All the pictures you can find HERE

Všechny fotografie z výstavy naleznete ZDE

IHA WIESELBURG  
5.4.2003 výsledky jsou bez záruky
 
rozhodčí / Judges: Beate Ting (D)  
       počet psů
Psi/Dog                                             Třída Mladých / Youth Class 9
 
Tuxedo of Tintagel Winds JUGENDBESTER
(CH.Carromer´s Charlie Chalk x Trialer Lasting Memory of Tint.Winds)  
 
De La Bisaieule Intrepide Bernard V2
(Eusebius Vom Waldscharatt)  
 
Chartbreaker´s Gigolo V3
(Strongline´s Insider x Strongline´s Flashflight)  
 
Boon of Dukefield VD4
(Saxthorpe Buzzard of Brindlebay x Zed´s Fly VomTennikerweidli)  
 
Psi/Dog                                                      Mezitřída/Interm.Class 3
 
O´Sofinas Play the Game V1, CAC, CACIB
(Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One)  
 
Chartbreaker Earl Grey V2, r.CAC
(Carpenny What´s What x Strongline´s Cheeky)  
 
Psi/Dog                                            Třída Otevřená / Open Class 2
 
Denyr pod Chosnom V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom)  
 
Starchant Airport V2, r.CAC
(Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle)  
 
Psi/Dog                                       Třída Pracovní / Working Class 1
 
Royal Standart Tankaram CAC
(Might Be a Show Dog of Tint.Winds x Trendmakers Treasure)  
 
Psi/Dog                                 Třída Šampionů / Champion Class 1
 
Kit-Clever Fox Bohemia Bras CAC, r.CACIB
(Ladylands Boy x Grace Butterfly Bohemia Bras)  
   
Feny/Bitch                                         Třída Dorostu / Puppy Class 2
 
Chablais Canadian Dream VN1
(Chablais Bogart x Chablais Alexis)  
 
Inishfree Quick Sand of Ashford Castle VN2
(Cliffhanger of Zampano x Georwills Four Seasons)  
 
Feny/Bitch                                         Třída Mladých / Youth Class 8
 
Heatherbourne Moondancer V3
(Marmaduke Maximus at Cornlands x Heatherbourne Wagtail)  
 
Feny/Bitch                                                  Mezitřída/Interm.Class 6
 
Atara-Scarlet von Kronstorff VD1
(Thornproof Villain x Alina von Mahrenberg)  
 
Bee of Dukefield VD2
(Saxtrhorpe Buzzard of Brindlebay x Zed´s Fly vom Tennikerweidli)  
 
Diffy von Carlspach VD3
(Bartok von der Schallermuhle x Ariella von Carlspach)  
 
Yellow Star´s Sweetheart´s Cute VD4
(Donner vom Hofesaat x Yellow Star´s Sweetheart´s Another Twix)  
 
Feny/Bitch                                       Třída Otevřená / Open Class 5
 
Midnight Sun Nymph CAC, CACIB, BOB
(Fieldwalley´s Nixon x Midnight Sun Black Label)  
 
Cora von Carlspach V2
(Cabell von Heinrichbrundl x Arielle von Carlspach)  
 
Rosanan Just a Rose V3
(Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone)  
 
Feny/Bitch                                   Třída Pracovní / Working Class 2
 
Dorothea-Donata vom Waldschratt V1, CAC, r.CACIB
(Biggas Ynga x Ulla vom Larchenbruch)  

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME