithaka Bohemia  
Crazy Comedy Draco Minor V
Keepers od Himalájského cedru x Fara z Proutku  
Right Star Royal Standard V
Rising Sun Tankaram x G´Star Royal Standard  
Star Dance Royal Standard V
Jack Daniels Royal Standard x Dancing Star Royal Standard  
Adelle ze Svatojiřského lesa VD
Aldamity Quite Delight x Jasmína ze Zámek Ribry  
Cairry z Kladenských zahrad VD
Chablais Sable Blue Caramelo x Carol Royal Standard od Lužáneckého parku  
Caroline z Muchovy Boudy VD
Aldamity Quite Delight x Unmistakable z Muchovy Boudy  
Cassandra Beauty of Bohemia VD
Kenzo od Himalájského cedru x Pem z Pískovny  
Delli Ideal Dog VD
Chablais Sable Blue Caramelo x Axa Ideal Dog  
Mezitřída / Intermediate Class  
Bliss Spatio-Temporal V1, CAC
Cover my Eyes Walkin´on the Moon x Kyara z Kostelce u Jihlavy  
Chov.M.Peniška, maj.Peniškovi  
Angie od Vrbčího Kujavy V2, res.CAC
Nicolass z Dančí stráně x Achita od Zámku Měšice  
chov.J.Rozsypal, D.Hejtmanová  
Extravaganzze You´re the Inspiration V3
Tabatha´s Burly x Strongline´s Eye Candy  
chov.Z.Chudá, maj.Červinka + Ondráček  
Breathtaking View Spatio-Temporal V4
Cover my Eyes Walkin´on the Moon x Kyara z Kostelce u Jihlavy  
chov.M.Peniška, maj.E.Horká  
Cranberry Moravia Temperamento V
Vagabound od Himalájského cedru x Summer z Muchovy Boudy  
Bella od Libčanských studánek VD
Tapeatom Born a Star x Hophra z Českomoravské vysočiny  
Chiara Bella od Lužáneckého parku VD
Aldamity Quite Delight x Bára z Holaských kopečků  
T´Famous Molly Sun in their Eyes VD
Chablais your Place of Mine x Especially for you Little Bubble  
Otevřená / Open Class  
Showgirl Sassie Kelečský poklad V1, CAC
Nicolass z Dančí stráně x Channel Champions Kelečský poklad  
chov.S.Sehnalíková, maj.A.Macháčková  
Apple my Dog Miracle V2, res.CAC
Black Pearls of Mainhatten James Bond x Iris z Ročkova  
chov.D.Klobučarová, maj.D.Kuhlerová  
Beauty Nice Friend V3
Mallorn´s Rogue Gallery x Penelopa z Muchovy Boudy  
chov.M.Luňák, maj.J.Palec  
Delli Nice Friend V4
Mallorn´s Rogue Gallery x Joy Happy Ithaka Bohemia  
chov.M.Luňák, maj.V.Šťastný  
Avril z Hamburských luk D
Afternoon Delight Capronca x Kerry Ithaka Bohemia  
Pracovní / Working Class  
Ballantine Riverdance Bohemia V1, CAC
Devonshires Stash x Bailie Pohoda  
chov.a maj.P.Otevřelová  
Beau Tristana Bohemia V2, res.CAC
Mallorn´s Rogue Gallery x Aischa Lucky Honey  
chov.D.Tajčová, maj.A.Petrová  
Jasmina Libošovská blata V3
Mallorn´s Rogue Gallery x Xara Libošovská blata  
chov.K.Jedlička, maj.I.Janotová  
Vítězů / Winner Class  
Caramelle Cream Belle Moravia V1, CAC, NV, BOB
Bradston´s Under a Texas Moon x Awendy Belle Moravia  
chov.R.Ulmannová, maj.L.Pajerová  

Phibi Sun in their Eyes V2, res.CAC
Mallorn´s Rogue Gallery x Emily Katie´s Labrador Yard  
chov.V.Valentová, maj.I.Tormová  
O´Hara Scarlet Sun in their Eyes V3
Mallorn´s Rogue Gallery x Philipstown Moon Scene  
chov.V.Valentová, maj.V.Videcká  

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

(c) Fortunate

Jakékoliv  užití obsahu, článků a fotografií je bez našeho souhlasu zakázáno!