NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ  
Banská Bystrica 4.5.2003  
rozhodčí: František Korda  
NEKTĚRÉ VÝSLEDKY: bez záruky
Psi tř.mladých / Youth Class  
Attrei Queen of Hunting Ground VD
Bruno Sen Sibyl x Fanny Daros  
ch.R.Kucharovič, maj.A.Dorková  
Benji z Oskarovho Dvora V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
ch.J.Vágnerová, maj.Ing.Hudec  
Black Beauty z Oskarovho Dvora V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
ch.J.Vágnerová, maj.Z.Jozefiniová  
Bosco Modrý Scarabeus V
Arnaud Sen Sibyl x Giesy Labrean  
ch.M.Marušinová, maj.K.Farkašovský  
Bred Black Allegiance V
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
ch.P.Szabó, maj.I.Janovská  
Clark Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
ch.T.Tuschl, maj. Ing.Kučera  
Gladis Black Diamond von Arnold V
Bruno Sen Sibyl x Brenda Diamond von Arnold  
ch.A.Mandák,  maj.V.Paluška  
Ross Sun in Their Eyes V1, CAJC, BOB
Don Carlos x Daya Draco Minor  
ch.V.Valentová, m.V.Valentová  
Tuxedo of Tintagel Winds V2
Carromer´s Charlie Chalk x Trialer Lasting Memory of Tint.Winds  
ch.F.Leith-Ross, m.G.Lahodová  
Psi mezitřída / Intermed.Class 2
Chuck Black Audria V2?
Rocheby Smokescreen x Audria Aldamity  
ch.Ing. Formánek, maj.AlMelicháčková  
O´Sofinas Play The Game V1, CAC
Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One  
ch.L.Larsson, maj.Mgr.Fialová  
Psi tř.otevřená / Open Class  
Andy of Porubského Zámku V3
Normen ze Zámek x Erna od Černého lesa  
ch.MUDr.Poledník, maj.J.Wantulok  
Argo Spod Vápenného Vrchu VD
Aton Spod Veterného Mlyna x Bonie pod Chosňom  
ch.L.Petrovič, maj.F.J.Korus  
Arnaud Spod Oskarovho Dvora VD
Rocheby Smokescreen x Bessy z Klajboviska  
ch.J.Vágnerová, maj.Mgr.Kocka  
Denyr Pod Chosňom V1, CAC, 
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom Národní vítěz
ch.R.Martonka, maj.B.Burianková  
Nimbo Big Boy Sun In Their Eyes vyloučen
Rocheby Smokescreen x Claudie z Medvědiska  
ch.V.Valentová, maj.I.Janovská  
Vitality of Tankaram V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
ch.J.Nosek, m.M.Fialová  
Psi tř.pracovní / Working Class 1
Samson Du Taillis Madame CAC
Achnagairn Higland Bear x French Melodie V.T´.Meijelicht  
ch.Ladron-Scotte, maj.V.Valentová  
Psi. tř.šapmionů / Champion Class 2
Farbourne´s Dutch Marine V1, CAC
Ch.Rocheby Royal Marine x Farbourne´s Fortune Cookie  
ch.Anja Verbeek De Neef, maj.MVDr.Bartošová  
Quail Hunter Tankaram V2, r.CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Bety ze Sázavy  
ch.Nosek, maj.S.Sehnalíková  
Feny tř.mladých / Youth Class 8
Attikonak Pansy Potteries V1, CAJC
Mementos Lambert x Arrikonak Knock Your Socks Off  
ch.Ek Gunilla, maj.MVDr.Bartošová  
Baby Bell of Simply Berry VD
Rocheby Smokescreen x Alka Viely Agát  
ch.K..Michač, maj.I.Dojčiar  
Beatriche Black Allegiance V2
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
ch.P.Szabó, maj.manž.Szaboóvi  
Bella zo Sľňavy V3
Rocheby Smokescreen x Agáta Black Audria  
ch.Ing.Greguš, maj.M.Zbi'novec  
Caroline Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
ch.MVDr.Tuschl, maj.Ing. Tuschlová  
Ciara Torubo V4
Aton Spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
ch.M.Lebedová, maj.M.Lebedová  
Daria Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
ch.M.Krahulec, maj.J.Mikle  
Doris Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
ch.M.Krahulec, maj.P.Hoppej  
Feny mezitřída / Intermed.Class 2
Conny Torubo VD
Aton Spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
ch.M.Lebedová, maj.MVDr.Lichvár  
Fairywood´s Tara V1, CAC, 
Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken  
ch.C.M.Van Elewoud, maj.Vítkovi Iva a Jan  
Feny tř.oteřená / Open Class 6
Alisea z Oskarovho Dvora V
Rocheby Smokescreen x Bessy z Klajboviska  
ch.J.Vágnerová, maj.J.Vojteková  
First Lady Aldamity V2, r.CAC
Master Of Chocolate Du Taillis Madame x Midnight Sun Midnight Beauty  
ch.MVDr.Bartošová, maj.MVDr.Bartošova + V.Paluška  
Maici od Himalájského Cedru V4
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Easy Black of Himalájského cedru
ch.M.Dočekalová, maj.H.Singerová  
Solium Ira VD
Eros od sv.Prokopa x Arina od Žárského rybníku  
ch.Ing.Holý, maj.J.Spíro  
Ura z Trojánku V3
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
ch.J.Soukup, maj.M.Bystrická  
Whispering Bell Heagther´s Fleurie V1, CAC, 
Master Of Chocolate Du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibrations Národní vítěz
ch.S.Van Rossen, maj. B.Protivánková  
Feny tř.pracovní / Working Class 3
Bessi spod Veterného Mlyna V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Ria Biely Agát  
ch.I.Matulová, maj.F.J.Korus  
Cleopatra Sen Sibyl V1, CAC
Aton spod Veterného Mlyna x Sibyl of Lucifer´s Delight  
ch.B.Furdíková, maj.E.Schlumsová  

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME