VÝSLEDKY VÝSTAVY                                                 Update 27.01.2004

SHOW RESULTS

Fotografie z výstav najdete ve FOTOGALERII - show pictures

2003

23.11.2003   Speciální výstava retrieverů Nitra (SK) / Special retriever show

10.11.2003  Championnat de France Strasbourg - výsledky/results   Fotky/Pictures 

05.10.2003  Retrievertrophy Marchegg (A) - kompletní výsledky a fotky

04.10.2003  EURODOGSHOW Bratislava (SK) - výsledky a fotky  

20.09.2003  CAC BRNO - výsledky

14.09.2003  Klubová Výstava Kecskemet (HU) - výsledky a fotky      Club Show Hungary

13.09.2003  CACIB Kecskemet (HU), výsledky a  fotky

06.09.2003   CACIB Mladá Boleslav, kompletní výsledky, fotky

23.08.2003    CACIB  Innsbruck (A), kompletní výsledky

16.-17.08.2003  2x CACIB Bratislava (SK), kompletní výsledky

20.07.2003    CAC Košice (SK), kompletní výsledky

12.07.2003    CACIB  Oberwart (A), kompletní výsledky (fotky připravujeme) 

22.06.2003    CACIB Lyon (F), některé výsledky a fotografie

31.05.2003    Work and Show Koblenz (D), kompletní výsledky, fotky

30.05.2003    Světová výstava Dortmund výsledky, fotky      World Dog Show

24.05.2003    CACIB  Litoměřice, kompletní výsledky, fotky

11.05.2003    Klubová výstava RK CZ, některé výsledky a fotky     Club Show

04.05.2003    CAC  Banská Bystrica (SK), některé výsledky a fotky

26.04.2003    Klubová výstava Laxenburg (A), výsledky a fotky   Club Show Austria

05.04.2003    CACIB  Wieselburg (A), výsledky

15.03.2003    CAC  Ostrava, výsledky a fotky

06.03.2003    CRUFTS (UK), výsledky a FOTKY

01.03.2003    CACIB GRAZ (A), některé výsledky

15.02.2003    Speciální výstava Bratislava, výsledky a fotky    Special Show

08.02.2003    CACIB  BRNO - výsledky a fotky  

25.01.2003    CACIB  Trenčín, kompletní výsledky a fotky

ARCHIV VÝSLEDKŮ Z ROKU 2002                                  SHOW RESULTS Y2002              

KALENDÁŘ VÝSTAV (termín, rozhodčí, vzdálenost)             SHOW CALENDAR

Fotografie z výstav najdete ve FOTOGALERII

Špeciálná výstava retrieverov, NITRA
23.11.2003  
Rozhodčí: Peter Berchtold (A) některé výsledky
Psi třída mladých 11
Art od Čtyř rybníčků VD
Art z Čížkovských pasek x Arlet Zadní Stráň  
Ator Chiara Golden V
JCH.Roll a Taco of Tintagel Widns x Katty od Himalájského cedru  
Benji z Oskarovho Dvora V
JCH.Roll a Taco of Tintagel Widns x Bessy z Klajboviska  
Brit spod Vápenného vrchu VD
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
Diamond of Tankaram V4
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů  
chov. a maj. MVDr. Nosek  
Dragon Crafty Sen Sibyl V
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Ch Sibyl of Lucifers Delight  
Dundee Albion Paducah Line VD
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Coffey Albion Paducah Line  
Eternal Treasure Tankaram V1, CAJC
Ch Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
chov a maj. MVDr.Nosek  
God Bless Tankaram VD
Ch Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.MVDr. Nosek, maj.Bártovi  
Oliver od Himalájského Cedru V2
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov. a maj.M.Dočekalová  
Psi Mezitřída 7
Barichello odrý scarabeus VD
Ch Arnaud Sen Sibyl x Giesy Labrean  
Believe in Love Rescator V4
Ch Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
chov.MVDr. Čerešňáková, maj.I.Oravová  
Birdsong of Simply Berry VD
Ch Rocheby Smokescreen x Ch Alka Biely Agát  
Black Beauty z Oskarovho Dvora V
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Clar Minortus V2, r.CAC
Sam Master x Ch Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl, maj.Ing. Kučera  
Deny Nisus V3
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.Ing.Lesaj  
Enzo Lab Treasure´s V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind  
chov.Lisbeth Tunby, maj.E.Boxanová  
Psi třída otevřená 6
Akim from Little Lakes V3
Woolmans Christopher x Inés Večná Láska  
chov.L.Lexová, maj.Mgr.Feketeová  
Argo Iceberg Water V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Kokarda z Vlčích Luk  
chov.D.Vasiliak, maj.J.Balážová  
Asan spod Vápenného Vrchu VD
Aton spod Veterného Mlyna x Bonie pod Chosňom  
Atos Kelesis VD
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského zámku  
Nak-Nak Sun in their Eyes diskvalifikován
Rocheby Smokescreen x Claudie z Medvediska  
Samson du Taillis Madame V1, CAC
Achnagaim Higland Chief x French Melodie v.´T Meijelicht  
chov.Mr.Landron, maj.MVDr. Valenta  
Psi třída pracovní 3
Bred Black Allegiance V1, CAC, BOS
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria BOB
chov.P.Szabó, maj.Ing.Janovská  
O´Sofinas Play the Game V2, r.CAC
Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One  
chov. Larsson L., maj. Fialová M. Mgr  
CH SK Roll a Taco of Tintagel Winds V3
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith-Ross, maj.Valentovi  
Psi třída vítězů 2
Ch Promising Power Tankaram V2, r.CAC
Ch Dry Creek Den-Mark x Follies Poly Thepistol  
chov.MVDr.Nosek, maj.Martonka  
Ch. Vitality of Tankaram V1, CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov. Nosek J., MVDr., maj. Fialová M., Mgr.  
Feny třída mladých 14
Alesia Flow of Energy V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho dvora  
Alicia Flow of Energy V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho dvora  
Annie Catharina Chaseland´s V3
ICH Power Chocolate x Ch Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková maj.Vítek Jan a Iva  
Beatriche Black Allegiance V1, CAJC
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
chov.P.Szabó, maj.Szabo  
Blacky pri Lesnej pri Dunaji V
Aton spod Veterného Mlyna x Ria Biely Agát  
Bonita spod Vápenného Vrchu VD
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
Candy Kelesis V
Elvis z Jedloví, Camay v.Ventolin  
Cherry Clair Black Allegiance V
Unforgettable Tankaram x Amanda Black Audria  
Chymera Kaiserov dvor V
Solium Dancing Shadow x Clea Kaiserov dvor  
Lady Biely Agát VD
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
Opium od Himalájského Cedru  V4
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.Ing.Götzová  
Sally Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
Sassy Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
Treasure of Tintagel Winds V2
Ch. Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith-Ross a Kira Leith-Ross Juge, maj.G.Lahodová  
Feny mezitřída 13
Believe in Love Tankaram V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly The Pistol  
chov. a maj.MVDr.Nosek  
Bordy-Blithe Yelow Queen V4
Ole x Clea Draco Minor  
chov.J.Kustka, maj.M.Marušinová  
Conny Torubo VD
Aton spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
Daria Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Deina pri starom platane V
Dasty pod Chosňom x Achtina z Klajboviska  
Dena Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Doris Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Farah z Kaštanové Aleje VD
Istar Górska Fantazja x Babetta z Libušina Chovu  
Follies Instant Coffee V1, CAC
Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark  
chov.Helena Kaitila, maj.Dočakalová, Malíková  
Christi z Muchovy Boudy V
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
Priscila Sun in their Eyes VD
Aton spod Veterného Mlyna x Claudie z Medvědiska  
Rosanan Sun in their Eyes V
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Rose Sun in their Eyes V3
Don Carlos x Daya Draco Minor  
chov.V.Valentová, maj.MVDr.Bartošová  
Feny třída otevřená 17
Ajsa z Lesnej pri Dunaji V
Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná Láska  
Alisea z Oskarovho Dvora VD
Rocheby Smokescreen x Betty z Klajboviska  
Amy Elin Dvor VD
Aton spod Veterného Mlyna x Eli Datos  
Asia Elin Dvor D
Aton spod Veterného Mlyna x Eli Datos  
Dessy Nisus V
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Dora z Bouškova Dvora diskvalifikována
Rocheby Smokescreen x Greta z Pěněnských luk  
Fairywood´s Tara V1, CAC
Fairywood´s Romeo x Upgirl van ´T Putteken  
chov.C.M.van Elewoud, maj.Vítek Jan a Iva  
Fany od Crvenog Barona V
Lawnwood´s Legend x Caska od Srvenog Barona  
First Lady Aldamity V3
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.MVDr. Bartošová, maj.V.Paluška  
Gea Biely Agát V
Labrador´s of St.Fountain Yellow B.B. x Axa Biely Agát  
Christina Solium diskvalifikována
Woolmns Christopher x May I Dance with you of Tintagel Winds  
Innet Večná Láska V
Cedrik Draco Minor x Claudie z Medvediska  
Oli Sun in their Eyes V
Rijan Rangers Email x Yes Kibo-Kirongo  
Ura z Trojánku V
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Warm Smile Tankaram V4
Pearl Diver Tankaram x My Love Tankaram  
chov.MVDr.Nosek, maj.R.Laušman  
Whispering Bell Heather´s Fleurie V2, r.CAC
Master of Chocolate du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibration´s  
chov.Silvia van Rossen, maj.B.Protivánková  
Cita Nisus diskvalifikována
Dar Modračka x Zea Biely Agát  
Feny třída pracovní 6
Attikonak Pansy Potteries V1, CAC, BOS
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek.Gunilla, maj.MVDr.Bartošová  
Natálie od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru  
chov. a maj.M.Dočekalová  
Feny třída šampionů 2
Ch Kelly Sun in their Eyes V1, CAC
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska  
chov.V.Valentová, maj.J.Černická  
Ch Maici of Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Ich Easy Black od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.H.Singerová  

CHAMPIONNAT DE FRANCE, Strasbourg  
10.11.2003  
Rozhodčí / Judge: Mme Monique Legrand-Leloup psi  
Mme De Saint-Fuscien feny  
Psi Třída Šampionů / Champion Class Dog 2
Mackintosh of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V1, CAC, CACIB
Foulby Tittle Tattle x Joy-Ride of Tintangel Winds BOS
Power Chocolate (Dupuis) V2
Brandhams Make Me a Star for Oulsmi x Jewel of Chocolate  
Psi Třída Pracovní/ Working Class Dog 10
Samy de la Forêt de Presles (Mlle Germain) V1, CAC, r.CACIB
Carromer´s Charlie Chalk x Omega de la Foret des Dianes  
Twist de la Tour Farmina (Mme Bourgoin) V2
Patton des Bois de la Fontenelle x Naiade du Boírd de la Vanne  
Ballyhenry Say no yes (Mmes Leith-Ross) V3
Stormley Craftsmand At Ludzska x Ballyhenry Make Believe  
Ouragan de Saint-Urbain (Mme Garcia) V4
Idee Fixe de Saint Urbain x heather Browny de Saint Urbain  
Sonic du Domaine de Lady Chenes (Riffard) V
Mardas Marine x Fairywood´s Kachou  
Scott du Grand Saule de la Lachter (Diminger) V
Carpenny Cory x Nina de la Taniere de Bevaux  
Heredale Hopeful Hucklebery (Pfaffli) V
Hededale Bhasu x Conney Warren Tess  
Castleduff Quick Silver (Delumeau) V
Castleduff Gorgous George x Blackfyne Santa Cruez  
Patton de Bois de la Fontenelle (Bourgoin) V
Carpenny Catch Pole x Laurie des Bois de la Fontenelle  
Conneywarren Spike (Ommerli) VD
Aughacasla Sam of Drakeshead x Glen Bonnie of Conneywarren  
Psi Třída Otevřená / Open Class Dog 18
Roster de la Vallée Chéron (Mme Grison) V1
Jagged Rock of Tintagel Winds x Gladlab Nougatine  
Silent Night of Tintagel Winds (Mme Duliege) V2
Mackintosh of Tintagel Winds x Noisy but Nice of Tantagel Winds  
Tuxedo of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross / Lahodova)  V3
Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds  
Sireva Secret Agent for Foxrush (Mme Grison) V4
Foxrush Prime Suspect x Sireva Durban Deep  
Sweety (Mme Moreau) V
English Touch New Moon x English touch New Look  
English Touch Pablo (Beuret-Domeland) V
Little Big Man de Saint Urbain x Just do It de Saint Urbain  
Tom de la Tour Farmina (M.Bulloz) V
Patton des Bois de la Fontenelle x Naiade du Boírd de la Vanne  
T´nalko Du Domaine D´Esmeraldas (Mme Bercot) V
English Touch Pablo x Polka du Domaine D´Esmeraldas  
Thanks a lot de la Legende de la Loutre (Mme Dhilly / Germain) V
Foubly Tittle Tattle x Lejie Vanity Fair  
Syrus Choc (M.Masson) V
Birchbrook Paddington Bear x Noka Choc  
Spike of Witty Labs (M.Schweitzer) V
Carpenny Catch Pole x Long Ago of Tintagel Winds  
Rosanan Heartbreaker (Mme Party-Trembley) V
Rosanan April Fool x Rosanan Wine´n Roses  
Reel Des Hauts D´alsace V
Birchbrook Paddington Bear x Osmose des Hauts D´alsace  
Grafton King Fisher V
Ballyhenry Charlie Brown x Kewall Black Velvet  
Fairywood's Salto (Mme Domeland) VD
Fairywood´s Romeo x Fairywood´s Josephine  
Rick Tetbury of Duckinson Dream's (M. Huck) VD
Orson of Witty Labs x Oceane D´Arguiller D´Anjou  
Relax de la Corne de Chaux (M. Giraud-Telne) VD
People de la Corne de Chaux x Lutece de la Corne de Chaux  
R'daffy du Clos des Simandres (Mme Didier) VD
Norton du Clos des Cigognes x Neroli du Moulin de Sanctus Amandus  
Psi Třída Mladých / Young Class Dog 7
Telemaque de la Forêt des Dianes (Mlle Pilgrain) V1
Patton des Bois de la Fontenelle x Penelope de la Foret des Dianes  
Tam O'Shanter of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V2
Carpenny Catch Pole x Marywell of Tintagel Winds  
True Grit of Tintagel Winds (M. Van de Gehuchte) V3
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
Tango (M. Ramain) V4
Paddy de Chantemelse x Lipton  
Titoff des Monts d'Arvey (Mme Baron) V
Plotting Treasor of Tintagel Winds x Onyl You des Monts D´Arvey  
Tenor-Choc des Hauts d'Alsace (M.Moeschlin) V
Fairywood´s Romeo x Moka Choc de Saint Urbain  
Titane Choc des Hauts d'Alsace (Mme Scherer) V
Fairywood´s Romeo x Moka Choc de Saint Urbain  
Psi Třída Débutant / Debutant Class Dog 2
Miodyca Trevor (M.Mme Beuret-Domeland) VN
Fairywood´s Xino x Renarde de Travira  
The Famous Big Dic of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) VN
Hawksmoors Webster x Oozing What it Takes of  Tintagel Winds  
Psi Třída Baby / Baby Class Dog 7
United we Stand of Tintagel Winds (Mme Michel) VN
Lembas to the Moon and Back x Poole´s Memory of Tintagel Winds  
Miodyca Ulk (Mme Chatton) VN
Fairywood´s Xino x Miodyca Polaire  
Up-and-Coming off Newfoundlander Coast (Mlle Guyoton) VN
Amberstope Blue Moon x Pillow Talk of Tintagel Winds  
Utter Nonsense of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) VN1
Lembas to the Moon and Back x Poole´s Memory of Tintagel Winds  
Uillow du Vallon de la Licorne (M. Stein) VN
Marquis de Doonguddle x Rivale du Ballon de la Licorne  
U'll Love Giovanni (M. Anthony) VN
Mackintosh of Tintagel Winds x Remember Grace  
Uncle Jo de la Légende de la Loutre (Mlle Dhilly) VN
English Touch New Moon x Lejie Vanity Fair  
Třída Šampionů Feny / Champion Class Bitch 2
Only Love du Vallon de la Licorne (Mme Lack) V1
Handsome Boy de la Passe de L´Eider x In Love of Tintagel Winds  
Nikita de la Belle Plume (Mme Garcia) V2
Gedeon du Vannage x Lea du Calhalla des Duguets  
Feny Třída Pracovní / Working Class Bitch 7
Poole's Memory of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V1
Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds  
Naiade du Bord de la Vanne (Mme Bourgoin) V2
Carromer´s Charlie Chalk x Isatis du Bord de la Vanne  
Omega de la Forêt des Dianes (Mlle Germain) V3
Foulby Tittle Tattle x Loulou-Blue du Clos du Frohberg  
Topaze de la Tour Farmina (Mme Bourgoin) V4
Patton des Bois de la Fontenelle x Naiade du Bord de la Vanne  
Penelope de la Forêt des Dianes (Mlle Germain) V
Carromer´s Charlie Chalk x Olympe de la Foret des Dianes  
Sweet Black Velvet d'Auld Brig (Mme Baron) V
Birchbrook Paddington Bear x Loly´Pop du Boid des Lilas  
Pillow Talk of Tintagel Winds (M. Boulet) VD
Carpenny Catch Pole x Mendip Hills of Tintagel Winds  
Feny Třída Otevřená / Open Class Bitch 25
Sipping Champagne of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V1, CAC, CACIB
Raz-A-Mataz of Tintagel Winds x Just Orphan Anne of Tintagel Winds BOB
Tite Romi de la Vallée Cheron (Mme Grison) V2, r.CAC, r.CACIB
Zing of Misty Dreams x Romi de la Vallee Cheron  
Season's Greetings of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V3
Mackintosh of Tintagel Winds x Noisy but Nice of Tantagel Winds  
Silvery Moon du Clos Mont-Olivet (Mme Garcia) V4
Ouragan de Saint-Urbain x Nikita de la Belle Plume  
Talke du Bord de la Vanne (Mme Baudoux) V
Fairywood´s Xino x Yland of Angel´s Head  
Sxenna du Taillis Madame (Mme Lack) V
Brandhams Make Me a Star for Oulsmi x Peg de Moulin le Comte  
Swing of Blues of Witty Labs (Mme Gil) V
Carpenny Catch Pole x Long Ago of Tintagel Winds  
Sonata for Pamina (M. Anthony) V
Toy Boy of Rivendell x Cricklecreek Fingle´s Cave  
Sandy de la Forêt des Presles (Mlle Germain) V
Carromer´s Charlie Chalk x Omega de la Foret des Dianes  
Oxane (M. Bouguet) V
Gladlab Gone with the Wind x Minska de la Corne du Chaux  
Sally du Clos des Simandes (Mme Muller) V
Norton du Clos des Cigognes x Neroli du Moulin de Sanctus Amandus  
Abbeystead Willing (Mme Logan) V
Warringah´s Digger x Frostfire Dawn Chrus at Abbeystad  
Tentation de la Vallée Cheron (Mme Grison) V
Ahti Aspen of Finnwoods x Xss of Misty Dreams  
Neroli du Moulin de Sanstus Amandus (Mme Muller) V
Lord du Moulin de Sanctus Amandus x Sarah of Lucifer´s Delight  
Recamier de la Forêt des Dianes (Mme Bourgoin) V
Orsini de la Fores des Dianes x Olympe de la Foret des Dianes  
Romance de la Passe de l'Eider (Mme Le Roueil) V
N´ouf de la Passe de L´eider x Naika de la Passe de L´eider  
Sailing By du Clos Mont-Olivet (Mme Garcia) V
Ouragan de Saint Urbain x Nikita de la Belle Plume  
Long Ago of Tintagel Winds (Mme Gil) V
Foulby Tittle Tattle x In Blue Suede Shoes of Tintagel Winds  
Stiff Upper Lip of Tintagel Winds (Mme Michel) VD
Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds  
Tina du Domaine d'Esmeraldas (Mme Becot) VD
English Touch Pablo x Polka du Domaine D´Esmeraldas  
Renown of Tintagel Winds (Mme Bougard) VD
Carpenny Catch Pole x Other Love of Tintagel Winds  
Rolls des Hauts d'Alsace (Mme Domeland) VD
Birchbrook Paddington Bear x Osmose des Hauts D´alsace  
This Girl's for me of Tintagel Winds (Mme Michel) VD
Carromer´s Charlie Chalk x Nothing Astonishing of Tintagel Winds  
Tick-Tack-Toe of Tintagel Winds (Mlle Gilles) VD
Carromer´s Charlie Chalk x Mulberry Pie of Tintagel Winds  
Thalassa de la Baie des Trois Iles (Mme Jafrate)  Nedostatečná
Oedis of Great Love x Princesse de la Maison de Paille  
Feny Třída Mladých / Young Class Bitch 11
Top Secret de la Vallée Cheron (Mme Grison) V1
Ahti Aspen of Finnwoods x Osiris de la Vallee Cheron  
Three Steps to Heaven of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) V2
Mackintosh of Tintagel Winds x Just Orphan Annie of Tintagel Winds  
Guisachan Thais (M. Goukassow) V3
Mardas May Fly x Lenches Lottie  
Treasure of Tintagel Winds (Mmes Leith Ross / Lahodova) V4
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
Twilight Mistery of Evergreen Oak (M. Cartier) V
Ole x Nacre de Tirvolet  
Torah de la Tour Farmina (M. Goukassow) V
Lenches Gadsby x Recamier de la Foret des Dianes  
Tescane (Mme Barbier) VD
Paddy de Chantemelse x Lipton  
Toscane-Choc des hauts d'Alsace (M. Mme Berthelen) VD
Fairywood´s Romeo x Moka Choc de Saint Urbain  
Taiga des hauts d'Alsace (Mme Muller) VD
Fairywood´s Napoleon x Osmose des Hauts D´Alsace  
Terenn du Taillis Madame (Mme Dettwiler-Brundel) VD
Fairywood´s Romeo x Rapsodie du Taillis Madame  
Thessie Choc des Hauts d'Alsace (M. Mme Kolifrath) VD
Fairywood´s Romeo x Roll´s Des Hauts D´Alcace  
Feny Třída Débutant / Debutant Class Bitch 1
Uciole (Mme Chatton) VN
Paddy de Chantemelse x Orlane  
Feny Třída Baby / Baby Class Bitch 9
Unforgettable Honeymoon of Tintagel Winds (Mme Bougard) VN
Othamcourt Rue of Colinwood x Marywell of Tintagel Winds  
U'll Love Zerlina (M. Anthony) VN
Mackintosh of Tintagel Winds x Remember Grace  
Umpteen Memories of Tintagel Winds (Mmes Leith-Ross) VN
Lembas to the Moon and Back x Poole´s Memory of Tintagel Winds  
Unconditional Blue Pillow off Newfoundland (Mlle Dhilly) VN
Amberstope Blue Moon x Pillow Talk of Tintagel Winds  
Under Felicity's Spangles Charm Off Newfoundland Coast (M. Boulet) VN
Amberstope Blue Moon x Pillow Talk of Tintagel Winds  
Usmose Choc des hauts d'Alsace (Mme Domeland) VN
Fairywood´s Romeo x Roll´s des Hauts D¨Alsace  
Une Absolut des Rives du Nohain (Mlle Girod) VN
Olaf du Friche Menuet x Sandy  
Uria du Grand Saule de la Lachter (Mlle Caroli)  N
Scott du Grand Saule de la Lachter x Olga du Grand Saule de la Lachter  

2. Niederösterreichische Retrievertrophy
5.10.2003  
Rozhodčí tř. baby a dorost Mr.Theo Leenen (B)  
ostatní třídy Miss Marjorie Booth (GB)  
Psi třída baby  
ALAIN FABIEN LITTLE BUBBLE   
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in their Eyes  
Černická Jana + Patznerová  
IRON MAN DRACO MINOR   
Samson du Taillis Madame x Storie du Bois des Lilas  
Klečková Alena  
Psi třída dorost  
CHARTBREAKERS KEDLOCK  VN
Strongline´s Insider x Cambremer Wild Cherry  
S. +A. Wolfslehner  
LAB TREASURE'S INDEED  VN
Ballyhenry Say No Say Yes x Lab Treasure´s Back in Business  
Beata Radomska  
Psi třída mladých  
BREIN Z HOLUBICIHO VRCHU  D
Ali z Vlčích Luk x Galy z Jedlan  
Stelzmüller Franz  
CHARTBREAKER'S INDIGO  Klubový vítěz mladých
Cambremer Kavanagh x Strongline´s Cheeky Nejlepší pes, BOB
Brandstaetter Tobias  
CHESTERWOOD'S AMAZING SNOW GROUSE  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Ing. Verena Schnabel  
DE LA BISAIEULE INTREPIDE BERNARD  VD
Eusebius vom Waldschratt x Antoinette de la Biaieule Intrepide  
Fam.Mannsbart  
ROCHEBY UNION JACK  V2
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
Docekalova M.  
SPECTACULAR GOLDEN DROP  VD
Royalbows of Lucifers Delight x Fruit Juice Golden Drop  
Perko Zeljko  
STARCHANT CRAZY  D
Starchant Airport x Tylah Key to Rock´n Roll  
Schramm Susanne  
STARCHANT DUMBLEDOOR  VD
Tylah Space Cowboy x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Johann Schneider  
Psi Mezitřída  
CLIFF KWIAT MORZA V1, CACA
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
 Marzena Zawislak  
ENZO LAB TREASURE'S V2, r.CACA
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind  
 Eva Boxanova  
FENIMORE'S AUCHENTOSHAN  VD
Eatons Yo-Yo x Dorothea Donatha vom Waldschratt  
Marion Spörk  
HUGO VOM GARTNERGUT  D
Sirius van´t Blakenhof x Cielia vom Gartnergut  
Sandra Kvapil  
INISHFREE NAAS OF ASHFORD CASTLE  V3
Sheenaron Merry Sailor x Penny Royals Sound of Musíc  
Norbert Atzmüller  
TUXEDO OF TINTAGEL WINDS  V4
Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds  
Lahodova Gabriela  
Psi třída otevřená  
DUTCHLAB'S SOUND OF MUSIC  V3
Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s you Poitn of Vies  
Brandstaetter Tobias  
STARCHANT AIRPORT  V2, r.CACA
Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Karin Rutter  
STRONGLINE'S INSIDER  VD
Dickendall Davoron No Exit x Strongline´s Knock on Wood  
Margaret Uher-Simmler  
TORMENTIL ASHFORD SPIRIT V1, CACA
Byrnebank Clearly Great x Tormentil Caney Kisses Klubový vítěz
Eva Löbl-Trummer  
Psi třída pracovní  
DENYR POD CHOSNOM  V3
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosnom  
Buriankova Barbora  
FAITH ZE ZÁMEK RIBRY  D
Bastr Kukačka x Bety ze Zámek  
Sandra Dudová  
NEWINN MOUNTAIN RAIN  V1, CACA
Rocheby Whisky Mac x Newinn Texas Rain  
Milosevic Dario  
ROLL A TACO OF TINTAGEL WINDS V2, r.CACA
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
 Valentova Viera  
STRONGLINE'S KERNEL  VD
Palabras Blue Bayo x Strnogline´s Ever Known  
Beata Radomska  
Psi třída vítězů  
KIT - CLEVER FOX BOHEMIA BRAS V1, CACA
Ladylands Boy x Grace Butterfly Bohemia Bras  
Pražanovi Zuzana/Petr  
Feny třída baby  
UNA SUN IN THEIR EYES   
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
Sandra Dudová, Viera Valentová  
Feny třída dorostu  
INISHFREE TOUCH DOWN OF ASHFORD CASTLE  VN
Tormentil Ashford Spirit x Wishfree Knox on Wood of Ashford Castle  
Müllner Karl + Karoline  
U ZOE DE L ETANG BALANCET  VN
Ole x Myodica Romane  
Mme. Dryfus/Eva Löbl-Trummer  
Feny třída mladých  
BRACANAS SHELLY  V1, Jugendbeste
Holy Golden Drop x Rocheby Royal Marine  
Milosevic Dario  
CHABLAIS CANADIAN DREAM  VD
Chablais Bogart x Chablais Alexis  
Christiane Rutter  
CHARTBREAKERS JAMAICA  V3
Strongline´s Insider x Chartbreaker´s China  
Dr. Wolfgang Wetschnig  
CHARTBREAKER'S JIVE  VD
Strongline´s Insider x Chartbreaker´s China  
Annemarie Ricar  
CHESTERWOOD'S AMAZING DAFFODIL  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Ulrika Diry  
CHESTERWOOD's AMBA SNOWDROP  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Paunzenberger Walter  
INISHFREE QUICKSAND OF ASHFORD CASTLE  VD
Cliffhanger of Zampano x Georwill´s Four Seasons  
Doris Hauer  
STARCHANT CARELESS  V4
Starchant Airport x Tylah Key to Rock´n Roll  
P. Berchtold  
TREASURE OF TINTAGEL WINDS  V2
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
Lahodova Gabriela  
Feny mezitřída  
BLUE BLOOSOM GOLDEN DROP  VD
Newinn Mountain Rain x Barcelon Golden Drop  
Perko Zeljko  
BRACANAS DUCHESS  VD
Newinn Mountain Rain x Bracanas Miss Only  
Milosevic Dario  
FAIRYWOOD'S TARA  VD
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
Iva Vitkova  
HAPPY DAY DRACO MINOR  VD
Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor  
Soucek Rudolf  
PENNY ROYALS RETURN TO SENDER  V2, r.CACA
Inishfree Last bu not Least of Ashford Castle x Penny Roayl´s Durch Coffee
Eva Löbl-Trummer  
ROSANAN JUST A ROSE  VD
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
Prazanovi Zuzana/Petr  
WENUS GORSKA FANTAZJA  V1, CACA
Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja  
Beata Radomska  
Feny třída otevřená  
BUBBLING TEMPTATION  V3
Bubbling Just Sailing x Bubbling Beloved Bonny  
Jana Cernicka  
CANDY KWIAT MORZA  V2, r.CACA
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
Marzena Zawislak  
INISHFREE HOT SHOT OF ASHFORD CASTLE  VD
Carpenny What´s What x Brigburn Zsa Zsa  
Gerald Birnbaumer  
INISHFREE KNOCK ON WOOD OF ASHFORD CASTLE  CACA, Klubová
Toplicht Miracle S Mas Milan x Penny Roayls Sound of Music vítězka, Nejlepší fena
Eva Löbl-Trummer BOS
Feny třída pracovní  
FAIRYWOOD'S YVANA  V2, r.CACA
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki  
Iva Vitkova  
NATALIE OD HIMALAJSKEHO CEDRU  V3
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
Docekalova M.  
STORIE DU BOIS DES LILAS  V1, CACA
Mardas Marine x Noisette du Bois de Lilas  
Kleckova Alena  

EURODOGSHOW  Bratislava  
4.10.2003  
Rozhodčí: D.Poláková (CZ) LR tř.mladých a dorost  
Marshak Avi (ISR) LR psi, J.V.Furiosi (I) LR feny počet psů
Psi Třída Mladých 16
Adonis Derby Dark Night VD
dutch Marine x Armana Memsahib  
Ave Concorde byron VD
Castle Duff Quick Silver x Sintra Lab of Francos Valley  
Benji z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Black Beauty z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Chartbreaker´s Indigo CAJC Evropský
Cambremer Kavanagh x Stronglien´s Cheeky vítěz mladých
chov.M.Uher Simmler, maj.Tobias Brandstaetter  
Clark Minortus V
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
Dolare Rescue VD
Cedrik Draco Minor x Ritchi Bri-Col Black and White  
Dragon Crafty Sen Sibyl V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Sibyl of Lucifers Delight  
Excellent Treasure Tankaram VD
Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
Indigo z Muchovy Boudy V
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
Jawor Herbu Zadora V4
Hemingway Herbu Zadora x Wiosna Herbu Zadora  
chov.M.Dowgialo, maj.A.Mačiulis  
Malomkozi Latin-Lover V3
Trendameker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity  
chov.I.Nagy, maj.Vajda Zsófia + Tornai Már  
Nzoro Leminiscatus V
Strongline´s Kernel xTiga pod Jablonia  
Rocheby Union Jack V
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
Sáregresi Yuppie V
Mailiksen Fahrenheit x Midnight Sun Fairy Tale  
Spectacular Golden Drop V2
Royalbows of Lucifers Delight x Fruit Juice Golden Drop  
chov.+ maj.Željko Perko  
Psi Mezitřída 9
Akim from Little Lakes V1, CAC
Woolmans Christopher x Inés Večná Láska  
chov.Lenka Lexová, maj.Mgr.Feketeová  
Canaletto Herbu Zadora VD
Blondella Blue Peter x Cyarneczka Herbu Zadora  
Clif Kwiat Morza VD
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
Enzo Lab Treasure´s  VD
Lab treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on me Mind  
Ingmos Hubert Beck VD
Carpenny Walpole x Ingmos Chivite  
Otter Black Cresset VD
Goodwuite´s Nery Afraid x Ripley of Black Cresset  
Ross Sun in Their Eyes V3
Don Carlos x Daya Draco Minor  
chov.a maj.Viera Valentová  
Saturday Night Fever of Tintagel Winds V4
Carromer´s Charlie Chalk x Marywell of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith Ross, maj.Monika Dowgialo  
Starz Merilend Daily News V2, r.CAC
Danjack Finnegan x Strongline´s Echo  
chov.M.Lunnikova, maj.D.Ashkinadze  
Psi Třída Otevřená 11
Argo Iceberg Water VD
Rocheby Smokescreen x Kokarda z vlčích Luk  
Blackpepper VD
Lapema´s Larry of Sandylands x Mora  
Blacksugar Zelandii VD
Mylka Blue Star fan Heuveland x Blacksugar Xamax  
Dutchlab´s Sound of Music V
Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s Your Point of View  
Eron z Bouškova Dvora V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová+ R.Hájek  
Jewellery Matador Monderlay V1, CAC
Hirsipirtin Xanadu x Pohjolan Penelope  
chov.Mate Csaba, maj.Nicolae Filip Anton  
Paunvere Black Diamond V3
Bubbling Chrchill x Donna  
chov.Heika Jaanuska, maj.Virgilijus Bumbulis  
Rocky Sun in their Eyes VD
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Sam Masters V4
Sandylands Gadaboud x Willow Svere Tassel  
chov.C.Wilkinson, maj.Józsefné Zdellár  
Starchant Airport V
Guideline´s dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Yadigar Yers Herbu Zadora V
Dickendal Davaron Anslo x Wiosna Herbu Zadora  
Psi Třída Pracovní 9
Boddy Alimraj V
Cyrus Draco Minor x Gyna od Řeky Zlatnice  
Ch Halolan Basianssi VD
Chencellor Merry x Halolan Pikku-Pimu  
Farbourne´s Dutch Marine VD
Rocheby Royal Marine x Farbourne´s fortune Cookie  
Ich Blondella Blue Peter V3
Teazledown Cirkus Clown x Blondella Boxed Candy  
chov.K.H.Burton, maj.Monika Dowgialo  
Miodyca Samson V4
Fairywood´s Romeo x Miodyca Orlane  
chov.Dia Jean-Marc, maj.Sara Marevic  
O´Sofinas Play the Game V1, CAC
Winnie´s Madison x O´Sofinas The Magic One  
chov.Lotta Larsson, maj.Mgr.Fialová  
Roll a Taco of Tintagel Winds VD
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
Stormley Furgus VD
Stormley Hamish With Harrop x stormley Pippa  
Timatti Solid Blackberry V2, r.CAC
Rosanan Earl Grey x Playmaker´s Cmerry Pie  
chov.T.Dreier, maj.O.Kirichek  
Psi Třída Šampionů 15
Ch Arnaus Sen Sibyl V
Silronray´s Nam With Mission x Sibyl of Lucifers Delight  
Ch Blondess Empire Dastiny V
Brencara Johnnie Walker x Stretlaw Grace and Favour  
Ch Denyr pod Chosňom V
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom  
Ch Foxrush Word Games V
Rocheby Whisky Mac x Rocheby Heather Around foxrush  
Ch Nikon Golden Drop VD
Rem x Grassy golden Drop  
Ch Pearl Diver Tankaram VD
Dry Creek Den-Mark x Follies Polly Thepistol  
Ch Poolstead Pigskin CAC, CACIB
Poolstead Pumpin x Poolstead Penny Piece Evropský vítěz
chov.R.V.Hepworth, maj.Limor Paldi  
Ch Segal Gorks Fantazja V
King Fields Kilien x Boothgate´s Kolour Scheme  
Ch Strongline´s Kernel V
Palabras Blue Bayo x Strongline´s ever Known  
Ch vitality of Tankaram V4
birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.MVDr.Nosek, maj.Mgr.Fialová  
Fairywood´s Napoleon V2, r.CAC
Belle Armani of the Music Forest x Buttacre Antonia´s Award r.CACIB
chov.+maj. C.M.Van Elewoud  
Ich Newinn Mountain Rain V
Rocheby Whisky Mac x Newinn Texas Rain  
Ich Trendmaker´s Take five V3
High Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequila Footloose  
chov.pamela Svensson, maj.Z.Treiber  
Ch Favourite Boy Draco Minor VD
Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor  
Feny Mezitřída 12
Attikonak pansy Potteries V
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
Believe in Love Tankaram V
Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly Thepistol  
Blue Bloosom Golden Drop V2, r.CAC
Newinn Mountain Rainx Barcelona Golden Drop  
chov.a maj.Željko Perko  
Candy Kwiat Morza V3
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
chov.M.Osinska, maj.Zawislak Marzena  
Christi z Muchovy Boudy V4
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
chov.Renata Krejčí maj.K.Kucharovičová  
Cleopatra Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
Fairywood´s Tara V
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
Kaladium Vizavi Izabella V
Ch Cestleduff Quick Silver x Xypolithos of Chestnut Creek  
Natalie od Himalájského Cedru V
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
Rosemary Libošovská Blata V
Rocheby Smokescreen x Jakobinia of Himalájského Cedru  
Timantti Solid Charming Cherry V
Timatti Solid Black Berry Magi x Timantti Solid Donna Dolce  
Wenus forska Fantazja V1, CAC
Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja r.CACIB
chov.a maj. Beate Radomska  
Feny Třída Otevřená 17
Aurore of Angel´s Head V
Fairywood´s Ixor x Urore of Angel´s Head  
Benett Sen Sibyl V
Beechcroft Foreighn Exchange x Sibyl of Lucifer´s Delight  
Cilla Pod Chosňom V
Artur od Himalájského Cedru x Rajna Biely Agát  
Fany od Crvenog Barona V
Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona  
Fee Sable Blues V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bony Bee Sable Blues  
chov.a maj.Lenka Malíková  
First Lady Aldamity V3
Msster of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.MVDr.D.Bartošová, maj.Paluska V.a D.Bartošová  
Hargitaváraljai Tessa V
Silronray´s Firecracker x Hargitaváraljai Izolda  
Luna V4
Halloweenight Della Acque Luce x Ephemeris  
chov.Lorena Cirlinzi maj.Gaetano Cancellieri  
Malomkozi Chelsea CAC, CACIB,
Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity BOB,  Evropská
chov.I.Nagy, maj.Z.Treiber vítězka
Midnight Sun Nymph V
Fieldwalley´s Nixon x Midnight sun Black Label  
Mobi-Mett Sun in their Eyes V
Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor  
Qvisti Libošovská Blata V
Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi  
Rosanan Just a Rose V
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
Rose Sun in their Eyes V
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Sharon Gorska Fantazja V
King Fields Kilien x Boothgate´s Kolour Scheme  
Trendmaker´s a Dreamm Team V
Tweedledum Against all Odds x Foulby Elouise  
Voice od Peace Tankaram V
birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
Feny Třída Pracovní 2
Jambi Sun in their Eyes V1, CAC
Ladylands Boy x Daya Draco Minor  
chov.a maj. Viera Valentová  
Unda Ciandzio VD
Utopie of Lucifers Delight x Elmac Cianeja-Cena  
Feny Třída Šampionů 6
Ch Bestie Sen Sibyl V
Beechcroft Foreign Exchange x Sibyl of Lucifers Delight  
Ch Darwby z Muchovy Boudy V
Veyatie Rock´n Roll x Candy od Himalájského Cedru  
Ch Kelly Sun in Their Eyes V1, CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska  
chov.viera Valentová, maj.Jana Černická  
Ch Paradise Pearl Tankaram V4
Dry Creek Den-Mark x Follies Polly Thepistol  
chov.a maj.MVDr. Nosek  
Ch Tylah Kiki´s Rhapsody V2, r.CAC
Carpenny What´s What x Dee-Fair Famous Cream  Cake  
chov.a maj.Barbara Krumpak a Iztok  
Ich Rosanan Beauty Spot V3
Chancellor Merry x Rosanan Snow White Rose  
chov.Rauni Aslamo, maj.Jasna Šprem  
 
VÝSLEDKY OSTATNÍCH TŘÍD NEBYLY ZAPSÁNY NA TABULI  

NVP Brno  
20.9.2003  
Rozhodčí psi: MVDr. J. Nosek  
Rozhodčí feny: MVDr. J. Bendová  
Psi třída dorostu 4
Angel Descartes VN1
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
chov. Oravová I., maj. Doleželová J. Mgr.  
Back z Tetiné jeskyně VN2
Brian Chyšská Buš x Gira z Kladských slatí  
chov. Říha J.ml., maj. Báchor R.  
Cavalier Via Brunensis VN3
Royal Standard Tankaram x Agnes Mounth Denali  
chov. Linduška L., maj. Lipovský L.  
Garp z Kaštanové Aleje VN4
Strongline´s Kernel x Babetta z Libušina Chovu  
chov.E.Boxanová, maj.Š.Baierová  
Psi třída mladých 7
Believe In Love Tankaram V1, CAJC
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze sytovska  
chov. MVDr. Čerešňáková, maj. Oravová I.  
Adam Chiava Golden V2
Roll a Taco of Tintangel Winds x Katty od Himalájského cedru  
chov. Schnierer D., maj. Čížek F.  
Indigo z Muchovy Boudy V3
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy boudy  
chov. + maj. Krejčí R.  
Jeremy ze Zámek Ribry VD4
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
chov.J.Haltuf, maj.V.Škrletová  
Dox z Leskavy VD
Rocheby Smokescreen x Brenda z Libušina Chovu  
Eda Ze Střeňské Hájovny VD
Cedrik Drako Minor x Valeria z Vlčích Luk  
Hard Bohemia Lediny D
Cedrik Drako Minor x Dixi Bohemia Lediny  
Psi Mezitřída 6
Eron z Bouškova dvora V1 bez titulu
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova dvora  
chov. Bouška V., maj. Kuželová L.+Hájek R.  
Ciro z Novopleských rybníků V2 bez titulu
Sable Prince Erinor x Diana z Jedloví  
chov. Mrázek J., maj. Roušarová J.  
Assassin z Podřípska V3
Amberside Another Rumpus x Grace od Himalájského cedru  
chov. Vlček M., maj. Weyrostková R. Ing.  
Big Ben Bohemia Bras V4
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Bella Bri-Col Black and White  
chov.A.Krutská, maj.Ing.Štýbr  
Adamis Black Bellus Margo VD
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského Cedru  
Akim from Little Lakes V
Woolmans Christopher x Inés Večná Láska  
Psi třída otevřená 5
Queen´s Diamond Rescator V1, CAC
Might Be a Show Dog of Tintangel Winds x Komtessa Rescator  
chov. MVDr. Čerešňáková, maj. Košulic P.+Veselá H.  
Elan z Úročnice VD2
Clark od Himalájského cedru x Kelly ze Smolinky  
chov. Jirák P., maj. Špačková M.  
Henry od Klárky VD3
Rocheby Smokescreen x Carolina od Klárky  
chov. Kvasnica J., maj. Kaláb P.  
Hugo z Muchovy Boudy VD4
Favourite Boy Draco Minor x Deborah od Himalájského Cedru  
D´Artush Z Bánovského háje VD
Might Be a Show Dog of Tintangel Winds x Dája Beskydský Čert  
Psi třída pracovní 2
O´Sofinas Play the Game V1, CAC
Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One Národní vítěz
chov. Larsson L., maj. Fialová M. Mgr BOB
Fox Beskydský čert V2, res. CAC
Normen ze Zámek x Cedra Little Rose  
chov. Belica P., maj. Taichman P.  
Psi třída vítězů 1
Ch. Vitality of Tankaram V1, CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov. Nosek J., MVDr., maj. Fialová M., Mgr.  
Feny třída dorostu 2
Aida od Záměstského rybníka VN1
Unforgettable Tankaram x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
chov. Bartošová A., maj. Hollešová R.  
Roma Poklad Doubravky VN2
Strongline´s Original x Princka ze Zámek  
chov. Pleskač V., maj. Kociánová K.  
Feny třída mladých 10
Iris z Muchovy boudy V1, CAJC
ICH. Rocheny Smokescreen x Darwby z Muchovy boudy  
chov. + maj. Krejčí R.  
Clever Lady Gasko Prim V2
Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
chov. Svobodová L., maj. Javořík P.  
Aimee Staré zámky V3
Rocheby Smokescreen x Wictorie rescator  
chov. Tesařová Z., Ing., maj. Schnattingerová M.  
Aisha Staré Zámky V4
Rocheby Smokescreen x Wictorie rescator  
chov.Ing.Tesařová, maj.A.Stojan  
Aqua Od Dřevnické Lávky V
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
Britany Star z Loveské Chaty VD
Stronglines Kernel x Kelly Duckling Bohemia Bras  
Cessy od Jaloviska VD
Roll a Taco of Tintangel Winds x Olivie Ze Zámek  
Harmony z Podblanicka VD
Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka  
Heidy z Novoveských Lučin VD
Tsarodej Snowstorm x Queens of Hearts  
Orchidey od Himalájského Cedru V
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby  
Feny mezitřída 10
Mona z Javořických lesů V1, CAC
Istar Gorska Fantazja x Brina z Javořických lesů   
chov. Jemon J., maj. Šlechta R.  
Rosemary Libošovská blata V2, res. CAC
ICH. Rocheby Smokescreen x Jakobínia od Himalájského cedru  
chov. Jedlička K., maj. Jedličkovi J.+K.  
Harriett ze Smolinky V3
Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky  
chov. Slavíček J., maj. Kotrčová J.  
Natalie od Himalájského Cedru V4
Ich Rocheby Smokescreen x Ch.Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Abbey Bellus Margo V
Rocheby Smokescreen x Ich Easy Black od Himalájského Cedru  
Alma z Hlásnice V
Rocheby Smokescreen x Cindy Draco Minor  
Christi z Muchovy Boudy VD
Ich Favourite Boy Draco Minor x Ich Candy od Himalájského Cedru  
Claudia Černý Klenot VD
Istar Gorska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Fabia Falmarka VD
Rocheby Smokescreen x Arka z Lyvar  
Petite Fleur Misantos VD
Ich Cedrik Draco Minor x Ariela Chyšská Buš   
Feny třída otevřená 11
Frances Sable Blues V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues  
chov. Malíková L., maj. Janoušková J.  
Quisti Libošovská blata V2, res. CAC
ICH. Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí stepi  
chov. Jedlička K., maj. Jedličkovi J.+ K.  
Golden Ges Sable Blues V3
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Zia Golden Erinor  
chov. Malíková L., maj. Štrup I.  
Fay Ze Zámek Ribry V4
Bastr Kukačka x Bety ze Zámek  
chov.J.Haltur, maj.J.Záruba  
Yesterday¨s Bohemia Bras VD
Woody Black of Golden Erinor x Glitter Gem Bohemia Bras  
Agnes Mounth Denali VD
Amberside Another Rumpus x Dina od Žárského Rybníku  
Ambrosia Z Českomoravské Vysočiny VD
Zar Gala x Dona Gala Black  
Charon z Muchovy Boudy VD
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
Erna z Podblanicka VD
Cyrus Draco Minor x Catrin z Chvojnova  
Fanny z Básumských Luk D
Amberside Another Rumpus x Dáša z Básumských Luk  
Fanny Od Jičínské Trojice VD
Cedrik Draco Minor x Freda ze Křeliny  
Feny třída pracovní 1
Enny z Haidina revíru VD1
Cedrik Draco Minor x Demi Lví dvůr  
chov. Lev J., Ing., maj. Hellsteinová Z.  
Feny třída vítězů 2
Fairywood´s Tara V1, CAC
JCH. Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken Národní vítěz
chov. C.M.van Elewoud, maj. Vítková I.  
CH. Darwby z Muchovy boudy V2, res. CAC
Veyatie Rock´n Roll x ICH. Candy od Himalájského cedru  
chov. + maj. Krejčí R.  

Kl.Výstava KECSKEMÉT (HU)  
14.9.2003  
rozhodčí: Anne Liland - Licithas (N) - psi  
Judith Charlton - Foxrush (GB) - feny  
Psi třída baby 2
Trendmaker´s Scandinavian Dynamite VN1
Umaniora´s Eager Beaver x Tjotte´s Trendy Cone  
chov. Svensson P., maj. Treiber Z.  
Alain Fabien Little Bubble VN2
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in Their Eyes  
chov. a maj.Jana Cernická  
Psi třída dorost 2
Janza-parti Flyp VN1
Sam Masters x Big Seal-Land First Lady  
chov.Z.Hering, maj.B.Hancz  
Midnight Sun Walter VN2
Trendmaker´s Star Wars x Midnight Sun Ursula  
chov.Z.Kiss, maj.A.Németh  
Psi třída mladých 6
Euro Hunter Artur VD
Kevermesi Jasper Gaston x Nature-Friendly Abigél  
chov.L.Torok, maj.Z.Nagy  
Light of Eyes Giovanni V4
Hirsipirtin Xanadu x Jewelerry Inishannon  
chov. Juhász E., maj. Sipos R.  
Malomkozi Latin-Lover V2
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity  
chov. Nagy I., maj. Tornai M.  
Oh My Money Golden Drop V3
Ich. Rem x Grassy Golden Drop  
chov.Z.Perko, maj.G.Radojcic  
Rocheby Union Jack V
Lindall Gallieleo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.D.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Sáregresi Zsivió V1, CAJC
Midnight Sun Idaho x Sáregresi Starlight Sophy  
chov.M.Gyárfás, maj.N.Rokaj  
Psi mezitřída 3
Midnight Sun Frugo V2, r.CAC
Mailiksen Fahrenheit x Mallorn´s Chloe  
chov.Z.Kiss, maj.Dr.Vannai  
Rocky Sun in Their Eyes V3
Don Carlos x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
Sáregresi Yuppie  HJCH V1, CAC
Mailiksen Fahrenheit x Midnight Sun Fairy Tale  
chov. Gyárfás M., maj. Treiber Z.  
Psi třída otevřená 7
Ciroházi Marci VD
Benevolus Bodgar Artur x Jász-Hunter Dolly  
chov.J.Szénási, maj.A.Takács  
Filantrop Gold Elton V4
Rozsadalaki Adós x Dawn Charm Amanda  
chov.a maj.Z.Kotz  
Jewellery Matador Monderlay V1, CAJC
Ch.Hirsipirtin Xanadu x Ch.Pohjolan Penelope  
chov.M.Csaba, maj.N.F.Anton  
Malomkozi Caleb V2, r.CAC
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity  
chov. Nagy i., maj. Treiber Z.  
Sam Masters V
Sandylands Gadabout x Willowsvere Tassel  
chov.Mrs.Wilkinson, maj.J.Zdellár  
Sáregresi Top Gun V3
Trendmaker´s Také  Five x Midnight Sun Fairy Tale  
chov. Gyárfás M., maj. Tóthné Szebényi A.  
Seal-Land Gentry VD
Silronray´s Firecracker x Fair-Way Unlike  
chov. Zdellár J., maj. Varga L.  
Psi třída pracovní 4
Heart-Strings Ashford V3
Glosmere Badger x Fair-Way Lyric ICH.  
chov. A maj. Donáth Z.  
Rotami Botond V1, CAC
Witchalley´s Cognac x Rotami Anabel  
chov. Martóthy K., maj. Balázs A.  
Ri Jan Rangers E-Mail ICH V2, r.CAC
Ich.Donalbain Macduff x Silronray´s Lucky Little Eva  
chov.D.W.G.Janssen, maj.J.Zdellár  
Roll a Taco of Tintagel Winds V4
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith-Ross, maj.V.Valentová  
Psi třída šampionů 2
Rocheby Smokescreen V1, CAC, KV, BOS
Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark over Rocheby  
chov.Mrs.Hopkinson, maj.M.Docekalová  
Trendmaker´s Také Five, ICH V2, res. CAC
Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequla Footllose KV2
chov. Svensson P., maj. Treiber Z.  
Feny Dorost 5
Brigitt Golden Drop VN1
Ch.Whisky Mac Golden Drop x Fruit Juice Golden Drop  
chov.Z.Perko, maj.G.Radojcic  
Hargitaváraljai Dance N
Silronray´s Firecracker x Hargitaváraljai Oxána  
chov.E.Elekes, maj.A.Karácsony  
Janza-parti Fanni N
Sam Masters x Big Seal-Land First Lady  
chov.Z.Hering, maj.K.Nagy  
Midnight Sun Wendy VN3
Trendkamer´s Star Wars x Midnight Sun Ursula  
chov.Z.Kiss, maj.I.Mészáros  
Peach od Himalájského Cedru VN2
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny Třída Mladých 9
Blackcat Whitecat Cintia VD
Kevermesi Jager Gaston x Szépek-Szépe Zizi  
chov.J.Oláh, maj.S.Pokoracki  
Cybelle von Kastell Stegraifepach VD
Cliff Hanger of Zampano x Daphne Draco Minor  
chov.a maj.Jutta Paal  
Go-For-It Aphrodite VD
Silronray´s Firecracker x Shikoku Lili  
chov. Dr. Csontos P., maj. Sárosi B.  
Hargitaváraljai Crystal V
Silronray´s Red Adair x Hargitaváraljai Kolett  
chov.E.Elekes, maj.E.Elekes + Z.Hering  
Heart-Strings Celtic Dream V4
Palabras Blue Bayo - Malorn´s Monsoon  
chov. + maj. Donáth Z.  
Jewellery Amulett V
Jewellery Matador Monderlay  x Jewellery Leda  
chov.M.Csaba, maj.N.F.Anton  
Sáregresi Starlight Zizi V1, CAJC
Midnight Sun Idaho HJCH x Sáregresi Starlight Sophy HCH  
chov.M.Gyárfás, maj.I.Mészáros  
Sáregresi Zarissa V2
Midnight Sun Idaho HJCH x Sáregresi Starlight Sophy HCH  
chov. Gyárfás M., maj. Eory E.  
Tuzbereki Vadászó Izland V3
Silronray´s Red Adair x Tuzbereki Vadászó Amanda  
chov.P.Szabó-Tóth, maj.Dr.Szephalmi  
Feny Mezitřída 6
Fairywood´s Tara V2, res. CAC
Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken  
chov. C.M. Elewoud, maj. Vítková I.  
Hargitaváraljai Babe V
Sam Masters x Hargitaváraljai  Netti  
chov.a maj. E.Elekes  
Heart-Strings Charming V1, CAC
Palabras Blue Bayo - Malorn´s Monsoon  
chov. + maj. Donáth Z.  
Nature Friendly Barbara V3
Heart-Strings Adventurer x Kevesmesi Jager Girl  
chov. a maj.T.Koncz  
Pure-Source Alice V4
Silronray´s Firecracker x Csorvási Hérics Lujza  
chov.a maj.Z.Toke  
Pure-Source Ashley VD
Silronray´s Firecracker x Csorvási Hérics Lujza  
chov.Z.Toke, maj.Dr.Dénes  
Feny Třída Otevřená 7
Hargitaváraljai Tessa V
Silronray´s Firecracker x Hargitaváraljai Izolda  
chov. a maj.Zoldiné Elekes E  
Hargitaváraljai Volly V2, res. CAC
Trendmaker´s Star Wars x Hargitaváraljai Netti  
chov. Zoldiné Elekes E., maj. Molnárné Kármán C.  
Heart-Strings Amanda V3
Glosmere Badger x Fair-Way Lyric ICH.  
chov.Z.Donáth, maj.Z.Kotz  
Malomkozi Chelsea V1, CAC
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity KV, BOB
chov. Nagy i., maj. Treiber Z.  
Midnight Sun Nymph V
Fieldwalley´s Nixon HJCH x Midnight Sun Black Label  
chov. Kiss Z., maj. Eory E.  
Natálie od Himalájského Cedru V4
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
chov. a maj.M.Dočekalová  
Sáregresi Tequila V
Trendmaker´s Take Five x Midnight Sun Fairy Tale  
chov.M.Gyárfás, maj.T.Koncz  
Feny třída pracovní 1
Midnight Sun Irish Coffe V1, CAC
Midnight Sun Idaho x Mindight Sun Black Label  
chov.Z.Kiss, maj.G.Boszorményi  
Feny třída šampionů 1
Malorn´s Monsoon HGRCH, ICH V1, CAC
Trendmaker´s Tycoon x Trendmaker´s Make Your Move  
chov. Svensson P., maj. Donáth Z. + Kiss Z.  
Feny třída veteránů 1
Fair-Way Lyric HCH, HGCH V1, CAC
Ich. Blondella Bonny Lad x Fair Way Della  
chov. Maróti D., maj. Donáth Z.  

CACIB KECSKEMÉT (HU)  
13.9.2003  
rozhodčí psi a feny: Filip Johnsson (S)  
Psi třída dorost 1
Trendmaker´s Scandinavian Dynamite VN1
Umaniora´s Eager Beaver x Tjotte´s Trendy Cone  
chov. Svensson P., maj. Treiber Z.  
Psi třída mladých 3
Light of Eyes David VD3
Silronray´s Firecracker x Hargitaváraljai Molly  
chov. +maj. Juhász E.  
Light of Eyes Giovanni V2
Hirsipirtin Xanadu x Jewelerry Inishannon  
chov. Juhász E., maj. Sipos R.  
Malomkozi Latin-Lover V1,CAJC
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity  
chov. Nagy I., maj. Tornai M.  
Psi mezitřída 1
Sáregresi Yuppie  HJCH V1, CAC
Mailiksen Fahrenheit x Midnight Sun Fairy Tale res. CACIB
chov. Gyárfás M., maj. Treiber Z.  
Psi třída otevřená 4
Malomkozi Caleb V1, CAC
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity  
chov. Nagy i., maj. Treiber Z.  
Sárálásy Bátor VD
Furedi Széltoló Abel x Jász-Hunter July  
chov. Karacsné Kovács M., maj. Balajti L.  
Sáregresi Top Gun V2, res. CAC
Trendmaker´s Také  Five x Midnight Sun Fairy Tale  
chov. Gyárfás M., maj. Tóthné Szebényi A.  
Seal-Land Gentry VD
Silronray´s Firecracker x Fair-Way Unlike  
chov. Zdellár J., maj. Varga L.  
Psi třída pracovní 2
Heart-Strings Ashford V2, res. CAC
Glosmere Badger x Fair-Way Lyric ICH.  
chov. A maj. Donáth Z.  
Rotami Botond V1, CAC
Witchalley´s Cognac x Rotami Anabel  
chov. Martóthy K., maj. Balázs A.  
Psi třída šampionů 2
Ch. Vitality of Tankaram V1,CAC
Ch. Birchbrook Paddington Bear x Ch. Paradise Pearl Tankaram CACIB,BOB
chov. MVDr. Nosek J., maj. Mgr. Fialová M.  
Trendmaker´s Také Five, ICH,MULTICH. V2, res. CAC
Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequla Footllose  
chov. Svensson P., maj. Treiber Z.  
Psi třída veteránů 2
Csombor Ede Arthur V2, res. CAC
Minimaxin Quite A Hero x Csombori Betti  
chov. Széles E., maj. Batta F.  
Jonny Von Zel Am See V1, CAC
Cheeko´s Yellow Chico x Cheeko´s Cotton Ball  
chov. George Pac, maj. Juhász E.  
Feny Dorost 2
Light of Eyes Inge VN1
Paróvári Gomboc x Jewellery Inishannon  
chov. + maj. Juhász E. VN2
Retrievers of Village Kit  
Hargitaváraljai Istók x Retrievers of Village Bessy  
chov. Récsi I., maj. Csikász J.  
Feny Třída Mladých 5
Deerfield Benita V3
Tweedledum Crunchy Snack x Pohjohan Rosanna  
chov. + maj. Farkas I.  
Go-For-It Aphrodite V
Silronray´s Firecracker x Shikoku Lili  
chov. Dr. Csontos P., maj. Sárosi B.  
Gyolcsréti Lola V4
Labradors of saint Fountain Kentucky x Csombor Lolo  
chov. Babcsánné Tihanyi M., maj. Karacs I.  
Heart-Strings Celtic Dream V1, CAJC
Palabras Blue Bayo - Malorn´s Monsoon  
chov. + maj. Donáth Z.  
Sáregresi Zarissa V2, res. CAC
Midnight Sun Idaho HJCH x Sáregresi Starlight Sophy HCH  
chov. Gyárfás M., maj. Eory E.  
Feny Mezitřída 4
Best-Eb Alíz V3
Gyorújfalvi Gaj x Aranyhalász Dorina  
chov., Bátor I., maj. Mecséri F.  
Fairywood´s Tara V2, res. CAC
Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken  
chov. C.M. Elewoud, maj. Vítková I.  
Heart-Strings Charming V1, CAC
Palabras Blue Bayo - Malorn´s Monsoon res. CACIB
chov. + maj. Donáth Z.  
Tuzbereki Vadászó Izland V4
Silronray´s Red Adair x Tuzbereki Vadászó Amanda  
chov. Szabó-Tóth P., maj. Dr. Széphalmi E.  
Feny Třída Otevřená 3
Hargitaváraljai Volly V2, res. CAC
Trendmaker´s Star Wars x Hargitaváraljai Netti  
chov. Zoldiné Elekes E., maj. Molnárné Kármán C.  
Malomkozi Chelsea V1, CAC
Trendmaker´s Také Five x Trendmaker´s Eternity CACIB
chov. Nagy i., maj. Treiber Z.  
Midnight Sun Nymph V3
Fieldwalley´s Nixon HJCH x Midnight Sun Black Label  
chov. Kiss Z., maj. Eory E.  
Feny třída šampionů 1
Malorn´s Monsoon HGRCH, ICH V1, CAC
Trendmaker´s Tycoon x Trendmaker´s Make Your Move  
chov. Svensson P., maj. Donáth Z. + Kiss Z.  
Feny třída veteránů 1
Fair-Way Lyric HCH, HGCH V1, CAC
Ich. Blondella Bonny Lad x Fair Way Della  
chov. Maróti D., maj. Donáth Z.  

MVP Mladá Boleslav  
6.9.2003  
Rozhodčí / Judge:  
Alena Čečrdlová feny / bitches  
Ing.Zdeněk Antonovič psi / dogs počet psů
Psi Třída Dorostu / Puppy Class Dog 3
Champion of Tankaram VN1
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.MVDr.J.Nosek, maj.Matin Bárta  
Jerry z Vlčích Luk VN3
Strongline´s Original x Xantipa z Vlčích Luk  
Mark ze Zámek Ribry VN2
Unforgettable Tankaram x Bety ze Zámek  
Psi Třída Mladých / Young Class Dog 11
Believe in Love Rescator V
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
Eiko Kass z Proutku V2
First Man Draco Minor x Dora od Pláňat  
Falko Javorův Dvůr VD
Art ze Zásmuk x Dona ze Zásmuk  
Geronimo ze Smolinky VD
Oakhouse Orpheus at Lyndhurst x Jessy ze Smolinky  
Jacomo ze Zámek Ribry V3
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Jeremy ze Zámek Ribry VD
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Oboe z Vlčí Stepi VD
Strongline´s Original x Juta z Vlčích Luk  
Omar z Kostelce u Jihlavy V4
Cedrik Draco Minor x Det Sable Blues  
Pascalino Misantos V
Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšká Buš  
Rosanan Mascarpone V1, CAJC
Ch Tawastways Fooling Around x Ch Rosanan Snow White Rose  
chov.Rauni Aslamo, maj.Alena Krutská + Rauni Aslamo  
Xillon z Trojánku VD
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Psi Mezitřída / Intermed.Class Dog 11
Adventurer´s Row the Boat V2, r.CAC
Danjacs Finnegan x Ch.Mellows Killing Fantasy  
chov.Jaana Railama, maj.Przemyslaw Osuch  
Askánio From Little Lakes V
Woolmans Christopher x Inés Věčná Láska  
Assassin z Podřípska D
Amberside Another Rumpus x Grace od Himalájského Cedru  
Bernie Devil Bohemia Bras VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Bella Bri-Col Black and White  
Big Ben Bohemia Bras  VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Bella Bri-Col Black and White  
Cargo Jatojira VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Ambra Pyrhos of Prag  
Danilo Dominik  V3
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Eddy Dominik VD
Chasqui Bohemia Bras x Celis od Byšiček  
Eron z Bouškova Dvora V4
Rocheby Smoekescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
Ronny Bri-Col Black and White VD
Bert z Libušina Chovu x Iris Bri-Col Black and White  
Velvet z Trojánku V1, CAC
Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita  
chov.Jiří Soukup, maj.Aleš + Hana Vondrlíkovi  
Psi Třída Otevřená / Open Class Dog 10
A´Yellowboy of Brownbank Cottage V
Kimwalley Blue Duster x Shadow Hills Smart Chelsea  
Atos Tornádo Lou VD
Chataway Bohemia Bras x Zora Gala  
D´Artush z Bánovského Háje VD
Might Be a Show Dog of Tintegel Winds  
Fabien z Muchovy Boudy V1, CAC, CACIB
Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského Cedru  
chov.Renata Krejčí, maj.Pavel Smolek  
Gordy Gala Black V2, r.CAC
Amberside Another Rumpus x Hasta od Spikalských lip  
chov.Zdeněk Průša, maj.Jiří Holík  
Hero od Petrovických Pláňat V3
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
Ibouquet Ladbro V
Chataway Bohemia Bras x Aila Ladbro  
Ir od Račáku V
Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku  
Javor Irslak V
Jerry od Kletecké Hráze x Alma z Lukovského háje  
Stretlaw Never Smoke Again V
Farringford Master Blue at Rocheby x Stretlaw Kiss me Kate  
Psi Třída Pracovní / Working Dog 2
Adolf of Brownbank Cottage V2, r.CAC
Birchbrook Paddington bear x Queenmary  
chov.Mark Moorhem, maj.Josef Slavíček  
Hemonthy of Petrovických Pláňat V1, CAC
ICH Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.a maj. Planý Marcel + Jaroslava  
Psi Třída Šampionů / Champion Dog 2
Ch.Boddy Alimraj V2, r.CAC
ICH Cyrus Draco Minor x Gina od Řeky Zlatnice  
chov.Jarmila Černá, maj.M.Bárta + G.Bartuňková  
Ch.Vitality of Tankaram V1, CAC, r.CACIB
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Ch.Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  
Psi Třída Veteránů / Veteran Dog 2
Ben z Malivy V2
Adar z Dalejského Háje x Brita z Benešova Luhu  
ICH Markýz Erinor V1, Nejlepší veterán
Quanto -Wander von Larchenbruch x Janeta z Veverova  
chov.Alena Čečrdlová, maj.Planý Marcel a Jaroslava  
Feny Třída Dorostu / Puppy Class Bitches  
Linda ze Zámek Ribry N2
Fron ze Zámek x Collet ze Zámek  
Lusty Bonny Sable Blues VN1
Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues  
Feny Třída Mladých / Young Class Bitch 17
Amy od Proboštských Jezer VD
Birchbrook Paddington Bear x Cira Larier  
Annie od Proboštských Jezer V
Birchbrook Paddington Bear x Cira Larier