KLUBOVÝ VÝSTAVA BENNEKOM (HOLANDSKO)

19.ZÁŘÍ 2004

Na klubovou výstavu bylo přihlášeno celkem 759 labradorů! Celkem se posuzovalo ve 14.kruzích. Vybírá se 8 psů do pořadí a pouze vítězný pes a fena celé výstavy získávají 2x CC. Součástí výstavy byla i Přehlídka Šampionů, které se zúčastnilo celkem 27 zvířat.

Děkuju Ivě Vítkové (ch.st.Chaseland´s), Báře Protivánkové (ch.st. Tetřeví Dvůr), C.M.Van Elewoud (ch.st.Fairywood´s) a Jackie Hodge (ch.st.Naiken - GB) za krásný den!

EX1, CC, BEST BITCH, BOB, CLUB WINNER 2004

PRIDE PARDOES OF THE MUSIC FOREST

(BOBDOG´S LOVERBOY X FADELESS FIDJI OF THE MUSIC FOREST)

EX1, CC, BEST DOG, BOS

I AM LISA´S SON FROM BONNIE´S CLAN

(FLANDERS PRIDE VIVALDI X GEALIC PRIDE FROM BONNIE´S CLAN)

BOB + BOS

EX1, CC, BEST BITCH, BOB, CLUB WINNER 2004 PRIDE PARDOES OF THE MUSIC FOREST

+ BEST BITCH 2 KING FIELDS ZIESJOEM (hnědá)

EX1, CC, BEST DOG, BOS I AM LISA´S SON FROM BONNIE´S CLAN

+ BEST DOG 2 CH IB, FR, SP SIREVA SECRET AGENT FOR FOXRUSH (černý)

BEST PUPPY 1 (BITCH)

FAIRYWOOD´S URSA

(CH FAIRYWOOD´S NAPOLEON X FAIRYWOOD´S WILD ROMANCE)

BEST PUPPY 2 (DOG)

THOMAS V.H.NOLLEBOS

(PENNY ROYAL´S SUPER TROOPER X DAZZLE VAN´T NOLLEBOS)

 

EXCELLENT 1 - BREEDERS CLASS DOG

FAIRYWOOD´S STORM IN A CUP OF TEA

(RAVENWOOD´S BLACK LABEL X NAIKEN KASKADE)

EXCELLENT 1 - INTERMEDIATE CLASS DOG

CARPENNY MADE THE TRIP

(LEMBAS TO THE MOON AND BACK X SH CH CARPENNY RUSTINA)

 

EXCELLENT 1 - INTERMEDIATE CLASS BITCH

GIMLI V.D.ROMI´S HOEVE

(MAILIKSEN GENTLEMAN X WHISPER VD ROMI´S HOEVE)

 

EXCELLENT 1 - OPEN CLASS BITCH

WITHARA´S PEPPERS SPRING SURPRISE

(CH MALLORN´S ALDEBARAN X WITHARA´S JESSIES ONE TO KEEP)

EXCELLENT 1, BEST BITCH 2, PUPPY CLASS BITCH

KING FIELDS ZIESJOEM

(TJOTTE´S BUFFALO BANDIT X KING FIELDS UPDATE)

EXCELLENT PUPPY CLASS BITCH

KING FIELDS ANNA NORI

(CH MALLORN´S ALDEBARAN X KING FIELDS OUT AND OUT)

EXCELLENT 5 - PUPPY CLASS BITCH

DICKENDALL´S  I´LL BE BACK

(PUCKETTS ANDRE AT DICKENDALL X VEDETE OF MISTY DREAMS)

EXCELLENT 4 - OPEN CLASS DOG

DARWIN

(MATTAND BOX OF TRICKS X FAIRYWOOD´S YORUBI)

 

EXCELLENT - OPEN CLASS DOG

WITHARA´S PEPPER FROM ANDY WITH LOVE

(MALLORN´S ALDEBARAN X WITHARA´S JESSIES ONE TO KEEP)

EXCELLENT - OPEN CLASS DOG

CREEKWATER DARREN THOMAS

(SILRONRAY´S FEEL THE BEAT X BOBDOG´S OLD FASHION GIRL)

EXCELLENT - OPEN CLASS DOG

ANNUAL´S HE´S A CRACKER

(CARPENNY HURRICANE X ANNUAL´S SUMMER DREAM)

EXCELLENT - OPEN CLASS DOG

WILDN´BEAUTY´S PACO RABANNE

(BIRCHBROOK BARLEY WINE OF CHARWAY X OAKROAD´S CHATEAU)

EXCELLENT - OPEN CLASS DOG

CHABLAID GULLIVER

(TORMENTIL CHABLAIS CHARLIE LAD X CHABLAIS MIA)

INTERMEDIATE CLASS DOG

GIBSON V.D.ROMI´S HOEVE

(MAILIKSEN GENTLEMAN X WHISPER V.D. ROMI´S HOEVE)

VERY GOOD 1 - WORKING CLASS

TRIALER SIOUX DU DOLMEN DE COTHERAC

(CH FAIRYWOOD´S IXOR X JEWEL OF CHOCOLAT)