ARCHIV VÝSLEDKŮ VÝSTAV  2002    

SHOW RESULTS YEAR 2002                                        

Fotografie z výstav najdete v ARCHIVNÍ FOTOGALERII                                  Picture Archive

2002

08.11.2002    Euro Dog Show Paris 2002, kompletní výsledky 

26.10.2002    Klubová výstava KCHLS České Budějovice, výsledky

21.09.2002    Klubová výstava Rakouského retr.klubu GRAFENEGG (A), výsledky a fotky

28.09.2002    MV TULLN (A), výsledky a fotky

21.09.2002    Národní výstava BRNO, výsledky a fotky 

14.09.2002    Mezinárodní výstava LEIPZIG (D), výsledky 

31.08.2002    Speciální výstava RK CZ, výsledky a fotky  

25.08.2002    MVP BRATISLAVA (SK), výsledky psi + feny  

24.08.2002    MVP BRATISLAVA (SK), kompletní výsledky psi + některé výsl.feny

13.07.2002    MVP Oberwart (A), rozhodčí Sigrid Jarmer (A),  kompletní výsledky

07.07.2002    World Winner Dog Show Amsterdam, některé výsledky

29.06.2002    Intercanis Brno, výsledky psi, fotografie

11.05.2002    Telč, 10. Jubilejní klubová výstava RK CZ některé výsledky (bez záruky)

04.05.2002    Obernberg am Inn, 16.Klubová výstava ORK  některé výsledky + fotografie

09.02.2002    Intercanis Brno,  několik fotografií

EURO DOG SHOW PARIS 2002  
   
rozhodčí / Judges: A.M.Bourgade (F) dorost, mladí, Vogelaar (NL) psi, M.Lethinen (FI) feny
počet psů
Psi/Male                                                   Třída Dorostu / Puppy Class 9
 
Tweed du Cercle de Samson VN
Theo Winds of toul Diweon VN
T´Nalko du Domaine D´Esmeraldas VN
Thanks a lot de la Legende de la Loutre VN
Lautrec Toulose Della Lontra VN
Oozing Joy Delle Acque Lucenti VN
Twist de la Tour Farmina VN
Ambizione Di Curtis Canava DN
Twist du Haut de Crecy N
 
Psi/Male                                      Třída Mladých / Youth Class / Jeune 26
 
Dick Tracy V1,  Evropský vítěz mladých
Stanislas Du Domaine De Lady Chenes V2
Vitality of Tankaram V3
Lenches Tarmac V4
Silent Night of Tintagel Winds V
Dukeland Bluesky V
Stenveyz Red October V
Firdhyqueen Sancho Pancha V
Napoleone Secondo Delle Acque Lucenti V
Armstrong of Misty Dream V
Nextchampion Delle Acque Lucenti V
Veyatie Peregrine V
Salto Fairwood´s V
Sarco Winds of Toul Diweon V
Grafton King Fisher V
Chablais Show Me The Way Web V
Good Loto do Sol D´Arena V
Double Trouble V
Fior D´Acqua Ciao VD
Sioux VD
O´Sofinas Play the Game VD
Tweed By Eildonwood VD
Kevinclain di Siriorosi VD
Fisherman´s Friend Cityhawk VD
Italo Della Lontra VD
S´Hutch du Bois des Lilas VD
 
Psi/Male                                  Třída Otevřená / Open Class / Ouverte 34
 
Pop Music des Bords de L´Ysieux V1, CAC, CACIB, Evr.vítěz
Heatherbourne Watchman V2, RCAC
Miodyca Rick V3
Mackintosh of Tintagel Winds V4
Nepal da Quinta das Tilias V
Palabras If And When Fin V
Ebron V
Charway Ballyconnor V
Malomkozi Caleb V
My Geronimo Delle Acque Lucenti V
You Will Never Forget Pegassus V
Tsarodes Piece of Cake V
Rodjy De La Plainde Des Weppes V
Pepsi Des Bords De La Vesgre V
Notte Di Nuvole Nere Delle Acque Lucenti V
Riago Of Little By Little V
Miodyca Samson V
Roster De La Vallee Cheron V
You Will Never Forget Rebane V
Zing od Misty-Dreams Losh. V
Swing Tip Of Evergreen Oak V
Oulsmi Against All Odds V
Poolstead Puccini V
Set Du Labramour D´Othys VD
Reel Des Hauts D´Alace VD
Seth VD
Nesquick De Trevira VD
Romeo Au Pays Du Cadre Noir VD
Tommy Sea Hawk VD
Carpenny Richard VD
Nestor Winds Of Toul Diweon VD
Sego Maron De L´Erette D
Rony du Haut de Crecy D
Rex des Bergers de L´Oiseau Jaune D
 
Psi/Male                               Třída Pracovní / Working Class / Travail 12
 
Miodyca Robin V1
Toy Boy Of Rivendell V2
Orson Bridge De La Maison Cachee V3
Royal Standart Tankaram V4
Xanyan Of Lucifers Delight V
Ballyhenry Say No Say Yes V
Nuts Du Domaine De La Vallee De L´Arc V
Poseidon De La Foret Des Dianes V
Patton Des Bois De La Fontenelle V
Fairywood´s Nomade V
Roncana Of Little By Little VD
Pen Duick Du Domaine De Lady Chenes VD
 
Psi/Male                                       Třída Šampionů / Champion Class 8
 
Ole V1, CAC, r.CACIB
Trendmaker´s Take Five V2
Lenches Morse V3
English Touch Play Boy V4
Oak Des Bords De La Vesgre V
Foulby Tittle Tattle V
Power Chocolate V
Stormley Furgus VD
 
Psi/Male                                              Třída Veteránů / Veteran Class 1
 
Junior De K´Loup V1
   
Feny/Female                                                      Dorost / Puppy Class 15
 
Arianna Di Curtis Canava VN
Twenty Du Bois Tahon VN
Tethys Des Bords De L´Ysieux VN
Tess De La Region des Lacs VN
Tess-Choc Des Hauts D´Alcase VN
Black Brilland Rescator VN
Topaze De La Tour Farmina VN
Ourlady Delle Acque Lucenti VN
Too Much De La Legende De La Loutre VN
Tara Du Domaine D´Astra N
Miodyca Tulipe N
Toupie De La Tour Farmina N
Tick-Tack of Tintagel Winds N
Firdhyqueen Thais N
Thalassa De La Baie Des Liles N
 
Feny/Female                              Třída Mladých / Youth Class / Jeune 17
 
Sipping Champagne of Tintagel Winds V1, Evropský vítěz mladých
Miodyca Sunshine V2
Styl Du Bois Des Lilas V3
Starling De La Region Des Lacs V4
Saga V
Miodyca Tess V
Silvery Monn Du Clos Mont-Olivet V
Sainte Rosanne De La Region Des Lacs V
Rocheby Bybbling Spring V
Soca Dance Des Bords De L´Ysieux V
Fisherman´s Friend Catchword V
Sky-Oak De L´Etang De La Vallee V
Season´s Greetings Of Tintagel Winds V
Twinkle Eildonwood V
Sweet Promises Mean Nothing of Tintagel Winds V
Nexthope Delle Acque Lucenti VD
Camilla Jarojira D
 
Feny/Female                          Třída Otevřená / Open Class / Ouverte 32
 
Simba De La Region Des Lacs V1, CAC, r.CACIB
Terra Della Grandi Ombre V2
Rainbow´s End of Tintagel Winds V3
Starwoman De La Plaine Des Weppes V4
Acerbis Badaribaldo V
Rosanna of Little by Little V
Noisette Du Bord De La Vanne V
Mallorn´s Ariel V
Midnight Sun Serenade Met.Labr. VD
Sally De L´Etang Balancet VD
Olizenn D´Auld Brig VD
Stars Wars Des Bords De L´Ysieux VD
Recamier De La Foret Des Dianes VD
Sweet Black Velvet D´Auld Brig VD
Ring for a Margarita of Tintagel Winds VD
Romi De La Vallee Cheron VD
Reggae Night Vallee Cheron VD
Salome Du Domaine De Lany Chenes VD
Firdhyqueen Regate VD
Music Melody Delle Acque Lucenti VD
Justincase of Gale Delle Acque Lucenti VD
Lenches Serenade VD
Something Special of Tintagel Winds VD
Rolls des Haut´s D´Alsace VD
Zemi of Misty-Dreams Losh. VD
Radja Des Bambous De Zapi VD
Reda VD
One Two Many of Tintagel Winds D
Balrion Life and Times D
Princesse De La Maison De Paille D
Royal Lady Au Pays Du Cadre Noir D
Oh La-La V.´T Meijelicht D
 
Feny/Female                        Třída Pracovní / Working Class / Travail 12
 
Naiade Du Bord De La Vanne V1, r. CAC
Upwards Star Tankaram V2
Okay Des Bords De La Visgre V3
Poole´s Memory of Tintagel Winds V4
Ens Lumens Zhenny Shine V
Nanouk Du Domaine De La Vallee De L´Arc V
Rhum Coca De La Legende De La Lountre VD
Ramous Running Wild of Tintagel Winds VD
Tsarodej Jade VD
Realey Des Hauts De Tara VD
Rweady Du Bois De La Pepiniere VD
Pillow Talk of Tintagel Winds VD
 
Feny/Female                                Třída Šampionů / Champion Class 6
 
Amber V1, CAC, CACIB, BOB, Evr.vítězka
Lejie Vanity Fair V2
Tsarodej Popcorn V3
Xenon Of Lucifers Delight V4
Fairywood´s Royal Brown Rose V
Chaparral Oakwoods Miss Lizzy VD

Klubová výstava KCHLS  
26.10.2002 České Budějovice  
 
Rozhodčí / Judges: Marilyn Nightingale (GB) feny, David Naghtingale (GB) psi
chovatel, majitel počet psů
Psi/Dog                                                    Třída Baby / Baby Class 3
 
Endy z Bohyně lovu N
(Bert z Libušina Chovu x Miss Lady z Bohyně lovu) Pirnerová Hana, Jiří Kulhánek
 
Rex z Malé Dománě VN2
(Rocheby Smokescreen x Diana Regent Plus) Blecha Oldřich, Lucie Hájková  
 
Udo z Vlčí stepi VN1
(Strongline Original x Gledilsia z Vlčích luk) Korda Fr., Ivan Plachý  
 
Psi/Dog                                                    Třída Dorostu / Puppy Class 3
 
Esvad Kelb Bohemia Bras VN2
(Woody Black of Golden Erinor x I´m Irrlicht of Boh.Br.) Krutská A., Krutská+Baďouček
 
Jimm od Petrovických Pláňat VN3
(Rocheby Smokescreen x Fantastic Girl Draco Minor) Ing.Planý, Marcel a Jaroslava Planých
 
Ross Sun In Their Eyes VN1
(Don Carlos x Daya Draco Minor) V.Valentová, V.Valentová  
 
Psi/Dog                                                     Třída Mladých / Youth Class 11
 
Aim z Vlčí stepi D
(Ali z Vlčích luk x Iberka z Vlčí stepi) Korda Fr., Dušan Kaiml  
 
Baron z Eliščina ráje D
(Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí stepi) M.Vávrová, Zdeňka Stodolová
 
Braddy Alfa Sírius VD2
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Eva Černá, Eva Holá  
 
Cid z Velkých louk VD3
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie) Karel Smejkal, Jiří Smejkal  
 
Elév z Vlčí stepi D
(Amberside Another Rumpus x Bety Regent Plus) Fr.Korda, Petr Jedlička  
 
Hektor ze Zámek Ribry V1, CAJC
(First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče) Josef Haltuf, Ing.Gregor Miroslav  
 
Kuba Trokaveská farma VD4
(Bert z Libušina chovu x Jackelin z Trokavce) Jiří Houška, Jaroslav Vrba  
 
Lesan z Javořických lesů D
(Chataway Bohemia Bras x Ina z Javořických lesů) Jan Jemon, Lucie Charvátová
 
Tibor Irslak VD1
(Never Say Never Tankaram x Betyna z Lukovského háje) Jiří Vobr, Hana Trůblová
 
Tsarodej Killykeen V3
(Guideline´s Wild Goose Chase x Tsarodej Italian Dream) Ajanto Riitta, Kubeš + Korda
 
Urik od Kletecké hráze V4
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) Zdeněk Eisert, Michal Martínek
 
Psi/Dog                                                              Mezitřída/Interm.Class 10
 
Gero z Muchovy Boudy D
(Rocheby Smokescreen x Deborah od Himalájského Cedru) R.Krejčí, Miloslava Hrabalová
 
Kim od Pustého močálu D
(Unique Golden Erinor x Bessy od Pustého močálu) Ivo Bílek, Michaela Horatschkeová
 
Mágr z Vlčí stepi V4
(Partridge Wiggins x Falcarie z Vlčí stepi) ing.Korda, Miloš Mazánek  
 
Salan z Vlčí stepi VD1
(Ali z Vlčích luk x Hiska od Kletecké hráze) ing.Korda, Jana Krupauerová  
 
Samson Du Tallis Madame V2, r.CAC
(Achnagairn Highland Chief x French Melodie v´t Heijelicht) R.Landron, rod.Valentová
 
Terracotta Tramp Bomemia Bras  VD
(Minimaxin Quite a Hero x Kimi Nice Memory Bohemi Bras) Alena Krutská, Ing.Karlová
 
Tsarodej Snowstorm V3
(Follies Storm Petrel x Tsarodej Safiiri) Ajanto Riitta, Lenka a Josef Malíkovi  
 
Urys z Trojáku D
(Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor) Jiří Soukup, Martina Benedělová
 
Verdict-Final Bohemia Bras VD2
(Mocca Made´s Air-Brake x Makepeace Love Bohemia Bras) Alena Krutská, MVDr.Lonský
 
Verner z Vlčích luk V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Gillia z Vlčí stepi) Ing.Kubeš, Kubeš+Korda  
 
Psi/Dog                                                   Třída Otevřená / Open Class 10
 
Addis od Císařského mostu VD1
(Sable Price Erinor x Erna z Javořických lesů) Jan Múčka, Petra Honigová  
 
Aramis Jankov vršok D
(Rocheby Smokescreen x Etna z Drenia) Ivan Balga, Květa Beckertová  
 
Bill Bandit Sable Blues V4
(Ladylands Boy x Zia Golden Erinor) Lenka Malíková, Jitka Jandová  
 
Coran z Novoveských lučin  VD4
(Woody Black of Golden Erinor x Dita od Kalače) Miloslav Votlučka, Ing.Malypetrová
 
Cyr z Rosečské stráně VD
(Amberside Another Rumpus x Era of Fořtové) Jan Neshyba, Petr Vláha  
 
Dany Sable Blues V3
(Rocheby Smokescreen x Duna od Račáku) Lenka Malíková, Dana Slabá  
 
Edword z Vlčích luk VD3
(Rocheby Smokescreen x Gleditsia z Vlčích luk) ing.Kubeš, Miloš Mazánek  
 
Mardas Harvest Reaper V1, CAC
(Geenworth the Sadler x Mardas Olivia) D.Hepper, Bloemendal+Krutská Alena  
 
Rony od Kletecké hráze V2, r.CAC
(Woody Black of Golden Erinor x Kačenka od Kletecké hráze) ing.Eisert, Věra Hédervári
 
Xenés z Vlčích luk VD2
(Amberside Another Rumpus x Wádi z Vlčí stepi) ing.Kubeš, Jiří Křivohlavý  
 
Psi/Dog                                               Třída Pracovní / Working Class 7
 
Art Jatojira VD2
(Cedrik Draco Minor x Ambra Pyrhos of Prag) Jana Hanzová, Stanislav Kůta  
 
Atrey Alfa Sirius D
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Ing.Černá, Martin Vobořil  
 
First Man Draco Minor D
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková  
 
Chataway Bohemia Bras V1, CAC
(Minimaxin Quite a Hero x Zia Golden Erinor) Alena Krutská, Ladislav Brož  
 
Idol z Vlčích luk VD1
(Amberside Another Rumpus x Jelena z Vlčích luk) ing.Kubeš, ing. Jiří Petřiček  
 
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds) Leith-Ross, Viera Valentová
 
Waj-Tan z Vlčí stepi V3
(Amberside Another Rumpus x Allis z Jedloví) ing.Korda, Ing.Miroslav Krejčí  
 
Psi/Dog                                         Třída Šampionů / Champion Class 3
 
Favourite Boy Draco Minor CAC, Klubový vítěz
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková, Renata Krejčí BOB
 
Istar Górska Fantazja V2, r.CAC
(Belle Armani of the Music Forest x Pinor Noir Cariti) Beata Radomska, Alena Krutská
 
Rocheby Smokescreen V3
(Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark over Rocheby) M.Hopkinson, Michaela Dočekalová
 
Psi/Dog                                         Třída Veteránů / Veteran Class 1
 
Marcus Erinor V1
(Quanto Wander v.Larchenbruch x Janeta z Veverova) Alena Čečrdlová, Alena Krutská
   
Feny/Bitch                                                           Baby / Baby Class 3
 
Blueberry Amicus Venustus VN3
(Pearl Diver Tankaram x bety Meryt A Jet Es) Jitka Kasalová, Danuše Zvercová  
 
Chanel Five Sable Blues VN1
(Applejack´s Hallo Honky Tonk x Zia Golden Erinor) Lenka Malíková, Věra a Karel Schulerovi
 
Petite Fleur Misantos VN2
(Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšská buš) Antonín Míšek  
 
Feny/Bitch                                                           Dorost / Puppy Class 2
 
Ety z Jižních hvozdů VN1
(Amberside Another Rumpus x Ririppa z Vlčí stepi) Jaroslav Vrba  
 
Rosemary Sun in Their Eyes N2
(Don Carlos x Daya Draco Minor) Valentová Viera, Jana Černická  
 
 
Feny/Bitch                                                 Třída Mladých / Youth Class 17
 
Vanessa z Trojánku V
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita) Jiří Soukup, Iva a Marek Severovi  
 
Adinachoco Kelby´s V
(King Fields Kilien x Virise Van´t Balkenhof) Juffouw Leenen Audrey, Ivana Soukupová
 
Barbara Alfa Sírius V
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Ing.Černá  
 
Becky od Zadní řeky V
(Cedrik Draco Minor x Dita z Příkostic) Marie Takáčová, Martin Tůma  
 
Brita z Eliščina ráje V
(Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí stepi) Marie Vávrová, M.Zouzalová
 
Claire Černý klenot V
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot) Helena Kaprová  
 
Connie of Svákovského vrchu VD
(Sable Prince Erinor x Chér z Pěněnských luk) Josef Matoušek, Karel Starý  
 
Fairywood´s Tara V3
(Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken) C.M.van Elewoud, Iva a Jan Vítkovi
 
Felon u Podblanicka V
(Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka) Zdeněk Forejt  
 
Folklor Sable Blues V1, CAJC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues) Lenka Malíková, Miloslav Votlučka
 
Kelly pod Slonovým vrchem VD
(Falco ze Selce x Anetta Rescator) Jaroslav Šourek, Jana Bohmová  
 
Natalie od Himalájského cedru V4
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského cedru) Michaela Dočekalová
 
Quina Libošovská blata V
(Rocheby Smokescreen x Egébé z Vlčí stepi) Karel Jedlička, Jana a Karel Jedličkovi
 
Quisti Libošovská blata V2
(Rocheby Smokescreen x Egébé z Vlčí stepi) Karel Jedlička, Jana a Karel Jedličkovi
 
Radka Irslak VD
(Never Say never Tankaram x Betyna z Lukovské háje) MVDr.Vobr  
 
Ulrika od Kletecké hráze VD
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) Ing.Eisert, Ing.Čepeláková  
 
Victory z Trojánku V
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita) Jiří Soukup, Ludmila Zavřelová  
 
Feny/Bitch                                                          Mezitřída/Interm.Class 9
jen pořadí  
Fee Sable Blues V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues) Lenka Malíková, Josef a Lenka Malíkovi
 
Francis z Muchovy boudy V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského cedru) Renata Krejčí  
 
Whispering Bell Heather´s Fleurie V3
(Master of Chocolate du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibrations) maj. Barbara Protivánková
 
Adventurer´s Naughty But Nice V4
(Chancellor Merry x Mellows Killing Fantasy) Jaana Railamaa, M.P.Osuch  
 
Feny/Bitch                                               Třída Otevřená / Open Class 13
jen pořadí  
Fantastic Girl Draco Minor V1, CAC
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková, Planý Marcel a Jaroslava
 
Viking-Countess Bohemia Bras V2, r.CAC
(Mocca Made´s Air-Brake x Makepeace Love Bohemia Bras) Alena Krutská, Stanislav Vostruha
 
Bubbling Temptation V3
(Bubbling Just Sailing x Bubbling Manon) M.Swanljung, Jana Černická  
 
M´Ladys Finnish Lady V4
(Palabrac Blue Bayo x M´Ladys My Fair Lady) M.Nahkuri, Michaela Dočekalová
 
Feny/Bitch                                           Třída Pracovní / Working Class 8
pouze pořadí  
Jambi Sun in Their Eyes V1, CAC
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor) Valentová Viera, rod.Valentova  
 
Katrin od Himalájského cedru V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Black od Himalájského cedru) Michaela Dočekalová, Helena Kotasová
 
Nessie od Kletecké hráze V3
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) ing.Zdeněk Eisert  
 
Filgi z Muchovy boudy V4
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského cedru) R.Krejčí, Kateřina Klečková
 
Feny/Bitch                                     Třída Šampionů / Champion Class 3
bez výsledků  
 
Feny/Bitch                                     Třída Veteránů / Veteran Class 2
 
Boothgates Kolour Scheme V2
(Farringford Go Gerry Go x Boothgates The Actress) M.Nightingale, Michaela Dočekalová
 
Sheila Black of Erinor V1
(Karusellin Fanfar x Carolina z Růžového keře) Alena Čečrdlová, Petr Cakalidis  

Retriever Trophy GRAFENEGG  
29.9.2002  
 
rozhodčí / Judges: Henric Fryckstrand (S)   
počet psů
Psi/Dog                                                    Třída Dorostu / Puppy Class 2
 
Hugo von Gartnergut VN
(Sirius van´t Balkenhof x Celia von Gartnergut)  
 
Tuxedo of Tintagel Winds VN
(Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds)  
 
Psi/Dog                                                     Třída Mladých / Youth Class 6
 
Dutchlab´s Sound of Music V3
(Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s Your Point of View)  
 
Whisky Mac Golden Drop V2
(Newinn Old Hero x Rough Pear Golden Drop)  
 
Inishfree Nexus of Ashford Castle V4
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Inishfree Naas of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Inishfree Navan of Ashford Castle VD
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Vitality of Tankaram V1
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram) Jugendbester
 
Psi/Dog                                                              Mezitřída/Interm.Class 1
 
Cliff Hanger of Zampano V
(Rocheby Mannhatan x Philipstown Madonna Too)  
 
Psi/Dog                                                   Třída Otevřená / Open Class 8
 
Starchant Airport V1, CACA
(Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle)  
 
Pal V3
(Mik Missylab x Profi)  
 
Inishfree Easy Going of Ashford Castle V4
(Carpenny What´s What x Kilennis Lady)  
 
Yellow Star´s Sweetheart´s Beaver D
(Eastdale Bouncer of Brocklebank x Yellow Star´s Sweetheart´s Another Twix)  
 
Tormentil Ashford Spirit V2, r.CACA
(Byrnebank Clearly Great x Tormentil Candy Kisses)  
 
Inishfree Good Guy of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Inishfree Glory of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Inishfree Gentle Breeze of Ashford Castle VD
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Psi/Dog                                               Třída Pracovní / Working Class 6
 
Carpenny Catch Pole V4
(Carpenny Walpole x Carpenny Tres Cher)  
 
Roll a Taco of Tintagel Winds  V3
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds)  
 
Trendmaker´s Take Five V1, CACA, BOS
(High Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequilla Footloose)  
 
Royal Standart Tankaram V
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Trendmaker´s Treasure)  
 
Rocheby Smokescreen V2, r.CACA
(Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark Over Rocheby)  
 
Come Fast Event VD
(Garendon Chubb x Drakeshead Andrea)  
 
Psi/Dog                                         Třída Šampionů / Champion Class 2
 
Gentle Gilbert´s Wavedancer V1, CACA
(Smart Fellow´s Frame by Frame x Gentle Gilbert´s Ruffas Moa)  
 
Scandica Vagabound V2, r.CACA
(Cambremer Wellington x Scandica oh Sofin)  
   
Feny/Bitch                                                           Dorost / Puppy Class 1
 
Meissy z Kostelce u Jihlavy VN
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Denny ze Zásmuk)  
 
Feny/Bitch                                                 Třída Mladých / Youth Class 7
 
Bracanas Baby Love VD
(Dukeland Master Mind x Sweets Golden Drop)  
 
Gentle Gilbert´s Lopez V2
(Gentle Gilbert´s Wavedancer x Nightlight)  
 
Hilary Draco Minor VD
(Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor)  
 
Aspect of Love Bavarian Gentle Flirt D
(Cedrik Draco Minor x Brynseion Beloved Bonny)  
 
Aspect of Love Bavarian Sunflower VD
(Cedrik Draco Minor x Brynseion Beloved Bonny)  
 
Chartbreaker´s En Passant V3
(Carpenny What´s What x Strongline´s Cheeky)  
 
Starchant Bumblebee V1
(Bryndafydd Adanedhel x Tylah Key to Rockń Roll) Jugenbester
 
Feny/Bitch                                                          Mezitřída/Interm.Class 7
 
Donna vom Vogeltenn VD
(Windwood Blackthorn x Clarissa vom Heinrichsbrundl)  
 
Chartbreaker´s China V
(Bryndafydd Adanedhel x Strongline´s Flashlight)  
 
Storie Du Bois Des Lilas V
(Mardas Marine x Noisette Du Bois des Lilas)  
 
Malomkozi Chelsea V3
(Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity)  
 
Inishfree Knock on Wood of Ashford Castle V4
(Toplight Miracle Mac Milan x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Winter Fantasy Golden Drop V2
(Newinn Old Hero x Rough Pear Golden Drop)  
 
Upward Star Tankaram V1, CACA, BOS
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure)  
 
Feny/Bitch                                               Třída Otevřená / Open Class 6
 
Gentle Gilbert´s Bank a Boomerang V3
(Rocksteady on the Rock x Rocksteady Boom Bang)  
 
Rave-Up of Tintagel Winds V2, r.CACA
(Carromer´s Charlie Chalk x Nothing Astonishing of Tintagel Winds)  
 
Bubbling Temptaion V4
(Bubbling Just Sailing x Bubbling Manon)  
 
Inishfree Hot Shot of Ashford Castle VD
(Carpenny What´s What x Brigburn Zsa Zsa)  
 
Gentle Gilbert´s Crash and Bang V
(Rocksteady on the Rocks x Rocksteady Crach Boom Bang)  
 
Bo-Bo Golden Drop V1, CACA
(Royalbows of Lucifer Delight x Fruit Juice Golden Drop)  
 
Feny/Bitch                                           Třída Pracovní / Working Class 2
 
Tylah Kiki´s Rhapsody V2, r.CACA
(Carpenny What´s What x Dee-Fair Famous Cream Cake)  
 
Jambi Sun in Their Eyes V1, CACA
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor)  

IHA TULLN  
28.9.2002  
 
rozhodčí / Judges: Moa Persson (S) , P.Berchtold (A) - dorost, mladí
       počet psů
Psi/Dog                                            Třída Dorostu / Puppy Class 2
 
Chartbreaker´s Flic-Flac VN
(Tweedledum Crispy Duck x Cambremer Wild Cherry)  
 
Tuxedo of Tintagel Winds VN
(CH.Carromer´s Charlie Chalk x Trialer Lasting Memory of Tintagel Winds)  
 
Psi/Dog                                             Třída Mladých / Youth Class 6
 
Arri Sam Vom Waldbachgraben VD
(Strongline´s Insider x Gyorujfalvi Girl)  
 
Dutschlab´s Soud of Music V3
(Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s Your Point of View)  
 
 
Inishfree Nexus of Ashford Castle VD4
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Sound of Music Labrador´s Autumm Rain VD
(Sheenaron Merry Sailor x Inishfree Faith of Ashford Castle)  
 
Vitality of Tankaram V1
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram) Jugendbester
 
Whisky Mac Golden Drop V2
(Newinn Old Hero x Rough Pear Golden Drop)  
 
Psi/Dog                                                      Mezitřída/Interm.Class 3
 
Cliff Hanger of Zampano VD
(Rocheby Mannhatan x Philipstown Madonna Too)  
 
Denyr pod Chosňom V2
(Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom)  
 
Roll a Taco of Tintagel Winds V1
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds)  
 
Psi/Dog                                            Třída Otevřená / Open Class 9
 
Alan von Stift Viktring V
(Neff x Poly)  
 
Anthony of Big Bear Lake VD
(Andre de la Bisaieule Intrepide x Midnight Sun Barones)  
 
Inishfree Easy Going of Ashford Castle V
(Carpenny What´s What x Kilennis Lady)  
 
Inishfree Good Guy of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Pal VD
(Mik Missylab x Profi)  
 
Solium Ivory VD
(Elvis z Jedloví x Camay von Ventolin)  
 
Starchant Airport V
(Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle)  
 
Strongline´s Insider V
(Dickendall Davaron No Exit x Strongline´s Knock of Wood)  
 
Tormentil Ashford Spirit V
(Tormentil Candy Kisses x Byrnebank Clearely Great)  
 
Psi/Dog                                       Třída Pracovní / Working Class 3
 
Carpenny Catch Pole V3
(Carpenny Walpole x Carpenny Tres Cher)  
 
Rocheby Smokescreen V2, r.CACA
(Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark Over Rocheby)  
 
Trendmaker´s Take Five V1, CACA, CACIB
(High Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequilla Footloose) BOB
 
Psi/Dog                                 Třída Šampionů / Champion Class 2
 
Gentle Gilbert´s Wavedancer V1, CACA, r.CACIB
(Smart Fellow´s Frameby Brame x Gentle Gilbert´s Ruffas Moa)  
 
Scandica Vagabound V2, r.CACA
(Cambremer Wellington x Scandica oh Sofin)  
   
Feny/Bitch                                         Třída Mladých / Youth Class 7
 
Atara-Scarlet von Kronstorff D
(Thornproof Villain x Alina vom Hahrenberg)  
 
Bracanas Baby Love VD4
(Dukeland Mastermind x Sweets Golden Drop)  
 
Gentle Gilbert´s Lopez V3
(Gentle Gilbert´s Wavedancer x Nightlight)  
 
Hilary Draco Minor NG
(Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor)  
 
Kistomalmi Alice D
(Mocsa-Gyongye Boby x Vadkereso Ari)  
 
Offlead Bubinga V2
(Carromer´s Charlie Chalk x Hintinaturner)  
 
Winter Fantasy Golden Drop V1, Jugendbester
(Newinn Old Hero x Rough Pear Golden Drop)  
 
Feny/Bitch                                                  Mezitřída/Interm.Class 6
 
Bea vom Sulzsteig VD
(Arthos vom Haus Hatwagner x Lora Hirgitavaraljai)  
 
Cheeky Devil´s Jackpot neposouzen
(Sirius Van´t Balkenhof x Cheeky Devil´s Bumble Bee)  
 
Cheeky Devil´s Juwel VD
(Sirius Van´t Balkenhof x Cheeky Devil´s Bumble Bee)  
 
Inishfree Knock of Wood V2, r.CACA
(Toplicht Miracle´s Mac Milan x Penny Royal´s Sound of Music)  
 
Malomkozi Chelsea V3
(Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity)  
 
Upward Star Tankaram V1, CACA
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure)  
 
Feny/Bitch                                       Třída Otevřená / Open Class 7
 
Bo-Bo Golden Drop V1, CACA, CACIB
(Royalbows of Lucifer Delight x Fruit Juice Golden Drop)  
 
Bubbling Temptation V3
(Bubbling Just Sailing x Bubbling Manon)  
 
Gentle Gilbert´s Bang a Boomerang V2, r.CACA
(Rocksteady on the Rocks x Rocksteady Crash Boom Bang)  
 
Gentle Gilbert´s Amazing Grace V
(Such Smart Fellow´s Frame by Frame x Gentel Gilbert´s Ruffon Moa)  
 
Inishfree Hot Shot of Ashford Castle D
(Carpenny Whats What x Brigburn Zsa-Zsa)  
 
Rave-Up of Tintagel Winds V4
(Carromer´s Charlie Chalk x Nothing Astonishing of Tintagel Winds)  
 
Starchant April VD
(Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle)  
 
Feny/Bitch                                   Třída Pracovní / Working Class 2
 
Jambi Sun in Their Eyes V2
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor)  
 
Tylah Kiki´s Rhapsody V1, CACA
(Carpenny What´s What x Dee-Fair Famous Cream Cake)  

Národní výstava BRNO  
21.9.2002    
   
rozhodčí / Judges: Josef Němec (CZ)  
         počet psů
Psi/Dog Třída Dorostu / Puppy Class 2
     
Ringo Libošovská Blata VN
(Rocheby Smekescreen x Jakobinka od Himalájského Cedru)
     
Yankee of Tankaram N
(Birchbrook Paddington Bear x King Treasure Tankaram)  
     
Psi/Dog Třída Mladých / Youth Class 10
     
Akant z Vlčí Stepi VD
(Ali z Vlčích Luk x Iberka z Vlší Stepi)  
     
Arccando Black Bohemia V3
(Sable Prince Erinor x Aranka Vardarianna)  
     
Aron od Byčí Skály VD
(Artur od Himalájského Cedru x Ajka Lví dvůr)  
     
Car z Velkých louk V4
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
   
D´Artushz Bánovského háje V
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Dája Beskydský čert)
   
Ikar od Talmberského potoka VD
(Sable Prince Erinor x Betty od Talmberského potoka)  
   
Kuba Trokavecká farma VD
(Bert z Libušina Chovu x Jackelin z Trokavce)  
   
Nord of Himalájského Cedru VD
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského cedru)
   
Tsarodej Killykeen V1, CAJC
(Guideline´s Wild Goose Bear x Tsarodej Italian Dream) FOTO
chov. Ajanto Rittia, maj. Ing. Jan Kubeš + Ing.Fr.Korda  
   
Vitality of Tankaram V2
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram) FOTO
   
Psi/Dog Mezitřída / Intermediate Class 2
   
Charm Ladbro   VD2
(Chataway Bohemia Bras x Bety z Branta)  
   
Verner z Vlčích Luk V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Gilia z Vlčích Luk) FOTO
chov.+ maj. Ing. Jan Kubeš + Ing. Fr.Korda  
   
Psi/Dog Třída Otevřená / Open Class 4
FOTO CAC + r.CAC  
   
Gordon Glory Windsdorf V3
(Chasqui Bohemia Bras x Gloria Day Bohemia Bras)  
   
Henry z Kostelce u Jihlavy VD4
(Cedrik Draco Minor x Opereta ze Zámek)  
   
Queen´s Diamond Rescator V2, r.CAC
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Komtessa Rescator)
   
Rony od Kletecké Hráze V1, CAC
(Woody Black of Golden Erinor x Kašenka od Kletecké hr.) FOTO
chov. Ing. Zdeněk Eisert, maj. Robert Hédervári  
   
Psi/Dog Třída Šampionů / Champion Class 2
FOTO CAC + r.CAC  
   
Ch.Quail Hunter Tankaram V2, r.CAC
(Might Be a Show Dog of T.W. + Bety ze Sázavy)  
   
JCH. Royal Standart Tankaram V1, CAC, BOB, BIG
(Might Be a Show Dog of T.W. + Trendmaker´s Treasure) FOTO
chov. MVDr. Josef Nosek, maj. Mgr. Martina Fialová  
     
Feny/Bitch Třída Dorostu / Puppy Class 2
   
Agi z Pařízku   N
(Zefír z Vlčí Stepi x Axa z Proutku)  
   
Christi z Muchovy Boudy VN
(Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru)
   
Feny/Bitch Třída Mladých / Youth Class 10
FOTO CAJC + V2  
   
Aila od Byčí skály VD
(Artur od Himalájského Cedru x Ajka Lví dvůr)  
   
Bella z Vírského Údoli VD
(Argo od Svrateckého splacu x Bára ze Sázavy)  
   
Bessy z Ročkova V3
(Cedrik Draco Minor x Norma z bohyně lovu)  
   
Cindy z Velkých louk V2
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
   
Claudie z Velkých louk V
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
   
Eimy z Dančí stráně V
(Cedrik Draco Minor x Cherry Rahol)  
   
Elis z Bouškova dvora V
(Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova dvora)  
   
Faith Sable Blues V
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues)  
   
Far-Away Fancy Aldamity VD
(Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty)
   
Frances Sable Blues V1, CAJC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues)  
chov.Lenka Malíkova, maj. Jiřina Janoušková  
   
Feny/Bitch Mezitřída / Intermediate Class 10
FOTO CAC+r.CAC  
   
Backy Gold z Orvetu V
(Rocheby Smokescreen x Constance Golden Erinor)  
   
Brita z Jižních Hvozdů V4
(Amberside Another Rumpus x Lena z Dubské Lhoty)  
   
Bára Divoký anděl VD
(Normen ze Zámek x Bessy z Hostýnské stráně)  
   
Cony od Hřebečské skály V3
(Sable Prince Erinor x Cita Dolen)  
   
Fergie z Muchovy boudy V
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského Cedru)  
   
Fifi z Podblanicka VD
(Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka)  
   
Galyntry Windsdorf V
(Chasqui Bohemia Bras x Gloria Day Bomeia Bras)  
   
Gorina z Lolarských lesů VD
(Alwin Chýšská buš x Dioné z Královské cesty)  
   
Teapot Tankaram V2, r.CAC
(Artur od Himalájského Cedru x My Love Tankaram)  
   
Verunka z Vlčích luk V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Gilia z Vlčích luk)  
chov. Ing.Jan Kubeš, maj. Ing. Jan Kubeš + Ing. Fr.Korda  
   
Feny/Bitch Třída Otevřená / Open Class 6
   
Anita Neviská stráň VD
(Amberside Another Rumpus x Andy Herio)  
   
Clair z Muchovy boudy V2, r.CAC
(Cedrik Draco Minor x Deborah od Himalájského Cedru)  
   
Cora-Canis Rescue V1, CAC
(Cedrik Draco Minor x Ritschy Bri-col Black and White)  
chov. Běla Křížová, maj. Ladislav Kletenský  
   
Enny z Haidina revíru VD
(Cedrik Draco Minor x Demi Lví dvůr)  
   
Molly od Himalájského cedru V3
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Easy Black od Him.cedru)
   
Ticki   VD
(Dry Creek Den-Mark x Qksedal Miss Ballaton of Square)  
   
Feny/Bitch Třída Pracovní / Working Class 3
   
Artemis Marie Waldburgy VD
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Alma Květná zahrada)
   
Cessy Malabaret VD
(Might Be a Show Dog of T.W. x Yucca Golden Erinor)  
   
Dona z Kraje bez stínů V1, CAC
(Artur od Himalájského Cedru x Anda z Medvědiska)  
chov. + maj. Michal Ungr  
   
Feny/Bitch Třída Šampionů / Champion Class 1
   
JCH. Upward Star Tankaram V1, CAC, Národní vítěz
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trandmakers Treasure)
chov. MVDr. Nosek, maj. Mgr.Martina Fialová  

IHA LEIPZIG  
14.9.2002    
   
rozhodčí / Judges: Rosemarie Wild (CH)  
         počet psů
Psi/Dog Třída Mladých / Youth Class 7
     
Fritz-Varlinda Drink VD
(Kismegyeri Or Dark x Varlinda Ferna)  
     
Poolstead Present Day V
(Poolstead Plan of Action x Poolstead Polly´s Secret)  
   
Loresho Jubiless Brick V2
(Mallorn´s Vater Shenandigan x Mallorn´s Monkey Business)
   
Coco Loco Royal Salute V1, CAJC
(Gallbob Quiggley x Bubbling Maya)  
   
Coco Loco Some Like it Hot V3
(Bubbling Picasso x Coco Loco Mashmallow)  
   
Kwacha   VD
(Kanu Krelis x Farbourne´s Shooting Star)  
   
Leap in the Dark Dandy V4
(Scondino Vagabound x Leap in the Dark Camina)  
   
Psi/Dog Třída Otevřená / Open Class 6
   
Fantomas-Bazylia Zlota Agrafka VD
(Loneryder´s Clipper in Poland x Bazylia z Niedw.Gawry)  
   
Compagnions Forever Always High Energy V4
(Plilipstown Artaban x Ebony of Seaport)  
   
Alflasker Ben   VD
(Dry Creek Den-Mark x Alflasker Ejlif Emmy)  
   
Grumbling Dauntless VD
(Bubbling Churchill x Grumbling Gimmick)  
   
Madras Harvest Reaper V2, r.CAC
(Greenworth the Sadler x Mandas Olivia)  
   
Orsini de la Foner des Dianes V1, CAC
(Foulby Tittle Tattle x Loulou Blue du Chos)  
   
Psi/Dog Třída Pracovní / Working Class 4
   
Blondella Blue Peter V4
(Teazledown Circus Clown x Blondella Boxed Candy)  
   
Balu vom Zottbachtal V2. r.CAC
(Ruselton Dion Dublin x Up-to-Date Madam of Blackwood Castle)
   
Coco Loco Porshe V1, CAC
(Gallybob Quiggley x Mubbling Maya)  
   
Istar Gorska Fantazja V3
(Belle Armani of the Music Forest x Pinor Noir Cariti v.Toolenburg)
   
Psi/Dog Třída Šampionů / Champion Class 5
   
Kit-Clever Fox Bohemia Bras, CzechCH V
(Lanylands Boy x Grace Butterfly Bohemia Bras)  
Maj. Petr a Zuzana Pražanovy  
   
Scandica Viking Guy, Dt.CH, VDH V2, r.CAC
(Cambremer Wellington x Scandica Oh Sofin)  
   
Oak des Borgs de la Vesgreq, Lux.CH V3
(Mambo des Bords de la Vesgre x Indy des Bords de la Vesgre)
   
Rocheby Smokescreen, Slov.CH V1, CAC, CACIB, BOB
(Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark over Rocheby) Nejlepší pes
Maj. Michela Dočekalová  
   
Lonely Man´s Friend Arthus, Dt.CH, VDH V4
(Apollo vom Rauhenberg x Lady Yolande-Luna of Rembo)  
     
Feny/Bitch Třída Mladých / Youth Class 10
   
April Highlight of Hanging Rock V
(Strongline´s Inseder x Lili Marlene)  
   
Rosana Just a Rose V2
(Poolstead Part a Parcel x Rosanan Anemone)  
Maj. Petr a Zuzana Pražanovi a Rauni Aslamo  
   
Voice of Victory Tankaram V
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tantaram)  
Maj. Monika Dowliago a Nosek  
   
Nancy Misantos V
(Amberside Antoher Rumpus x Ariela Chýšská Buš)  
   
Angel vom Sahnbachtal V3
(Spezial Firends Cassanova x Anny bom Kirbach)  
   
Alison vom Sahnbachtal V
(Spezial Firends Cassanova x Anny bom Kirbach)  
   
Angel of Brownbank Cottage V1, CAJC
(Accolades Living Memory Tonka x You´re smart of Brown.Cott)
   
Natalie od Himalájského Cedru V4
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru)
Maj. a Chov. Michaela Dočekalová  
   
Elsa von der Hollen-Hardt V
(Ruselton Dion Dublin x Conchetta von der Hollen-Hardt)  
   
Feny/Bitch Třída Otevřená / Open Class 7
   
Fair Chelsea at Silronray´s V3
(Sandylands Gad About x Willowsvere Tassel)  
   
Chartbreaker´s Dime VD
(Penny Royal´s Pinball Wizzard x Cambremer Wild Cherry)  
   
Ostrozka Herbu Zadora V2, r.CAC
(Blondella Blue Peter x Raneczka Herbu Zadora)  
   
Helvet-Can Xispa V1, CAC, CACIB
(Lenches Angus x Helvet-Can Randy Princess)  
   
M´Ladys Finnish Lady V4
(Palabras Blue Bayo x M´Ladys my Fair Lady)  
Maj. Michaela Dočekalová  
   
Adventurer´s Naughty But Nice V
(Chancellor Merry x Mellows Killing Fantasy)  
   
Tjotte´s Crack and Smile V
(Mallorn´s Onassis x Tjotte´s Absolute Trendy)  
   
Sina of Magic Sunlight VD
(Mike vom Erlenhof x Anka vom Kauzgrund)  
   
Feny/Bitch Třída Pracovní / Working Class 4
   
Okay des Bords de la Vesgre V2, r.CAC
(Charway Black Piper x Jade des Borgs de la Vesgre)  
   
You´re Smart of Brownbank Cottage V4
(Shadow Hills Smart Remarque x Treasure of B.C.)  
   
Aura Rowan of Finnwoods V1, CAC
(Palabras Blue Bayo x Hirsipirtin Xedos)  
   
Pila du Haras del Viento V3
(Carromer´s Charlie Chalk x Melina du Fond des Junca)  
   
Feny/Bitch Třída Šampionů / Champion Class 3
   
Fairywood´s Yvana, Slov.CH V2, r.CAC
(Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki)  
Maj. Iva a Jan Vítkovi  
   
Naiade du Bord de la Vanne, Lux.CH V1, CAC
(Carromer´s Charlie Chalk x Isatis du bord de la Vanne)  
   
Kimi Nice Memory Bohemia Bras V3
(Ladylands Boy x Grace Butterfly Bohemia Bras)  
Maj. Krutská Alena a Tereza  

Speciální výstava RK CZ  
31.8.2002    
   
rozhodčí / Judges: Jos de Cuyper (BE) psi, Hannele Jokisilta (FI) feny
         počet psů
Psi/Dog Třída Dorostu / Puppy Class 0
     
Psi/Dog Třída Mladých / Youth Class 19
   
Andy pod Sakurkou VD
(Body od Podhrázského rybníka x Omega pod Kančím vrchem)
   
Archie od Českého ráje V2
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Jenny Bri-Col)  
   
Aron od Porubského zámku D
(Normen ze Zámek x Erna od Černého lesa)  
   
Baron z Eliščina ráje VD
(Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí stepi)  
   
Benjamin Alfa Sirius V3
(Amberside An.Rumpus x Anett Černý klenot)  
   
Cid z Dehtářské bašty  VD
(Amberside An.Rumpus x Cher z Vráže)  
   
Clark od Hřebečské skály D
(Sable Prince Erinor x Cita Dolen)  
   
Ery z Kaštanové Aleje VD
(Rocheby Smokescreen x Bora z Medvědiska)  
   
Fellow z Jedloví D
(Cedrik Draco Minor x Elis z Jedloví)  
   
Gary ze Zámek Ribry D
(Fron ze Zámek x Collet ze Zámek)  
   
Hektor ze Zámek Ribry V4
(First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče)  
   
Hero od Petrovických pláňat VD
(Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)  
   
Chin Larier   VD
(Never Say Never Tankaram x Brona Larier)  
   
Ivar od Kalače Elijan D
(Car z Vlčí stráně x Dora od Kalače)  
   
Jack od Račáku V
(Might Be a Show Dog of T.W. x Dery od Račáku)  
   
Kit z Kostelce u Jihlavy D
(Rocheby Smokescreen x Opereta ze Zámek)  
   
Nick Bri-Col Black and White D
(Bert z Libušina Chovu x Bonnie od Kbelnického dubu)  
   
Vitality of Tankaram V1, CAJC
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram) FOTO
   
Z Aslan z Bohyně lovu VD
(Haryjan z Bohyně lovu x Miss Lady z Bohyně lovu)  
   
Psi/Dog Mezitřída / Intermediate Class 9
   
Argo z Jezerní kotliny V
(Partridge Wiggins x Celestýna z Hamerského vrchu)  
   
Bad od Dračických kamenů VD
(Amberside An.Rumpus x Bira Black Pyrhos of Prag)  
   
Bad od Tomického potoka V4
(Cedrik Draco Minor x Carin Bohemia lediny)  
   
Bak Nevidská stráň VD
(Chasqui Bohemia Bras x Andy Herio)  
   
Fabien z Muchovy boudy V3
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského Cedru)  
   
Fat Larier   VD
(Jerry od Kletecké hráze x Rufi Irslak)  
   
Innis z Vlčí stepi D
(Amberside An.Rumpus x Demira od Pustého močálu)  
   
Tsarodej Snowstorm V1, CAC
(Follies Storm Petrel x Tsarodej Safiiri)           vítěz výstavy
  FOTO
   
Unforgettable Tankaram V2
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trandmaker´s Treasure)
   
Psi/Dog Třída Otevřená / Open Class 19
   
Agir Gasko Prim D
(Cedrik Draco Minor x Sofi ze Zámek)  
   
Aiko Gasko Prim D
(Cedrik Draco Minor x Sofi ze Zámek)  
   
Alan z Ročkova D
(Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně lovu)  
   
Alby ze Smolinky VD
(Chasqui Bohemia Bras x Jessy ze Smolinky)  
   
Amor Jatojira   VD
(Cedrik Drako Minor x Ambra Pyrhos of Prag)  
   
Andy od Lounské vodárny VD
(Woolmans Christopher x Ola od Koterovského mlýna)  
   
Anthony Alfa Sirius V2, r.CAC
(Amberside Another Rumpus x Annet Černý klenot)  
   
Argo od Císařského mostu VD
(Sable Prince Erinor x Erna z Javořických lesů)  
   
Art Jatojira   VD
(Cedrik Draco Minor x Ambra Pyrhos of Prag)  
   
Art z Bořislavky D
(Aly z Vlčích luk x Julie Bri-Col)  
   
Bill Bandit Sable Blues VD
(Ladylands Boy x Zia Golden Erinor)  
   
Brian Chýšská buš D
(Cedrik Draco Minor x Sára ze Zámek)  
   
Condy Windsdorf V3
(Woody Black of Golden Erinor x Ida Irslak)  
   
Dany Sable Blues V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Duna od Račáku) FOTO
   
Gladiolus z Vlčích luk VD
(Amberside An.Rumpus x Janeta z Vlčích luk)  
   
Harry od Podhrázského rybníka D
(Sidney Boy of Erinor x Brita od Podhrázského rybníka)  
   
I-Jeff Bri-Col Black and White V
(Chasqui Bohemia Bras x Jackie Bri-Col)  
   
Javor Irslak   VD
(Jerry od Kleteské hráze x Alma z Lukovského háje)  
   
Queen´s Diamond Rescator V4
(Might Be a Show Dog of T.W. x Komtessa Rescator)  
   
Psi/Dog Třída Pracovní / Working Class 1
   
Boddy Alimraj V, CAC
(Cyrus Draco Minor x Gina od řeky Zlatnice) FOTO
   
Psi/Dog Třída Šampionů / Champion Class 1
   
Ch. Quail Hunter Tankaram V, CAC
(Might be a Show Dof of Tint.Winds x Bety ze Sázavy) FOTO
     
Výsledky kruhu fen nebyly zaznamenány na připravenou tabuli, takže alespoň něco:
Feny/Bitch Třída Mladých / Youth Class 21
   
Fee Sable Blues V1, CAJC
(Rocheby Smokescreen x Bessy z Podblanicka) FOTO
   
Storie Du Bois Des Lilas V2
(Mardas Marine x Noisette Du Bois Des Lilas)  
   
Brigita z Ročkova V
(Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně lovu) FOTO
   
Eimi z Kaštanové aleje FOTO
(Rocheby Smokescreen x Bora z Medvědiska)  
   
Eli od Skalního města FOTO
(Cedrik Draco Minor x Beckie od Himalájského cedru)  
   
Feny/Bitch Mezitřída / Intermediate Class  
   
Whispering Bell Heather´s Fleurie V1, CAC, 
(Master of Chocolat di Tallis Madame x  Vítezka výstavy
Sarahpien´s Good Vibrations) BOB, BIS
chovatel: Silvia van Rossen, maj. Barbara Protivánková FOTO
   
Anyan of Great Pleasure V2, r.CAC
(Xanyan of Lucifers Delight x Truffel)