All the pictures you can find HERE

Všechny fotografie z výstavy naleznete ZDE

Klubová výstava RK CZ  
Telč 11.5.2003  
rozhodčí: Hether Wiles-Fone (GB) psi, David Coode (GB) feny
NĚKTERÉ VÝSLEDKY: POČET psů v kruhu
Psi třída baby / baby 5
AKĚLA OD ŠRÁMKOVY STUDANKY  N
o:Artur od Hlmalájského cedru m. Běla z Kaštanové aleje  
ch.Jan Faksa maj Michal Vojta  
ANGEL DESKARTES  VN4
o:Normen ze Zámek, m Wnny Rescator  
ch Irena Oravová maj: Mgr Jana Doležalová  
CAVALIER VIA BRUNENSIS  VN2
o Royal Standard Tankaram m Agnes Mounth Denali  
ch Ludék Linduška. maj: Libor Lipovský ml.  
GOD BLESS TANKARAM VN1
o Birchbrook Paddington Bear m Betty ze Sytovska  
ch. MVDr Joset Nosek, maj: MVDr. Eva Čerešňáková + MVDr Joset Nosek
CHAMPION OF TANKARAM VN3
o Tsarodej Snowstorm, m My Love Tankaram  
ch MVDr Josef Nosek maj:Martin Bárta  
Psi třída dorost / puppy 7
BERNEY ARJAŠA N
o Amaud Sen Sibyl, m Arka z Kaštanové aleje  
crl Šárka Jarošová, maj: Lada Hrnčířová  
DARK DIAMOND TANKARAM VN3
o Unforgettable Tankaram, m Dia z Trčkových Iesú  
ch MVDr Josef Nosek, ma: Jitka Dostálová  
DIAMOND OF TANKARAM VN2
o Unforgettable Tankaram m Dia z Trčkových Iesů  
ch MVDr Josef Nosek maj: MVDr Eva Čerešňáková + MVDr Jose! Nosek  
DUNDEE ALBION PADUCAH LINE VN
o ROLL A TACO of Tintagel Winds m COFFEY Albion Paducah Line  
ch Tóth Peter, maj: Lubica Czepiecová  
213 ETERNAL TREASURE TANKARAM 271 02002 ČLP/LR/14576 VN1
o Birchbrook Paddington Bear nl Romantlc Love Tankaram  
ch ~1VDr Josef Nosek, maj rv1VDr Eva Čerešňákova + MVDr Josef Nosek  
GERI Z LIBUŠINA CHOVU  chyběl
o Favourite Boy Draco Minor m Ambra z Leskavy  
ch Libuše Sekanlnová maj: Pavel a Milena Sedlářovi  
CHASPER DRACO MINOR VN4
o Roll A Taco Of Tintagel Winds m Caren Draco Minor  
ch Alena Klečková maj: Ivana Heinichová  
Psi třída mladých / young 26
ACER BLACK BELLUS MARGO  VD
o Rocheby Smokescreen m Easy Black od Himalájského cedru  
ch Helena Sinqerová maj Marek Novosad  
ADAR Z HUBERTOVA CECHU VD
o Asrerugo z Vlčích luk m Cinda z Čižkovskych pasek  
ch.Pavel Krákora maj.Šárka Němcová  
AKIM OD ŠTIŘÍNSKÉHO ZÁMKU VD
o Artur od Himalájského cedru m Aida od Císařského mostu  
ch.Zdeňka Galušková maj. Ludmila Horčičková  
ALWARO Z NOVOVSKÉHO LÍSKU VD
o Amberside Another Rucnpus m Jessy z Javoříckých lesů  
ch Jaroslav Mareš maj.Lenka Šenkapoulová  
ANUBIS Z ČESKOMORAVSKE VYSOČINY VD
o Zar Gala, m.Dona Gla Black  
ch.Michaela Hornkíová, maj.Daniel Horký  
ARGO Z HLÁSNICE VD
o Rocheby Smokescreen m Cindy Draco Minor  
ch. František Sekanina maj.Adrea Ničovská  
ARCHIBALD Z NOVOVESKÉHO LÍSKU VD
o Amberside Another Rumpus m. Jessy z Javoříckých Iesú  
ch Jaroslav Mareš maj.Michael Mařík  
ASSASSIN Z PODŘIPSKA  V
o Amberside Another Rumpus rn Grace od Himalájského cedru  
ch.Martin Vlček maj.Ing Radka Weyrostková  
BADGER YELLOW QUEEN  VD
o Ole m.Clea Draco Minor  
ch.Jan Kůstka, maj.Ludmila Horčičková  
BADY Z KRÁSNÉHO POLE  VD
o Normen ze Zamek m Lenny Little Rose  
ch Ing.Miroslav Kondé maj.Marie Kopecká  
BELIEVE IN LOVE RESCATOR V
o Birchbrook Paddington Bear m Betty ze Sytovska  
ch.MVDr.Eva Čerešňákova maj.Irena Oravová  
BLIZZARD RESCATOR  VD
o Birchbrook Paddington Bear m Betty ze Sytovska  
ch.Eva Čerešňáková maj. JUDr Václav Maňák  
CANALETTO HERBU ZADORA  V
o.Blondella Blue Peter  m Cyraneczka Herbu Zadora  
ch. a maj: Moníka Dowgiallo  
CYR OD KLADINSKÝCH LIP V
o Istar Górská Fantazja m Asla Vardarianna  
ch.Josef Starý maj Josel Slabý  
DANILO DOMINIK VD
o Chasqui Bohemia Bras m Cindy Sweet Sable Blues  
ch.Helena Partlová maj: Bc Petra Lochařová  
DICK OD ČERNÉ BRITY V
o Normen ze Zamek m Brita od Černého lesa  
ch.Martina Kavková, maj.Tomáš Dřízga  
DON Z VINICE V
o First Man Draco Minor m Elis Gala Black  
ch.Marie Průšová maj.Marie Straková  
EIKO KASS Z PROUTKU V
o.Royal Standart Tankaram m Carolie z Kosovské samoty  
ch.Jaroslav Pulpit maj.manželé Vodákovi  
INDIGO Z MUCHOVY BOUDY V4
o.Rocheby Smokescreen m.Darwby z Muchovy Boudy  
ch. a maj. Renata Krejčí  
JIMM OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT V2
o.Rocheby Smokescreen m.Fantastic Girl Draco Minor  
ch. a maj. Ing.Marcel Planý  
LONNY Z KOSTELCE U JIHLAVY VD
o Midnight Sun Choco Boy m.Darka z Jovařických lesů  
ch. a maj.Dalibor Plaček  
OBOE Z VLČÍ STEPI V
o Strongline´s Original m.Juta z Vlčích luk  
ch.Ing.František Korda maj.Roman Michl  
OLIVER OD SPIKALSKÝCH LIP VD
o.Ir od Spikalských Lip m.Deny od Spikalských lip  
ch.Lumír Růžička maj.Petr Šír  
TUXEDO OF TINTAGEL WINDS CAJC, Klubový
o Carromers Charlie Chalk, m Lasting Memory of Tintagel Winds vítěz mladých
ch Felicity and Kira Leith Ross, maj Gabrela Lahodová  
YANKEE OF TANKARAM V
o Birchbrook Paddington Bear, m King Treasure Tankaram  
ch. MVDr Josef Nosek, maj Kateřlna Kašparovská  
Psi třída střední / intermediate 15
BARNY OD JALOVISKA V2, r.CAC
o Might Be A Show Dog Of Tintagel Winds m Olivie ze Zámek  
ch Jiří Dohnálek, maj. Jiří Dohnálek  
BARNY Z BOHYNĚ LOVU VD
o Pearl Diver Tankaram, m Hanny z Bohyně Iovu  
ch Hana Pirnerová, maj Ing Pavel Benajtr  
BENJAMIN ALFA SIRIUS V
o Ambersde Another Rumpus, m Anett Černý klenot  
ch Ing Eva Černá, maj Petr Spousta  
CARGO JATOJIRA VD
o Kit - Clever Fox Bohemia Bras, m Ambra Pyrhos of Prag  
ch Jana Hanzová, mar Václav Drag  
CESAR Z LESKAVY VD
o. Artur od Himalájskěho cedru, m Brenda z Libušina chovu  
ch. Hobza Zdeněk, maj Aleš Malásek  
ELAN Z ÚROČNICE V
o Clark od Himalájskěho cedru, m Kelly ze Smolinky  
ch Petr Jirák, maj Martina Špačková  
ENZO LAB TREASURE'S chyběl
o Lab Treasure's Born To Be Wild m Lab Treasures Always On My Mind  
ch Lisbeth Tunby,Dánsko, maj Eva Boxanová  
ERON Z BOUŠKOVA DVORA V
o Rocheby Smokescreen, m Bessi z Bouškova dvora  
ch Václav Bouška, maj Radim Hálek  
GILL OD BYŠIČEK V
o Cedrik Draco Minor m Ajda od Byšiček  
ch Taťána Bartošová, maj Luboš Slavíček  
HEKTOR ZE ZÁMEK RIBRY V3
o First Man Draco Minor m Tara Iz Dobrče  
ch Josef Haltuf, maj ing Miroslav Gregor  
HEMONTHY OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT V
o Cedric Draco Minor, m Cora od Pláňat  
ch Ing Marcel Planý, maj Ing. Marcel Planý  
HERO OD PETROVSKÝCH PLÁŇAT V
o Cedrik Draco Minor, m. Cora od Pláňat  
ch Ing. Marcel Planý, maj Ing Jaroslav Kopta  
JACK OD RAČÁKU V
o Might Be A Show Dog of Tintagel Winds m. Dery od Račáku  
ch Ing Luděk Jakubec, maj Luboš Jedlička  
OSOFINAS PLAY THE GAME V1, CAC
o Winnles Madison m O´sofinas the Magic One  
ch Lotta Larsson, mar Mgr Martina Fialová  
YADIGAR YES HERBU ZADORA V4
o.Dickendall Davaron Ansio m.Wiosna Herbu Zadora  
ch. a maj.Monika Dowgiallo  
Psi třída otevřená / open 18
ADDIS OD CÍSAŘSKÉHO MOSTU V3
o.Sable Prince Erino m.Erna z Javořických lesů  
ch.Jan Múčka maj.Petra Honigová  
ARCHIE OD ČESKÉHO RÁJE V
o Might Be A Show Dog of Tintagel Winds m Jenny Bri - Col  
ch Petra Pecová, maj Luboš Jedlička  
EROS Z KOSOVSKÉ SAMOTY V
o.Quanto-Wander v.Larchenbruch m.Paloma ze Zámek  
ch.Jaroslav Pulpit maj.Petr Beneš  
LORESHO JUBILEES BRICK V1, CAC
o.Ch.Mallorn´s Shenandigan m.Mallorn´s Monkey Business  
ch.A.Harjukopari, maj.Monika Dowgiallo  
VITALITY OF TANKARAM V2, r.CAC
o.Birchbrook Paddington Bear m.Paradise Pearl Tankaram  
ch MVDr Josef Nosek maj.Mgr.Martina Fialová  
Psi třída pracovní / working 3
FARBOURNE´ S ROYAL MARINE V2, r.CAC
o.Rocheby Royal Marine m.Farbourne´s Fortune Cookie  
ch.AnjaVerbeek-De Neef, maj.Daniela Bartošová  
PEARL DIVER TANKARAM V1, CAC
o. Dry Creek Dewnmark m.Follies Polly The Pistol  
ch.MVDr.Josef Nosek maj.MVDr.E.Čerešňáková + MVDr.Nosek  
UNFORGETTABLE TANKARAM V3
o.Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper m.Trandmaker´s Treasure  
ch.MVDr.Josef Nosek, maj.Zdeněk Kotěborský  
Psi třida vítězů / champion 2
BLONDELLA BLUE PETER CAC, Klubový 
o Ch.Tazledown Cirkus Clown m Blondella Boxed Candy vítěz, BOB
ch K.H.Burton, England maj Monika Dowgiallo  
BODDY ALlMRAJ  V2, r.CAC
o Cyrus Draco Minor, m Gina od Řeky Zlatnice  
ch Jarmila Černá, mar Martin Bárta  
Psi třída veteránů / veteran 4
CYR OD SV PROKOPA V2
o Brian Erinor, m Denny z Veverkova  
ch Jiři Mráz, maj Markéta Janečková  
DAR Z RADiKOVSKÝCH ŠANCÍ VD4
o Woolmans Christopher, m. Eri z Pohoraví  
Ch.Vladislav Hynek, maj Ing Stanislav Pavlík  
GRIFF LITTLE ROSE VD3
o Cyril z Růžového keře m. Eta od Štěnovického jezu  
ch Hubert Růžička, maj Jana Lutnerová  
MARKÝZ ERINOR V1
o. Quanto - Wander v Larchenbruch, m Janeta z Veverova  
ch Alena Čečrdlová, maj. Ing Marcel Planý  
Feny třida baby / baby 4
AISHA STARÉ ZÁMKY N4
o.Rocheby Smokescreen, m. Wíctorie Rescator  
ch Ing Zdeňka Tesařová, maj. Antonín Stojan  
GLORY OF TANKARAM VN1
o Birchbrook Paddington Bear, m Betty ze Sytovska  
ch MVDr Josef Nosek, mar MVDr Eva Čerešňáková + MVDr Josef Nosek  
CHEROKEE GIRL TANKARAM VN2
o Tsarodej Snowstorm , m My Love Tankaram  
ch MVDr Josef Nosek, mar Petr Bumba  
CHERRY CLAIR BLACK ALLEGIANCE VN3
o Unforgettable Tankaram, m Amanda Black Audria  
ch Peter Szábo, mar Manželé Martonkovy  
Feny třída dorost / puppy 8
ANNE AMELlE CHASELENDS VN2
o Power Chocolate, m Yvana Fairywood´s  
ch. Iva Vitková, mar Pavel Lhoták  
ANNE MAGIE CHASELANDS VN
o Power Chocolate, m. Yvana Fairywoods  
ch Iva Vítková maj Ing. Denisa Velebová  
BEATRICE VIA BRUNENSIS N4
o.Royal Standard Tankaram, m. Fleur Bohemia Lediny  
ch Luděk Linduška, mar Robert Adamec  
BELVEDERE VIA BRUNESIS VN
o Royal Standard Tankaram, m Fleur Bohemia Lediny  
ch Luděk Linduška, mar René Sommer  
BERNADETT ARJAŠA N
o.Arnaud Sen Síbyl, m Arka z Kaštanové aleje  
ch Šárka Jarošová, maj Ing Marie Horáková  
DANCING QUEEN TANKARAM VN3
o.Unforgettable Tankaram m.Dia z Trčkových lesů  
ch.MVDr.Josef Nosek, maj.Slavomil Modráček  
DIAMOND STAR OF TANKARAM VN4
o.Unforgettable Tankaram m.Dia z Trčkových lesů  
ch.MVDr.Josef Nosek maj.Petr Bumba  
OLIVIA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU VN1
o.Cliff Hanger of Zampano m.Ravone Yellow Rosie At Rocheby  
ch.Michela Dočekalová maj.Josef Bárta  
Feny třída mladých / young 39
DOMINIKANA HERBU ZADORA V1, CAJC,
o.Might Be a Show Dog of Tintagel Winds m.Cyraneczka Herbu Zadora Klubový vítěz 
ch. a maj.Monika Dowgiallo mladých
IRIS Z MUCHOVY BOUDY V2
o.Rocheby Smokescreen m.Darwby z Muchovy Boudy  
ch. a maj.Renata Krejčí  
CAMBREMER SHADOW DANCER V3
o.Rocheby Whisky Mac m.SH CH Cambremer Twilight  
ch.D.Brabban maj.Péter Zsigmond  
ROSE SUN IN THEI EYES V4
o.Don Caros m.Daya Draco Minor  
ch.Viera Valentová maj.Daniela Bartošová  
Feny třída střední / intermediate 22
QVISTI LIBOŠOVSKÁ BLATA V1, CAC
o.Rocheby Smokescreen m.Egédé z Vlčí stepi  
ch. a maj.Karel Jedlička  
VOICE OF PEACE TANKARAM V2, r.CAC
o.Birchbrook Paddington Bear m.Paradise Pearl Tankaram  
ch.MVDr.Josef Nosek maj.Iveta Proroková  
DYNA Z VINICE V3
o.First Man Draco Minor m.Elis Gala Black  
ch.Marie Průšová maj.Zdeněk Průša  
LORIN Z JAVOŘICKÝCH LESŮ V4
o.Chataway Bohemia Bras m.Egédé z Vlčí stepi  
ch.Jan Jemon, maj.Jaroslav Mareš  
Feny třída otevřená / open 23
DINA Z PROUTKU V1, CAC
o.Birchbrook Paddington Bear m.Alba z Proutku  
ch.Miloslav Šafařík maj. M.Šafařík  
DEMI BLUDOV V2, r.CAC
o.Quanto-Wander v.Larchenbruch m.Brita z Dančí stráně  
ch.Jaroslav Hudlík maj.Jiří Novák  
BELISA Z BORSKÉ HÁJOVNY V3
o.Chataway Bohemia Bras m.Agáta z Dešanského lesa  
ch.Bohumil Škoda, maj.Daniela Hrdinová  
FRANCIS Z MUCHOVY BOUDY V4
o.Rocheby Smokescreen m.Candy od Himalájského cedru  
ch. a maj.Renata Krejčí  
Feny třída pracovní / working 4
KATRIN OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V1, CAC
o.Rocheby Smokescreen m.Eimi Black od Himalájského cedru  
ch.Michaela Dočekalová maj.Helena Kotasová  
Feny třída šampionů /  champion 2
UPWARD STAR TANKARAM V1, CAC,
o.Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper m.Trandmaker´s Treasure Klubový vítěz 
ch.MVDr. Josef Nosek maj.Mgr.Martina Fialová  
GORCZYCA HERBU ZADORA V2, r.CAC
o.Blondella Blue Peter  m Cyraneczka Herbu Zadora  
ch. a maj.Monika Dowgiallo  
Feny třída veteránů / veteran 2
CANDY OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V1
o.Blondella Bonny Lad m.Margy Erino  
ch.Michela Dočekalová maj.Renata Krejčí  
BRANDA Z KRÁLOVSKÉ CESTY V2
o.Andy ze Zámek m.Fina z Vysokého toku  
ch. a maj.František Král  

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME